Забременели след Ин витро - тема 9

  • 29 690
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 501
Няма ли някоя младобременна да се престраши за нова тема?
Родилите мами ги отвличат извънземните и те изчезват, след някоя седмица и Бисето ще я отвлекат...  hahaha

# 736
  • Мнения: 553
Честит 1 юни на малките на съкровища!

Зу, Илианка, коя ще изпревари не знам, но то не останало- 3 седмици и ще се гушкате.

Аз съм за 8 часа записана. Дано всичко да е наред. Сега взех да се притеснявам колко ще наддадат за 3 седмици, нали и там свалят малко. Искам да се приберем всички заедно вкъщи.
Благодаря ви!

# 737
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Да пуска до последно, после и ние ще се учим.
Естлар, всичко ще е наред. И да ти кажа да си спокойна, знам че няма да си. Бъди силна да изтраеш поредното чакане.
Оле, какви хубави тумбачета. Завид завид.
Знам, че предполагам сте обсъждали, но ако може пак - защо избрахте многократните пелени? Какво е хубавото и лошото ( ясно, едно е прането на наакани пелени). Видях на котарачетата пеленките и се впускам да чета.

# 738
  • Мнения: 1 933
Лили, ето темата за многократни пелени тук в мамата. Аз лично прегърнах тутакси идеята. Защо - причини безброй, една от които че племенниците ми и двамата са отгледани с памперси и двамата имаха възпалени дупета и съм ги държала във вана с развтор от смрадлика по този повод. Темата за еднократно ползване на нещо си също не ми е на сърце. Друга причина са естествените материи... Днешните многократни пелени не са едновремешните пелени и е погрешно да се смята, че отнемат много повече време, има много повече пране и т.н. А за нааканите пелени също има чалъм Wink Лично мое мнение след четене и проучване на видоевте пелени от януари насам. А че изглеждат далеч по-привлекателни от памперсите спор няма!
Вилили, много фино тумбаче, че и с близнаци в напреднала бременност! Много хубави снимки!

# 739
  • Мнения: 550
Ще се приберете заедно, Зу, не се и съмнявай в това! Heart Eyes Всички ще се приберем заедно с нашите шушулки!

# 740
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз само да кажа, че сменяме памперс след всяко акане и мием дупе. В болницата дупето беше с възпалена кожичка, защото се бършеше с мокри кърпи и не се сменяше на често. Сега се оправихме.

# 741
  • Мнения: 424
Естлар, знам колко е изнервящо чакането, но съм сигурна че всичко е наред. Понякога липсата на новини е добър знак. Сигурно наистина първо звънят на мамите с кофти резултати,а на теб- утре с хубави новини Wink

Зу, сигурна съм че ще се приберете заедно вкъщи. Те сега са около 2кг, имаш още 3 седмици със сигурност ще стана около 2.5кг.

Иначе да кажа и аз че мокрите кърпички изсушават кожата и не е хубаво да се ползват много често. Ние каката я миехме на чешмата всяка сутрин и вечер преди лягане, както и след наакан памперс и рядко се е случвало да има зачервено дупе. Сега откакто махнахме памперса и мием дупето сутрин или вечер преди лягане и пак след като е акала. Аз понеже не мога да я вдигам да я мия на чешмата, след като се е наакала я бърша с мокри кърпички, но това е само сега докато съм бременна. След това ще си я мия на чешмата отново. Честото къпане също изсушава кожата и не е хубаво и за косата, също.

# 742
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Пообразовах се за пелените. Ами то досега само стимулации и инвитро се интересувах. Та, таткото е чуствителен и аз доста, предполагам и детето, така че не искам да му причинявам нещо лошо. Има време да стигнем до памперсите.
Коте успех утре на тоновете!

# 743
  • Мнения: 359
Estlar, хубавото е че е понеделник, не петък. Утре е работен ден, резултатите ще са налични още сутринта и да се свършва поне това притеснение.

Голяма веселба сте заформили със снимките Simple Smile Мен безкрайно ме мързи да се снимам.
След разходката сутрин мога само да се излежавам докато дойде време за разходката вечер.  Rolling Eyes
Поне вече съм в седмиците с тройка   ura

# 744
  • Мнения: 1 095
Бисето я откраднах за една тумбаческа среща, утре сигурно ще си навакса и пусне тема, аз ще пиша за многократните пелени утре също, че много се уморих и се натъпках, но десертът пък беше много вкусен. Simple Smile Празник все пак! Wink

# 745
  • Мнения: 553
Бисето я откраднах за една тумбаческа среща, утре сигурно ще си навакса и пусне тема, аз ще пиша за многократните пелени утре също, че много се уморих и се натъпках, но десертът пък беше много вкусен. Simple Smile Празник все пак! Wink
Е завидях ви! Страхотно е, че се оганизирате и на живо  Hug

# 746
  • Мнения: 1 220
Даам бяхме на среща Simple Smile

Холи, честита бебка, да е жива и здрава и голяма късметлийка!!  Hug

Аз днес бях на преглед сутринта и бебка е станала 2700! Голямо бебе значи Simple Smile И да ви кажа реших си окончателно, че ще раждам секцио, даже определихме дата - 23.06, рд на докторката е на същата дата. Правилно-грешно, така го чувствам и честно казано ми стана едно такова много оптимистично и готино. Като изключим, че ми се струва супер скоро. Впрочем по ултразвук ми определя термин точно 22-23ти.
Иначе глупавите майстори с паркета не дойдоха, утре ще идват.. Но затова пък си прекарах деня с една приятелка и нейното бебе, което е на месец почти. Беше много приятно.
Темичка ще пусна утре докато майсторите майсторят, някъде по обяд ужким.
А Кей - бебето прилича на мен ли? Подбрала съм го добре значи, хахаа Simple Smile

# 747
  • Мнения: 72
Благодаря ви за поздравленията и пожеланията! ние вече се прибрахме вкъщи. Реших че така най добре ще се възстановя, а и е по добре за детето. В болницата само напират за кръвопреливане, а мисля, че с добри медикаменти, почивка и добро хранене ще имам същия успех. Благодарение на консултант по къмене успяхме да засучем въпреки, че девойката е захранена с формула. Страхотна работа вършат тия консултанти. И да ви кажа истина е - колкото ужасни ин витро процедури да сте минали, колкото и да е стресова бремеността и кошмарно раждането, като гушнете бебето всичко се забравя!
Стискам палци на бъдещите мами които са скоро - още бебета да имаме! А другите дръжте фронта до термин Simple Smile

# 748
  • Мнения: 1 091
Честита дъщеричка Холи Моли. Много се радвам, че раждането е минало безпроблемно, за епидурала напълно те разбирам, такова облекчение е. Браво на Стефани, че е засукала, дано потръгне кърменето, че наистина е по-лесно, отколкото цедене и т.н. Бързо възстановяване ти желая!

Стиснати палци за Пусикет, хайде вече си ти е ред  Hug.

Естлар  Praynig.

Уау Зу и Илиянка на 22.06 ще имаме цели 4 бебета в темата  Grinning.

Александра, честито за тройката!!! Аз си чакам 27 г.с.

# 749
  • Мнения: 424
Холи Моли, браво че сте успели да се закърмите. Дано и аз да успея този път, колкото и да се съмнявам. МИналия път и консултантките не успяха да ни помогнат, та цедях с помпа и давах в бутилка в продължение на 11 месеца. Голяма хамалогия, ама каквото е такова. Само да сме живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт