Забременели след Ин витро - тема 9

  • 29 692
  • 774
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 553
Здравейте и от мен! Връщам се супер изморена от преглед и забравих да кажа на ММ да ми снима корема. Тия дни ще свърша и това. Бебите ми са добре,едната малко над 2 кг,другата малко под 2 кг. Все са си така разположени главично и седалищно. Шийката била добре,пуснах микробиология,записвахме тонове. Иииии да, имаме си дата вече- 22.06. ,т.е. 35+5 г.с. Сега остава да се моля да за зрели до тогава и малко да наедреят.
Честит 1юни!
Фриде, съжалявам но и аз се смях с объркването на стаите. Благодаря ти за отговорите.
Колко време преди секцио се спират магнезий, утрогестан, желязо, клексан?
Илиянка, много бебета ще реват на 22.06   ura

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 16:06 от ZU-555

# 721
  • Мнения: 550
Еййййй, Зууууу, и аз тази дата съм си избрала.Само да видим дали ще ме приемат и срежат в един и същи ден, че не ми се стои в клиниката.

# 722
  • Мнения: 2 501
Клексанът май не се спира. И май лекарите се поуплашиха с последните случаи и вече от няколко момичета чувам, че фраксито от 0,4 става 0,6 след секцио. И моята лекарка спомена нещо такова.

Еййййй, Зууууу, и аз тази дата съм си избрала.Само да видим дали ще ме приемат и срежат в един и същи ден, че не ми се стои в клиниката.
А, той доцента каза - Илето я приемаме в 8, в 9 я режем и в 10 я изписваме, никакво стоене в клиниката  Crazy

# 723
  • Мнения: 550
Хихихи...Кейчеееее, обичам теееее!  bouquet

# 724
  • Мнения: 553
Спорих с доктора за тоя клексан, но каза че анестезиолозите държали по-рано да е спрян. Така и не схванах връзката.
Аз пък се пазарих от предната вечер да влизам в клиниката, те пък ме искат в деня на секциото  Joy

# 725
  • Мнения: 4 954
Благодаря, че се сещате за мен, ама какво да се отчитам, като нямам готови резултати, поне така казаха на информация  Crossing Arms Чакам обаждане от лекаря си, дано се включи до края на деня и да потвърди има или няма, но според мен ще си почакам още някой друг ден в гърчове и душевни мъки  Laughing

# 726
  • Мнения: 2 501
Оф, Естларче, гуш! Тези хора предполагам знаят през какво минаваме, ама що така не им пука...
Бисе, сигурна ли си, че това бебе в кошницата, на картинката на темата, не е твое?

# 727
  • Мнения: 283
 Естлар, с теб сме  Praynig Praynig

# 728
  • Мнения: 424
Честит 1 юни на малките на съкровища!

Зу, Илианка, коя ще изпревари не знам, но то не останало- 3 седмици и ще се гушкате.

# 729
  • Мнения: 550
Естларче, и аз те мисля! Heart Eyes Всичко ще е наред, сигурна съм! Hug

Зу, защо така пък с тоя клексан? newsm78 На мен доцентът ми каза да не спирам фраксито, само аспирина. И на Кейче така е казал, нали Кей?

Вчера се порязах-повърхностно...еййййй, половин час не спира тая кръв значи! Вече не знам кое е правилно и кое-не newsm78

# 730
  • Мнения: 4 954
Аз отписвам днешния ден, 17 следобед е, ще звъня утре. Сега отивам да ям напук на свития стомах.

# 731
  • Мнения: 2 501

Зу, защо така пък с тоя клексан? newsm78 На мен доцентът ми каза да не спирам фраксито, само аспирина. И на Кейче така е казал, нали Кей?


И на мен така ми каза. Кървенето е от аспирина.
А док от ЖК ми пусна изследване за тромбоцитно-левкоцитни агрегати /заради фраксито/   
което преди малко видях, че е 2.82   /при бременни жени 2.17 - 3.16/
Скрит текст:

Интерпретация на резултата:
Повишените нива на тромбоцитно-левкоцитни агрегати (PLA) в периферна кръв се свързват с повишена съсирваемост на кръвта и последващо нарушение на плацентарната микроциркулация, което се дължи на засилена активност на тромбоцитите.

При установяване на повишени нива на PLA (особено при съчетание с установени вродени и/или придобити фактори за тромбофилия), се препоръчва стриктен акушерски контрол по време на бременност и по преценка, включване на антиагрегантна и антикоагулантна терапия.

Резултатът от това изследване следва да се интерпретира като елемент от факторите за репродуктивен неуспех и има отношение към крайния риск за усложнения по време на бременност.


Заключение:
Тромбоцитно - левкоцитни агрегати - в референтни граници.

# 732
  • Мнения: 1 933
Естлар, не си дават зор, защото резултатите са чудесни и няма за какво да се тревожиш... та и те го раздават айляци и звънят първо на тревожните  Peace  Hug
Стига сте се филмирали с тези фраксита и клексани!  Naughty

# 733
  • Мнения: 324
Здравейте,тумби!
Честито на Холи Моли за малката принцеса.
Аз в четвъртък съм на преглед и нямам много за разказване.
ааааа качих си тумбито в снимка.бг
Иначе във Фейсо съм Виолета Маркова(една с главата надолу  Joy) ,ако иска някой да ме добави,че ви изпуснах края докато изчета всичко пропуснато,само да ми пишете кой кой е   bouquet

Между другото май е време за нова темичка.Бистрееееее  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 550
Виолетооооооо, не е честно-моят е по-голям  #2gunfire Пуснах ти покана във фейса, т.е простих ти Joy

Общи условия

Активация на акаунт