В"Ретро"играта ударих награда голяма- да бъда съвременна мама!Бъдещи мами над 35

  • 21 000
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 535
Даа, искахме и двамата женско Simple Smile и всичко му е наред! Какво по- хубаво от това ! Пожелавам същото на всички които още чакате!
Добре дошли на новите момичета, аз съм казвала и друг път тук- за мен изключително добър лекар в София е Ненов . Има кабинет, иначе работи в Шейново . Има и сайт, трябва да се пусне в гугъл

# 721
  • Мнения: 3 758
Лени, да ти пожелая и аз много скоро да гушнеш трето бебе Heart Eyes
Перу, как сте с Ида Hug
Жане, честити розови гащи!  Рокли ще обличаш, панделки ще връзваш Heart Eyes
Аз довечера от лаптопа ще гледам да намеря време да се преоблека, че още си ходя шаферка Blush Всички сте с едни хубави премени и нови никове. Дано са ви на късмет.
Кали, много се радвам, че имате толкова много хора Joy Пожелавам ти да си гушнеш двечки след 8-9 месеца  Praynig

# 722
  • Мнения: 13 973
Eee Жана, браво за хубавите новини  Heart Eyes

Добре дошли на новите попълнения   bouquet

# 723
  • Мнения: 1 130
Добре дошли на новите момичета, аз съм казвала и друг път тук- за мен изключително добър лекар в София е Ненов. Има кабинет, иначе работи в Шейново . Има и сайт, трябва да се пусне в гугъл

+1 положително мнение за Д-р Ненов

# 724
  • New Zealand
  • Мнения: 871
)

aventura, най-после ще си имам компанийка от тази страна на екватора. Wink Аз съм в Австралия, в западната част. Ти откога си в Нова Зеландия?




От 8 години. Ти откога си в Австралия?

# 725
  • Мнения: 1 130
Тук сме от 3 години и половина, преди това живеехме във Великобритания.

# 726
  • София
  • Мнения: 392
Жане супер, нека все така щастлива да идваш от прегледите и браво за розовите гащи  Heart Eyes

Добре дошли и на новите момичета   bouquet

# 727
  • Мнения: 2 168
Жане, супер новина, честити панделки Simple Smile

Коте, ти не можеш ли да излезеш някъде да се поглезиш нещо пък мъжете да се оправят вкъщи с ремонтите?

Танзу, дано те пусне шефчето, много весело ми става всеки път като пишеш така за него Simple Smile много ли е млад?

Тук е едни хладно и облачно днес...в България още ли е горещо?

# 728
  • Мнения: 7 201
Даа, искахме и двамата женско Simple Smile и всичко му е наред! Какво по- хубаво от това ! Пожелавам същото на всички които още чакате!
Много се радвам за момиченцето. Heart Eyes  И че не съм познала. Слагай розовото бебе.

В края на моята тема  искам отново да ви кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ   на всички за прекрасните пожелания. Радвам се, че темата беше изпълнена с много хубави новини и поводи.
За хубав човек е темата и само хубави неща се случиха! Hug

p.s. Досега бях без нет! Twisted Evil

# 729
  • Мнения: 5 037
Жане честити ти панделки.Вече знаеш какъв цвят да купуваш.
Ей,много девойки ще имаме тази година в темата.Май само Ивката чака момче.
Л
Моя лаптоп ще е готов най рано в понеделник.До тогава ще ви надничам през телефона.

# 730
  • Мнения: 1 130
Ей,много девойки ще имаме тази година в темата.Май само Ивката чака момче.


Ааа, Шерифче, не бой се, аз ще съм с другото момче! Wink

# 731
  • Мнения: 2 501
Ей, Жанеее, честита ти девойка  Grinning
Добре дошли на новите момичета от близо и далеч!

# 732
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Жане, още едно девойче, браво.
Трудно   ми е да чета и пиша от тел.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Оффф, дано и следващата тема е такава късметлийска...
Но да завърша тази с хубава новина. Току-що ми се обадиха. Нашите хора сутринта са били на 8 клетки. Всичките...  Shocked
Решили трансфера да е днес в 16.00 ч. Щели да върнат двама души, а другите да замръзят...
Не знам защо не изчакат да станат някои бластоцисти, след като има такъв калабалък...  newsm78 Ама реших да не споря с лекарите.
ММ каза: "Ама жена, ние да вземем да им подаваме документите за първи клас, че виж как бързо растат... "

Та така... Отивам да правя тоалет и да гладя, че всички разбрахме - по анцунг не може...  Naughty

# 734
  • Мнения: 1 207
Кали  newsm44
ТМ е голям сладур като те чета, радвай му се и скоро татко го виждам.
Браво на децата, да се хванат здраво за мама  Naughty
Ех, че хубави новини.Другите ще ги замразявате ли?
Лени твоята тема наистина е страхотна.
Перу нацелувахте ли се днес 100 пъти с Ида?Сложи ли я на гърда вече? Що се вълнувам толкова, направо ми иде да хвръкна   Heart Eyes
Ината момче викаш, ще са си дружки в игрите с баткото.Да расте младежа и да слуша в тумбака на мама.

Общи условия

Активация на акаунт