Раждане в Майчин Дом - София (2 тема)

  • 279 567
  • 1 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 8 962
Може да са го вдигнали, януари беше 18 лв.

# 346
  • Мнения: 324
запис на тоновете си е бошлав работа в Майчин дом,ако не си платиш и доктор да ти ги прегледа.
 Никой не разбира,че нещо не е наред пускат те и идват да те изключат ,като свършат записите.
Мен даже ме караха да ги повтарям,защото си платих доктор да ги погледне,защото се притеснявах,че бебето ми не мърда много много и накрая след 40лв ме пратиха да си ходя във вкъщи по-живо по-здраво.
В последствие на същият ден вечерта родих секцио по-спешност,защото в предродилна зала ,,ВИДЯХА,,че тоновете на бебето падат,докато в клиниката ме изпратиха във вкъщи,че и пари взеха.....

# 347
  • Мнения: 7
Искам да попитам..как стои въпроса със стаите в МД!?защото искам да си платя за стая!ходих и ме качиха на 10 етаж да ме преглеждат и да ме настаняват ,защото ще съм секцио ,но там е ужасно!На кой трябва да се платя и как мога да си избера стая и кога ми е въпроса/дали от самото постъпване или чак като родя/

# 348
  • Мнения: 2 289
Искам да попитам..как стои въпроса със стаите в МД!?защото искам да си платя за стая!ходих и ме качиха на 10 етаж да ме преглеждат и да ме настаняват ,защото ще съм секцио ,но там е ужасно!На кой трябва да се платя и как мога да си избера стая и кога ми е въпроса/дали от самото постъпване или чак като родя/

Като родиш и те питат къде искаш--на 12-ти или на 7-ми. На 12-ти има двойни по 45 лева, единични по 70 и един апартамент по 140. Казаха, че и на още един етаж има апартаменти от по 70, можело и там. Общо взето където има места, но може да се запазват чрез доктора, който те изражда (твърдят,че не може, не е истина).

# 349
  • Мнения: 7
Благодаря за отговоря ...ама ме интересува дали като не съм си избрала екип /не съм платила/дали ще ме попитат къде искам?Държът се ужасно и не ми казват кога ще ме оперират..а аз не искам да седя в тази мизерия няколко дни!?Мн.ми е притеснено ...

# 350
  • Мнения: 2 289
Принципно те не могат да те държат в патология след като родиш си мисля аз. Със сигурност ще те питат къде искаш.  Peace Обаче ако няма места в стая с две,или едно легло, ще те изпратят на 7-ми етаж докато се освободи, поне така са ми разказвали на мен.
Аз също се глася за раждане без екип.

# 351
  • Мнения: 7
Благодаря много...

# 352
  • Мнения: 843
Правилно е казала Happy days. Със сигурност няма да си в патология, така че трябва да питат. Успех

# 353
  • Мнения: 7
Благодаря...!  Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 234
Питат къде искаш, стига да има места. Ние бяхме 6 момичета в реанимацията и на другия ден като тръгнаха да ни качват минаха и питаха всички коя къде иска, а относно двойна или единична стая на 12 етаж се решава там като се качиш, защото при мен нямаше единична свободна и ме сложиха в двойна докато се освободи. А момичето, с което бях в стаяата беше с нормално раждане и още по време на раждането я бяха питали къде иска.

# 355
  • Мнения: 7
Супер...!Аз вече съм в болницата..настанета съм за сега на 5 етаж...!Няма нищо общо с 10-ия....доволна съм за сега ...! Flutter

# 356
  • Мнения: 2 289
Аз да питам, и се извинявам, ако е обсъдено. Бях намерила списък с необходимите неща,които да нося и съм си пригласила. Но...трябва ли дрехи за бебето да се носят, или само за изписването.

# 357
  • Мнения: 1 090
Happy days, за бебето ти искат памперси и кърпички. Дрехите са си техни и ще трябват лични на изписването.

# 358
  • Мнения: 2 289
Благодаря  Peace

# 359
  • Мнения: 618
Здравейте момичета. Присъединявам се към темата, защото съм решила да раждам в "Майчин дом". Моята бременност е постигната след ин витро. Искам да съм с избор на екип - планирано секцио. Едно момиче /от друга тема/ ми писа, че се плащат 870 лв за избор на екип и 800 лв. за раждане. Общо 1670 лв плюс други разходи/. Бихте ли ми казали това ли са цените, защото ми се струва скъпичко /почти като в частните клиники/.
Ще се радвам ,ако  ми препоръчате добър лекар и ако ми пишете как мога да се свържа с него. Другото, което ме притеснява е, че не съм от София. Чудя се колко дена по- рано трябва да отида в София.
Предварително благодаря за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт