Седи ли пред съвременната жена дилемата...

  • 28 079
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: X
Ся, очаквам да влети Лиляна и да ни направи на пух и прах с един анализ на Декамерон.

Е, софи, с линкове и баба знае - я , го препредай с едно изречение и два глагола?

# 722
  • Мнения: 927
Аз зависи от коя страна съм захапала сладоледа, та мога да се обръщам в Теориите, или както им казва Андариел`кампанарии`.
 Харесва ми да гледам през чужди кампанарии, както в Декамерон.

Тоа сладолед много голЕм бей...ц ц ц.... newsm78 Shocked

Ся, ако кажеш, че не споделяш, никва матриархатка не си. Laughing

# 723
  • Мнения: 927
Ся, очаквам да влети Лиляна и да ни направи на пух и прах с един анализ на Декамерон.

Таз коя, па тоя кой е. Crazy

# 724
  • Мнения: 7 171
Ся, очаквам да влети Лиляна и да ни направи на пух и прах с един анализ на Декамерон.

Е, софи, с линкове и баба знае - я , го препредай с едно изречение и два глагола?

Мързи ме.  Joy

# 725
  • Мнения: X
Декамерон е средновековната Емануела - еротична литература.

# 726
  • Мнения: 927

А, ама ти си баш по темата. Laughing

# 727
  • София
  • Мнения: 5 499
Аз зависи от коя страна съм захапала сладоледа, та мога да се обръщам в Теориите, или както им казва Андариел`кампанарии`.
 Харесва ми да гледам през чужди кампанарии, както в Декамерон.

Тоа сладолед много голЕм бей...ц ц ц.... newsm78 Shocked

Ся, ако кажеш, че не споделяш, никав матриархатка не си. Laughing

Чекай, чекай малко - аз тая вечер няма да ям сладолеТ, ама ако щях, следвам постулатЪТ на Популе - НЕ СПОДЕЛЯЙ СЛАДОЛЕДА! Ближи си го с кеф, ама самоегоистично. Как ли пък не, да си споделям благите сладоледи... #Cussing out

П.С. Не съм матриархатка.  Stop

# 728
  • Мнения: X
Или сладоледи или самолеДи. Вдигни си самолета. Whistling
Обратното на матриархат кое е - в Африка или в Близкия изток?

# 729
  • София
  • Мнения: 62 595
И се изучава в десети клас, ако се не лъжа. Май пуберите не вдяват много за какво става въпрос. Понякога си мисля, че възрастните, които подбират произведенията от програмата, доста често проектират собствените си.... проблеми, фантазии и т.н., върху мисленето и възприятията на пуберите.

# 730
  • Мнения: 927
Популе - Егоистка. Ама и аз не споделям онова за близане. То си е мое. По право. Майната му на матриархата, ако нямам мъж да ми смени крушката и изхвърли боклука.

# 731
  • Мнения: X
Ако е генрал не фърля боклука и офицер също.
А блондинка знаеш ли как сменя крушка, като няма гадже или мъж

# 732
  • София
  • Мнения: 62 595
А къде остана работата с генетичния матрял? Накрая пак до боклука и крушката опря!

# 733
  • Мнения: 927
Ако е генрал не фърля боклука и офицер също.
А блондинка знаеш ли как сменя крушка, като няма гадже или мъж

Няма мъж, който да не изхвърля боклука. Просто трябва да го научиш.

# 734
  • Мнения: X
Блондинка час се мъчи да си смени крушката сама, завива, завива, завива, не става.
Разплакала се, че си няма гадже да и смени крушката.  И хоп - врътнала в обратната посока и взело че светнало.
Изводът какъв е - плачете по често, че сълзите отварят очите.
За по-добър генетичен материал.

Общи условия

Активация на акаунт