"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 16

  • 37 486
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета. Овулацията ми беше на 22.05., трябваше да ми дойде на 5.06. Гърдите са ми напрегнати и имам тъпи болко в областта около яйчниците. С мъжа ми правим опити почти от година... Нагледала съм се на много отрицателни тестове. Мисля утре сутрин да си направя тест, ако не ми дойде. Но се чувствам толкова объркана. Имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Имам ли въобще шанс да се надявам според вас? Никога досега не ми е закъснявало. Точно на 28 дни си идва.

# 31
  • Мнения: 1 540
Започнах да ям доста, мъжа ми забелязва, че съм направила бузи Simple Smile Че съм се опъпчила, че ям доста обилно за мен количество храна, че нощем не мога да спя. Общо взето на него му прави по-голямо впечатление,
Много неприятно. Започни диета и бори пъпките по всички познати ти начини, защото не е добре мъжа ти за забелязва такива неща в теб, особено когато ще се разделяте за определен период от време.  Peace
Другите неща не разбирам какво точно питаш и какво искаш да разбереш? Каква причина имаш да ядеш много повече и да дебелеш овулация или смяташ че си бременна с ярко изразени тримесечни симптоми 10-дни преди закъснение на цикъла? Имала ли си овулация и имала ли си контакти по време на нея или все още я чакаш?
За какво е този дълъг пост?

Е как нали всички бременни ядът по-много,и някои може и да пъпчасват  Joy  Joy  Joy

# 32
  • Мнения: 1 540
Здравейте, момичета. Овулацията ми беше на 22.05., трябваше да ми дойде на 5.06. Гърдите са ми напрегнати и имам тъпи болко в областта около яйчниците. С мъжа ми правим опити почти от година... Нагледала съм се на много отрицателни тестове. Мисля утре сутрин да си направя тест, ако не ми дойде. Но се чувствам толкова объркана. Имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Имам ли въобще шанс да се надявам според вас? Никога досега не ми е закъснявало. Точно на 28 дни си идва.
щом има закъснение вероятност винаги има,аз мисля,че след закъснение когато и да решиш да си направиш тест е добре,ако има нещо ще си покаже.Успех  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 50
Благодаря, силно се надявам този път да се е получило.

# 34
  • Мнения: 1 540
Стискам палци,дано да ни се похвалиш с положителни резултати   bouquet

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Винаги има шанс,така че стискам палци  Peace

# 36
  • Мнения: 50
Момичета, два теста - и двата положителни  

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Честито Валентина,лека бременност. След 10дни може и на УЗИ вече ще се види  bouquet

# 38
  • Мнения: 50
Благодаря Simple Smile

# 39
  • Мнения: 14
здравейте Simple Smile правим опити за бебе от няколко месеца, но все не се получава. Този месец обаче ми закъснява с 4 дни, правих си тест на 2 ден следобед за съжаление отрицателен. Не знам какво да си мисля! Може ли тестът да не е отчел вярно и да сам бременна, мисля утре сутринта да повторя теста.

# 40
  • Мнения: 31 197
Не бих се надявала много, дори почти никак, освен ако не си имала много късна овулация, да си бременна при отрицателен тест при закъснение на цикъла с два дни и отрицателен тест. Прави утре пак и дано се похвалиш.  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 540
Момичета, два теста - и двата положителни  
честитоооо много се радвам,лека и безпроблемна до финал   Hug

# 42
  • Мнения: 14
благодаря за бързия отговор Simple Smile Дано утре най-накрая вида прословутите  EFP

# 43
# 44
  • Мнения: 194
Въпросът ми беше нормално ли е да имам такива менструални болки ...
Мъжът ми не ми гледа пъпките, просто и той се надява и съмнява, че съм бременна...
Съжалявам за объркания пост и съжалявам, че се опитах да споделя.
Радвам се, че поста ми ви забавлява...
Мисля, че почти всяка в надяването си се е самозабравяла и не и нужно да има такива подигравателни коментари. Можеше просто тактично да ми кажете да спра да си търся симптоми и да ме отпратите по-тактично.
Все пак хубав ден на всички и дано тези, които са в очакване на бременност много скоро да се зарадват!

Общи условия

Активация на акаунт