"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 16

  • 37 480
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30
Аз се разминах и този  път за съжаление. Дойде ми след 11 дни закъснение, което се дължи на ановулаторен  цикъл.
Успех на всички вас момичета

# 46
  • Мнения: 194
Горе главата, следващия път очакваме хубаво да ни зарадваш!  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 30
Горе главата, следващия път очакваме хубаво да ни зарадваш!  Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 311
Здравейте и от мен.Днес реших да съм изключително активна тук  Grinning
От 1,5г. се опитваме с мъжо.Ходим правим изследвания (той е с тератозооспермия аз уж добре)и чакаме....
След последния ми цикъл ми поставиха на 10ти ден Прегнил 5000 при 15мм фуликул.Правихме кекса 5 6 дена след това.И има нещо което ме замисля.Този месец е 1вия в който преди овулация имах зацапване , а СЛЕД овулацията  гърдите не спират да ме болят вече 10тина дена горе долу(дали е от Прегнила) на 01,06 започнах и Дуфастон 2*1.Знам , че е рано за абсолютно каквито и да е признаци , но надеждата умира последна или в моя случай след горе долу 1 2 седмици когато ще правим кръвен тест.И ако не се е получило ще се прави инсе.
Искам да попитам след Прегнила 100% ли има овулация ?
И то е ясно , че само теста ще каже какво е станало , но предполагам има малък шанс  Praynig нали така  Hug
Мноооооого успех и стискам палци на всички  Hug

# 49
  • Мнения: 5
Здравейте.
Може да ви се стори глупаво, но ... Около предполагаемата овулация (13,14 ден след началото на МЦ) получих розово зацапване. На другия ден кафеникаво/червено зацапване в продължение на 6,7 дни. На третия ден след това зацапване (розовото) отидох на гинеколог и той каза,че съм в цикъл. Каза ми, че имам двустранна поликистоза. Въпроса ми е възможно ли е да съм бременна?  Да търся ли второ мнение ?

Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 22:32 от Desi.A.

# 50
  • София
  • Мнения: 8 131
Кое точно те наведе на мисълта, че си бременна в тази ситуация?
Понякога наистина се изумявам и се надявам да се шeгувате...

Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 23:08 от Veseto*

# 51
  • Мнения: 5
Кое точно те наведе на мисълта, че си бременна в тази ситуация?
Понякога наистина се изумявам и се надявам да се швгувате...
В деня преди да получа "розовото" зацапване правих секс без предпазни мерки.

# 52
  • Мнения: 1 235
Кое точно те наведе на мисълта, че си бременна в тази ситуация?
Понякога наистина се изумявам и се надявам да се швгувате...
В деня преди да получа "розовото" зацапване правих секс без предпазни мерки.

Чудо! Искам нещо да подчертая: кървенето НЕ е симптом на бременност!

strawberry_11, "симптомите" са от Прегнила. Рано е още, стискам палци.


# 53
  • Мнения: 5
Кое точно те наведе на мисълта, че си бременна в тази ситуация?
Понякога наистина се изумявам и се надявам да се швгувате...
В деня преди да получа "розовото" зацапване правих секс без предпазни мерки.

Чудо! Искам нещо да подчертая: кървенето НЕ е симптом на бременност!

Да не е симптом, но мисълта ми е възможно ли е да е станало нещо въпреки, че след това получих зацапванията ?


# 54
  • София
  • Мнения: 8 131
Та ти си имала менструация, била си и на лекар. Какво точно очакваш да се е получило? Ако не искаш деца, следващият път вземи предпазни мерки!

# 55
  • Мнения: 5
     Нямах никакви болки както попринцип . Само гърдите ми бяха подути.

# 56
  • София
  • Мнения: 8 131
Какво повече очакваш да ти кажем?

# 57
  • Мнения: 5
Какво повече очакваш да ти кажем?
Това ми стига. Благодаря

# 58
  • Мнения: 3
Здравейте,

имам един въпрос с половинката ми решихме, че вече ни е време за дете и направихме известен брой опити преди, по време на и след овулацията ми. След първият опит (беше сутринта) през нощта доста ме заболя корема и няколко пъти ходих до тоалетната (като не съм яла нищо, което да ми раздразни стомаха) на следващата сутрин отшумя. След това пробвахме в деня на овулацията ми и нямах такъв проблем, а след 2 дни на първият опит след овулацията отново се появи. От тези опити (които дават най-голям шанс за забременяване) минаха около 4-5 дни и ми се появи главоболие и от време на време леки, но наистина много леки болки в корема. Доста четох по темата и разбирам, че няма как да имам толкова ранни симптоми, а освен това имам още 8 дни до следващата ми менструация. Всъщност вчера попаднах на тема, че главоболието и сънищата са най-ранните симптоми заради хормоналните промени. Може ли някои да ми каже дали може да се е получило нашето малко чудо или все още е твърде рано да се каже? newsm78

# 59
  • Мнения: 135
Ами може,може и да не е ..Изчакай си датата на цикъла,ако има закъснение тест..Друго нищо не може да се направи,освен ако не вярваш на врачки..това е ..успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт