Гримиране - идеи и техники (Тема № 61)

  • 89 594
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 87
Скрит текст:
Т.е. под окото нищо - нито сенки, нито молив - голо, а отгоре много тънката очна линия в миглите и да има ли сенки нагоре? Или само очната линия?  Blush



Unreal_, различни са Simple Smile Но, вероятно за първото в въпросът Simple Smile - то е на Флормар Simple Smile Имам го от Адри и може би не се продава вече - сатенен оранжевеещ корал:




Ето ги и другите, все пак Simple Smile

Следват 410 Catherine и 402 Adrienne на Chanel oт Rouge Coco серията:






Последните две са Costa Chic на МАС и Chanel Rouge coco Shine 507 Insoumise - мисля с пролетнитe неща го пуснаха  Peace




  bouquet
Да за първото питах
Всички много ти отиват. От изброените имам това на Мак, но някак си май не е моят цвят. А и 410 Catherine и 402 Adrienne на Chanel също са много хубави цветове. Май ще се ходи до Сефора скоро...  Grinning

# 61
  • Мнения: 3 738
Скрит текст:
Т.е. под окото нищо - нито сенки, нито молив - голо, а отгоре много тънката очна линия в миглите и да има ли сенки нагоре? Или само очната линия?  Blush



Unreal_, различни са Simple Smile Но, вероятно за първото в въпросът Simple Smile - то е на Флормар Simple Smile Имам го от Адри и може би не се продава вече - сатенен оранжевеещ корал:





Ето ги и другите, все пак Simple Smile

Следват 410 Catherine и 402 Adrienne на Chanel oт Rouge Coco серията:






Последните две са Costa Chic на МАС и Chanel Rouge coco Shine 507 Insoumise - мисля с пролетнитe неща го пуснаха  Peace






да разбрала си ме, въпреки лошото ми обяснение Simple Smile , само на горния клепач да има сенки и тънка очна линия , а долу нищо

Последна редакция: пт, 15 май 2015, 12:45 от bubanka

# 62
  • Мнения: 36 053
Моля, не цитирайте "чаршафи" или слагайте големите цитати в "скрит текст"

# 63
  • Мнения: 3 738
съжалявам, не се справям добре , как се слага скрит текст, не знаех как да отговоря под точно този коментар

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
mimi_67  Hug отлично те разбрах  Peace Peace Благодаря за идеята  Blush

Unreal_, наистина специфично е флормарското - и аз много го харесвам, преди много го носих  Blush Струва си да разгледаш какво има в Сефора  Peace Погледни и 416 Coco - то леко оранжевее, но не колкото Флормарското, леко прозрачно е - много красиво  Peace Разбира се - зависи и от пигмента на устните, твоя подтон, но с пробва - ще се ориентираш  Peace

# 65
  • Мнения: 3 738
mimi_67  Hug отлично те разбрах  Peace Peace Благодаря за идеята  Blush

Unreal_, наистина специфично е флормарското - и аз много го харесвам, преди много го носих  Blush Струва си да разгледаш какво има в Сефора  Peace Погледни и 416 Coco - то леко оранжевее, но не колкото Флормарското, леко прозрачно е - много красиво  Peace Разбира се - зависи и от пигмента на устните, твоя подтон, но с пробва - ще се ориентираш  Peace

  bouquet ще чакам и снимки Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 161
gevestra, прекрасно е!


Аленка- гримът е космически добър, просто! Heart Eyes

Наистина е космически. Тя се гримира невъобразимо космически, дори марсиански. Алена, някой честно казвал ли ти е в тази тема, че си кошмарна като гримьор?

# 67
  • Мнения: 40
gevestra, прекрасно е!


Аленка- гримът е космически добър, просто! Heart Eyes

Наистина е космически. Тя се гримира невъобразимо космически, дори марсиански. Алена, някой честно казвал ли ти е в тази тема, че си кошмарна като гримьор?
без злобеене моля

# 68
  • Мнения: 1 755
Алена, отново си забележително красива! Heart EyesВ съчетанието на последния грим ми харесва как стои с червилото Chanel Rouge coco Shine 507 Insoumise .Прекрасно се съчетава с твоята кожа като цвят и подтон.

# 69
  • Мнения: 3 738
Алена, отново си забележително красива! Heart EyesВ съчетанието на последния грим ми харесва как стои с червилото Chanel Rouge coco Shine 507 Insoumise .Прекрасно се съчетава с твоята кожа като цвят и подтон.

какво е подтон

# 70
  • Мнения: 1 755
О, тук има корифеи в гримирането, които могат да го обяснят по-пълно, но аз имах в предвид, че на някои лица тенът има леко сивеене, на други е жълт.При Алена поне от снимките виждам топъл прасковено-розов подтон , с който червилото се съчетава много успешно, тъй като има същия.Алена, извинявай ако греша. Simple Smile

# 71
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Ха,Шанел яхна резачката.  Joy

"Ударно " влизане в темата.

# 72
  • Мнения: 3 738
благодаря

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
mimi_67, направих го  Peace Ще покажа снимки по-късно  Peace

julia_gt  Hug благодаря  Blush И аз го харесвам, но напоследък избягвам цветни червила, а ми се иска да го понося Simple Smile

# 74
  • Мнения: 147
gevestra, прекрасно е!


Аленка- гримът е космически добър, просто! Heart Eyes

Наистина е космически. Тя се гримира невъобразимо космически, дори марсиански. Алена, някой честно казвал ли ти е в тази тема, че си кошмарна като гримьор?

Chanel, що не вземеш да покажеш твоите умения като гримьор тук, да видим колко си сръчна, па и 'убава? Съжалявам, но не се стърпях. Алена, не обръщай внимание на такива злобни коментари, точно от типа - гроздето кисело. Не съм показвала грим тук, но с удоволствие следя темата    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт