Времето бързо мина и летните ни бебета празнуват една година!Бъдещи мами над 35

  • 31 316
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 473
Викате да не се помотвам, че да не размисли  Naughty

# 16
  • Мнения: 5 037
Манди ,да е жив и здрав мъжа ти.До година да посрещнете и твоя и неговия РД трима Hug.Не знам как се разбирате двама от зодия Близнаци Joy

Сигме,отивай.Имаш и детегледачка и релакса ще е пълен.

# 17
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Ааааа, Шери, той е Рак....нищо общо няма с Близнаци Mr. Green

# 18
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Сигме давай, на такова предложение не се отказва  Wink

# 19
  • Мнения: 7 201
Благодаря за темата и труда, Шери!  bouquet

Цитат
Мамче пак да те питам за фонда, кога ще подавате?
Уанче, на твоят въпрос от миналата тема да отговоря.
Сега като направим новите изследвания ще видим дали можем да кандидатстваме по фонда. Ако отново сме с неизяснен стерилитет, не можем да си позволим да си финансираме инвитрото .. Confused

Честита годишнина, Лили!  bouquet
Да сте здрави, влюбени и подкрепящи се още дълги години! Наздраве!

Манди, честит ти рожденик!
Да ти е жив и здрав и скоро да му подариш колкото ви душа иска наследници! Hug

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 13:25 от Mam4e*

# 20
  • Мнения: 5 037
Ааааа, Шери, той е Рак....нищо общо няма с Близнаци Mr. Green
Да бе,извинявай.Сега влезе Рака.Още по-зле Wink.И аз имам Рак в къщи(Мими) и сме точно въздух и вода.Допирни точки -никакви.

# 21
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Ааааа, Шери, той е Рак....нищо общо няма с Близнаци Mr. Green
Да бе,извинявай.Сега влезе Рака.Още по-зле Wink.И аз имам Рак в къщи(Мими) и сме точно въздух и вода.Допирни точки -никакви.

мдаааммм, ама ми е много добър, чак понякога ме дразни...но тооооолкова си го обичам

# 22
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз мисля, че е много хубаво заглавието и идеята и снимките и всичко, от кога се тревожа да не изпусна рождениците   bouquet !

Сигме, ако бях на близо щях да се джойна за троянската  Mr. Green !

Цвети  Hug, ще я препобориш лситерията и всичко ще е наред  bouquet ! Не броя и темепература не меря този месец мисля и тестове за овулация да не правя. И без това ми се пада да сме в Будапеща точно когато е пика на овуто, та не се хабя.

Аз съм ужасно ужасно дебела, толкова не съм била и като раждах, направо не се гледам и от днес предприемам сериозни мерки Simple Smile.

Мамче аз от както разбрах, че по този фонд в БГ може да се кандидаства и ако имате дете и много се обнадеждих за вас, стискам палци след изследванията да подадете и да си получих номрче  bouquet !

Манди да ти е жив и здрав тм  bouquet ! Да се обичате и да сте много щастливи  bouquet ! На колко лазарника става?

# 23
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Манди да ти е жив и здрав тм  bouquet ! Да се обичате и да сте много щастливи  bouquet ! На колко лазарника става?

малко ми е агънцето - 34  Joy

# 24
  • Мнения: 13 941
Благодаря ви момичета, аз този английски че няма да го проговоря то е ясно, но се радвам, че ми отпадна като ангажимент, сега ще мога спокойно да се виждам с приятели  Mr. Green
Честити годишнини на Котето и Лили, чрд и на мъжа на Манди, да се обичате и запазите тръпката винаги  Hug
Моят малък племенник днес също става на четири годинки,инатливо раче ни е той  Heart Eyes

# 25
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Цвети, щом се главиш за спец детегледачка, да взема и аз да ти се изтърся  с Ида, пък ние ще си пием ракията  Mr. Green

Манди, Лили, живи и здрави да сте  Hug Hug

Кърмещите, до колко бира сте пили при кърмене  Thinking В Лидъл намерих една 3% и ми се ослади, тя като боза лекичка.

Ина, все пропускам да ти похваля чаровника, а Валери - също  Peace

Пусикет, винце и кърмене - може ли  Naughty

# 26
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Амини и на вас да ви е жив и здрав малчугана  Hug

Манди и ти младеж си имаш  Mr. Green

Цветиии отваряй детската градина и слагай ракита в хладилинка  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 037
Уанче,няма да изтървете рождениците.Ще имам ангажимент да напомням Wink.Те започват още от утре.

Звездичке я се появи и кажи какво си приготвила за утре.Да открадна някоя идея,въпреки че аз нямам намерение да правя за Алекс кой знае какво и ще съм много доволна,ако успея да пропусна бабите и дядото.

Дописвам се.Амини да ви е живо и здраво момчето.Рачетата са доста упорити.

Перу,може.Всичко може в умерени количества.Да не ме линчува някой,но аз и с Мими и сега с Алекс си позволявам и по малко бира и няколко глътки вино.Дори и сутрин по едно кафе.И нямат нищо общо децата помежду си.
Не знам как ще обърнеш режима на Ида,но от сърце ти пожелавам да успееш,че е убийство.Мими до 4,6г се събуждаше в 4ч сутринта(вече съм го писала).Бях станала като зомби.

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 13:32 от scherifka

# 28
  • Мнения: 1 353
А певицата пък не я давам на никой  Naughty ММ е певец и ще пеем на три гласа  Joy
Дано с деца около мен по правилно я преборя тази гад
Уанче, айде точно щото няма нищо да мериш да ни изненадаш приятно А? Моля те  Hug
Момичета никоя няма да върна  Naughty особенно тези с малки съкровища, щото с другите рискувам пак да ревна  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 8 529
Ами през септември да спретнем купон на Троян? От кога се гласим за междуградска среща, а?

Цвети, давай предложения къде може да се съберем. С мъжове и челяд.

Общи условия

Активация на акаунт