„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 22

  • 42 907
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21 201
Кажете smile3506
Вие нали четете - рускини, хърватки и гъркини. Те харесват ли я тази Каролина?!
Нали не е в нас само отричането newsm78
Аз не ги чета и не знам, но извън кръга на шегата, визуално не ми е приятна.
Анииииии, тенкс, тенкс, тенкс, суперски е този епизод, Heart Eyes ще си изгледам моментите с Али и Назлъ с кеф, че малко остана преди да спра с гледането.

# 676
# 677
  • Мнения: 3 945
Любим момент с шамарите, с наслада го изгледах

Забелязали ли сте, че Боран казва Майка и Татко на Бедар и Джелил
А Съла се обръща с госпожо Кефсер

# 678
# 679
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Любим момент с шамарите, с наслада го изгледах

Забелязали ли сте, че Боран казва Майка и Татко на Бедар и Джелил
А Съла се обръща с госпожо Кефсер
Скоро си мислех и аз същото, ама как да му кажеш на това същество майка!? Тя за децата си не е такава. А и спрямо Съла то клетви ли не бяха, заплахи ли, заговори зад гърба на Боран... Twisted Evil И госпожа й е много, ама нейсе! Naughty

# 680
  • Мнения: 3 945
Йеее и той се сети за същия плаж Laughing

# 681
  • Мнения: 10 819
МАА смени снимката на профила си
windows print screen
Браво на него. По добър приятел от кучето няма. newsm44
Къде е кучето newsm78 #Crazy hahaha hahaha hahaha

Много хора се чудят къде е Тони, защото той не се разделяше с него, а тази пролет го няма никакъв.



Не познавам Тони..друго имах впредвит ...на снимката виждам теленце bowuu Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 3 945
Кучето Тони го смени кучката Каро Twisted Evil
Поне пролетта.......сега лятото не се знае Naughty

# 683
  • Мнения: 234

       Здравейте момичета!

      Да ви питам - тегля до сега всички серии от датата. Няколко дена не съм влизала там и днес реших да си изтегля серия от Аданали . Изписа ми , че имам рейтинг под 0.50 и че не или трябва да повиша рейтинга си , или трябва да стана ВИП потребител. Та да питам има ли някоя от вас такъв проблем и как бих могла да го реша  Weary

# 684
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Не знам откъде черпят информация чилийците, но във втората статия пише, че Мехмет е единствено дете в много консервативно семейство! ooooh!

# 685
  • Мнения: 11 994
Тоя Боран кара без колан, не спазва правилата, несъобразена скорост.... Отивам да му взема книжката, а пък Абай да идва да го спасява Embarassed

# 686
  • Мнения: 9 388
Диди, когато изтеглиш филми от Датата, оставяй включена програмата, с която теглиш, за да сийдваш - т.е. други да могат да теглят от теб. Така ще си повишиш рейтинга и няма да имаш проблем. От Датата съветват поне 72 часа да се сийдва нещо, изтеглено от там.
Ето това пише в Датата:
Upload - seed
Seed-ът е процес, при който нужните ви файлове са изтеглени, но вие не спирате торент задачата. По този начин вие отдавате на останалите потребители, които желаят да изтеглят същото нещо като вас. Seed-ът е абсолютно задължителен. При не сийдване вашият коефициент ще си остане нисък. Практиката ни е да трием акаунти с нисък коефициент. Ако не желаете вашият акаунт да бъде изтрит, то тогава просто си сийдвайте свалените от вас торенти.

Как се сийдва?
След приключване на свалянето на торента не правете нищо - програмата сама ще започне да сийдва. Не трийте файловете, не местете нищо и торента ще се сийдва. При преместване / изтриване на даден файл торент клиентът няма да може да го открие и сийдът ще бъде прекратен.

# 687
  • Мнения: 11 994
Кучето Тони го смени кучката Каро Twisted Evil
Поне пролетта.......сега лятото не се знае Naughty


Лятото ще е някое коте  с име незнайно  Wink

# 688
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Любим момент с шамарите, с наслада го изгледах

Забелязали ли сте, че Боран казва Майка и Татко на Бедар и Джелил
А Съла се обръща с госпожо Кефсер
[/color]
Скоро си мислех и аз същото, ама как да му кажеш на това същество майка!? Тя за децата си не е такава. А и спрямо Съла то клетви ли не бяха, заплахи ли, заговори зад гърба на Боран... Twisted Evil И госпожа й е много, ама нейсе! Naughty
+1......
Тя май веднъж каза на Фируз Ага татко.

# 689
  • Мнения: 21 201
Тоя Боран кара без колан, не спазва правилата, несъобразена скорост.... Отивам да му взема книжката, а пък Абай да идва да го спасява Embarassed
Точно това ми направи впечатление и на мен, досущ като Мехмет е, newsm53 със сто километра в чаааас,  Joyпардон, Stop с над двеста. #Crazy ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт