Седи ли пред съвременната жена дилемата...

  • 28 093
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 62 595
Не се правя на умна, Фафле, аз съм си умна! Замразената сперма е налице към настоящия момент, събирана поне десет години из цял свят. Още утре мъжете могат да изчезнат.

# 706
  • Мнения: X
Няма да изчезват мъжете , ще ги пращат за мед. В космоса.

# 707
  • Мнения: 927
Спермата произведена от мъж за седмица стига за оплождането на 3 милиарда жени (теоретично). Няма да е нужен чак толкова много материал.

Ако имаше мъж да произведе материал, обаче.

# 708
  • Мнения: X
Ако няма, щели да клонират от други клекти. Постигнато е вече.

# 709
  • Мнения: 927
М, да, плиткостта на разсъжденията не ме кефи, просто някои не се вглеждат в дълбочина на съжденията си.

# 710
  • Мнения: 15 305
Фафла,
Над 70 вида земноводни, риби и влечуги се разможават без мъжки индивиди. Хромозоми.

# 711
  • София
  • Мнения: 62 595
та, какво си завършала, фафле? Поне да зная кой от висотата на какъв оценява дълбочината на разсъжденията ми. Кое точно не разбра - генетичен материал има предостатъчно произведен и съхранен в банките, няма нужда да се произвежда повече. Съвсем спокойно утре можем да пратим мъжете на Марс... и без това няма да им трябва обратен билет.  hahaha

# 712
  • София
  • Мнения: 5 499
Ако се създадат изкуствени утроби няма да има нужда от жени.

Ха, баш. Мн правилно. Изхождайки от Амазонката, която не фаща от философия, ти си право в целта. Браво, Естел, с една дума каза това което се пъна две страници. Hug

Пънеш се, я, като не чИтеш...Ето ти философията и биологията заедно, извинявам се, че се повтарям - светът би бил едно много скучно място, ако нямаше мъже. Wink

# 713
  • Мнения: X
Количествените натрупвания, дават качествени отлагания, е рекъл Карл Маркс и Енгелс с подкрепата на Илич Ленин.
 За това, колкото повече материал, толково повече качество.
Точка.

Няма да е скучно, ако няма мъже- ще има вицове и сладолед.

# 714
  • Мнения: 927
Ебаси, простия народ дето сте, даже хора споделящи теорията ми ме хулят, пример Популето. Какво да ви обяснявам повече. Не ви ли стана ясно, че тука се пише, но не се чете. Нали не искате да ви синтезирам биологията в две изречения.

# 715
  • София
  • Мнения: 62 595
Ти да не си мъж под фафлено прикритие? Нещо много лично го приемаш това с изпращането на мъжете на Марс!  Joy
Ти нямаш теория. Дори не са хипотези.

Герда, нали ннякой каза назад, че и една определена индустрия на определени артикули ще процъфтява!  Wink

# 716
  • София
  • Мнения: 5 499
Ебаси, простия народ дето сте, даже хора споделящи теорията ми ме хулят, пример Популето. Какво да ви обяснявам повече. Не ви ли стана ясно, че тука се пише, но не се чете. Нали не искате да ви синтезирам биологията в две изречения.

   bouquet Не ядосвай се, чадо! Те са заблудени, не знаят какво говорят... Grinning

# 717
  • Мнения: X
Аз зависи от коя страна съм захапала сладоледа, та мога да се обръщам в Теориите, или както им казва Андариел`кампанарии`.
 Харесва ми да гледам през чужди кампанарии, както в Декамерон.

# 718
  • Мнения: 927
Ти да не си мъж под фафлено прикритие? Нещо много лично го приемаш това с изпращането на мъжете на Марс!  Joy
Ти нямаш теория. Дори не са хипотези.

Мъж съм, Амазонке, искаш ли ме. Няма да фърлям сперма, обещавам. Ще я складирам в буркан, за да осъществиш своя матриархатски план. Ххаххахха. Ма , бива ли да сте токова повърхностни. Жени, умни, образовани, срамота е.

# 719
  • София
  • Мнения: 5 499
Аз зависи от коя страна съм захапала сладоледа, та мога да се обръщам в Теориите, или както им казва Андариел`кампанарии`.
 Харесва ми да гледам през чужди кампанарии, както в Декамерон.

Тоа сладолед много голЕм бей...ц ц ц.... newsm78 Shocked

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт