„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 22

  • 42 916
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Скрит текст:
Любим момент с шамарите, с наслада го изгледах

Забелязали ли сте, че Боран казва Майка и Татко на Бедар и Джелил
А Съла се обръща с госпожо Кефсер
[/color]
Скоро си мислех и аз същото, ама как да му кажеш на това същество майка!? Тя за децата си не е такава. А и спрямо Съла то клетви ли не бяха, заплахи ли, заговори зад гърба на Боран... Twisted Evil И госпожа й е много, ама нейсе! Naughty
+1......
Тя май веднъж каза на Фируз Ага татко.
Той няколко пъти я нарече дъще и й благодари като му спаси живота - там малко се стопиха ледовете  Peace

# 691
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Боран лежи гол и Съла със скръстени ръце говори на тавана, че искала да го усеща! Rolling Eyes Е, как ще стане?  Thinking  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 12 005
Тоя Боран кара без колан, не спазва правилата, несъобразена скорост.... Отивам да му взема книжката, а пък Абай да идва да го спасява Embarassed
Точно това ми направи впечатление и на мен, досущ като Мехмет е, newsm53 със сто километра в чаааас,  Joyпардон, Stop с над двеста. #Crazy ooooh!

 И карат след употреба на алкохол #Crazy

Относно обръщението в еп които дават сега но на тур Съла се обръща към свеки с  ана Кефсер майко Кефсер, но нашите как ще го преведат е дтуг въпрос а за Фируз то жена му се обръща с ага към него Crazy   какво ли е във вихъра на страста " ага,ага, ох агаааа...." Crazy

# 693
  • Мнения: 12 005
Боран лежи гол и Съла със скръстени ръце говори на тавана, че искала да го усеща! Rolling Eyes Е, как ще стане?  Thinking  Mr. Green

Като падне тавана, или гледа някоя лампа да не падне върху нея Joy

# 694
  • Мнения: 659
МАА май прави "снимков маратон" на корицата  си  newsm78

# 695
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
МАА май прави "снимков маратон" на корицата  си  newsm78


Не може да намери себе си тези дни - снимки, странни мисли, изтрити профили... newsm78 Бак алъм къде ще му излезе края!  Thinking

# 696
  • Мнения: 3 951
Значи и вие пак като мен забелязахте Боран,лежащ гол голеничък, с тези мощни гърди и рамене, до него една кльоща и се говори на тавана и се гледа едно нелюбовно.

# 697
  • Мнения: 3 951
хаххаах Галидан, може и да няма край. Тъй да е цяло лято Laughing

# 698
  • Мнения: 12 005
A на мен Джансу ми изглежда повяхнала липсва и свежест,, даже леко погрозняла дали от макиаж или натрупана умора newsm78

# 699
  • Мнения: 1 238
Тоя Боран кара без колан, не спазва правилата, несъобразена скорост.... Отивам да му взема книжката, а пък Абай да идва да го спасява Embarassed
Точно това ми направи впечатление и на мен, досущ като Мехмет е, newsm53 със сто километра в чаааас,  Joyпардон, Stop с над двеста. #Crazy ooooh!

И за да сме по-точни 250 Shocked Shocked

# 700
  • Мнения: 3 951
Ох и на мен. Ама си замълчах, че както плюя Карото цял цен, сега и Съла и ще ме набедите за зла жена. Grinning
А аз съм добра, хрисима.. Heart Eyes

# 701
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета, и двамата сменят снимки на профили и корици.
Чефли заряза териера и мина на мопсита.
МАА го обърна на филмови корици.
 newsm78 newsm78 newsm78

# 702
  • Мнения: 12 005
На мис Чефли да не са и дали направление - сбогом любима, пей сърце

А МАА да не е решил да се върне на екран след две год мълчание

# 703
  • Мнения: 3 951
Боран никакви правила не спазва въм филма като цяло. Непослушен е във всичко. Laughing
Кой може да го накара и колан да сложи.
Никакви граници няма. Laughing

# 704
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Момичета, и двамата сменят снимки на профили и корици.
Чефли заряза териера и мина на мопсита.
МАА го обърна на филмови корици.
 newsm78 newsm78 newsm78
Ама тя и името си сменила - вече е Каролин  newsm78 А на снимката си е едно към едно!  hahaha  Mr. Green
И гледа тъжно след МАА с влажен поглед! Shocked

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 21:49 от Galidan

Общи условия

Активация на акаунт