Студенти в UK - 4

  • 82 312
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Финансовата година в Англия е от април до март. Р60 показва за цялата година дохода. Пей слипа, така както е описан, само последния за финансовата година. Много е трудно така като ти искат нещо, което в твоята страна го няма и процедурата е по-различна.

# 331
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
В нашето предприятие е документ, който се дава от счетоводството, подписан от директор и главен счетоводител и подпечатан с печата на предприятието. Съдържа БУЛСТАТ и адрес и на него пише Удостоверение, издава се на еди кого си, на длъжност еди каква си, в уверение на това, че същата е получила брутно месечно възнаграждение по месеци, както следва:..........и е от 01,април до 31,март. Няма как да е до 5 април. В БГ е за цял месец.
И това разбира се се превежда от заклет преводач.

# 332
  • Мнения: 1 320
Тази сутрин получихме добрата новина- с прием от Шефилд  ura


# 333
  • София
  • Мнения: 2 361
Честитооо! Поздравления за младежа!  bouquet
Вече сте спокойни.
Нашите документи са пристигнали, но още чакаме отговор.

# 334
  • София
  • Мнения: 320
Браво Дороти, поздравления!

Драмата ви приключи с щастлив край Hug

# 335
  • България
  • Мнения: 2 164
Честито!
zuri спокойно! Ще дойде отговора!

# 336
  • Мнения: 3 218
doroty3, много, много се радвам за вас.  Hug
Измъчихте се малко, но важното е, че краят е добър. Т. е. началото Wink
Поздрави на младежа! И друг път слушай сърцето си и мнозинството

Сега чакам само zuri да пролее нейните сълзи от радост, че вас двете съм ви мислила.  Grinning

# 337
  • Мнения: 2 007
doroty3, Честито!  Grinning
Най после огря слънцето и над вас. Много се радвам, че всичко завърши благополучно и най вече младежът  е доволен newsm44  Успехи му желая и да го поздравиш за неговата упоритост и търпение! Важното е че успя да издържи на това напрежение и всичко е с щастлив край  Hug

zuri, все си мисля, че утре и ти ще се включиш с щастливата вест newsm10 Тръгнала е към вас и всеки момент ще се появи Hug

# 338
  • Мнения: 1 320
БЛАГОДАРЯ за хубавите пожелания!!!!! Simple Smile

Зури, и аз мисля,че скоро и вие ще се похвалите Peace!!!!

# 339
  • Мнения: 72

Дороти, честито!  bouquet

Тези документи по какъв повод ви ги искат, стана ми интересно newsm78

# 340
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Тази сутрин получихме добрата новина- с прием от Шефилд  ura
Поздравления за детето и за теб!  bouquet

# 341
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета, здравейте   bouquet
Имам две питания.
 *  Някаква идея да ми дадете . Синът ми се връща в Единбург в края на юли. Освобождават квартирата, а новата е наета чак от 15 септември. Идеи къде може да се настани за месец?  Краен вариант ни е да се върне пак в БГ...
 * второ питане. Къде се дават документите от университетите,  удостоверяващи че са студенти , за да не се спрат здравните им права у нас? Община, НАП, НОИ. За София ми е питането.
 Hug

# 342
  • UK
  • Мнения: 958
Момичета, здравейте   bouquet
Имам две питания.
 *  Някаква идея да ми дадете . Синът ми се връща в Единбург в края на юли. Освобождават квартирата, а новата е наета чак от 15 септември. Идеи къде може да се настани за месец?  Краен вариант ни е да се върне пак в БГ...
 * второ питане. Къде се дават документите от университетите,  удостоверяващи че са студенти , за да не се спрат здравните им права у нас? Община, НАП, НОИ. За София ми е питането.
 Hug

Здравей  Simple Smile
1) Да пише в някоя от двете фейсбук групи - https://www.facebook.com/groups/edinroom/?fref=nf  тази е за квартири, тази - https://www.facebook.com/groups/eubsoc/  е на българското общество, обикновено се публикуват тук, ако има свободни, може да търси и в gumtree и spareroom, ако няма успех с фейсбук
2) В НАП би трябвало да е.

# 343
  • Мнения: 151
Здравейте мами !
Влизам , чета ви и ви се радвам... повечето вече имате резултати и започвате крачка по крачка оформяне на документи , купуване билети ... Прекрасни емоции !!!
Моето момиче има оферти от Дъръм и Гласгоу , но те завърши английско училище , а при тях резултатите от изпитите се очакват едва в средата на август Simple Smile До тогава тръпката е голяма .
После целият този екшън , който вие започвате от сега , нас ни чака за половин месец Simple Smile
 За това започвам да се въоръжавам с опита от вас  ! Винаги съм се радвала , че ви има Simple Smile Ще се виждаме за напред често тук Simple Smile
И дано ни е писано !

# 344
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541

Здравей  Simple Smile
1) Да пише в някоя от двете фейсбук групи - https://www.facebook.com/groups/edinroom/?fref=nf  тази е за квартири, тази - https://www.facebook.com/groups/eubsoc/  е на българското общество, обикновено се публикуват тук, ако има свободни, може да търси и в gumtree и spareroom, ако няма успех с фейсбук
2) В НАП би трябвало да е.

Благодаря ти много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт