АГ клиника Селена гр.Пловдив-14!

  • 158 058
  • 752
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Най-голямата Акушеро-гинекологична болница в Южна България ще отбележи 10 000-то бебе на "Селена" с голямо тържество, на което каним всички деца, родени в АГ "Селена" и техните семейства! Събитието ще се проведе на 13.09.2015 г. /неделя/ от 11.00 ч. на Гребната база /игрище №5 - срещу Кулата/.
http://www.agselena.com/novini/drugi/188-10-000

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте   bouquet

Искам само да попитам - цената на феталната морфология в Селена ми казаха, че е 100лв.
А включва ли запис или си доплащаш? И евентуално, ако включва - те ли ти дават диск или трябва да си носиш флашка? 

То може и от лекаря да зависи, но от любопитство питам.
Благодаря предварително!  Simple Smile

Предполагам говориш за 4д ... 90 лв платих за него сега преди няколко месеца и ти дават диск.

# 137
  • Мнения: X
Най-голямата Акушеро-гинекологична болница в Южна България ще отбележи 10 000-то бебе на "Селена" с голямо тържество, на което каним всички деца, родени в АГ "Селена" и техните семейства! Събитието ще се проведе на 13.09.2015 г. /неделя/ от 11.00 ч. на Гребната база /игрище №5 - срещу Кулата/.
http://www.agselena.com/novini/drugi/188-10-000

На мен ми звъннаха по телефона да ме поканят преди десетина дни. Там сме.

# 138
  • Мнения: 794
Аз правих БХС в Селена при Апостолова. Струва 160 лв. Следващата седмица си получаваш лично при нея резултата.
За съжаление, след като родих детето си в Селена при д-р Минев преди 6 години, сега съм разочарована. Не е проблем, че трябва да давам за всеки преглед 50 лв., макар че мисля, че са много. Но прегледът ми трае 5 минути и се налага аз да напомням на лекаря за определени неща. Много комерсиализирана болница. Въпреки това сигурно ще родя пак при Минев, защото не ми се сменя по средата на бременността лекаря, но силно се надявам от бързане и претовареност на лекаря да не стане някое недоглеждане.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 13:10 от asja

# 139
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Днес бях на фетална морфология при д-р Апостолова. Останах много доволна! Обясняваше през целия преглед всичко и беше много мила. 90 лв + диск със снимки.

# 140
  • Мнения: 87
здравейте, някой има ли представа към момента каква е цената на ВИП стаята или дали има опция да си доплатиш за самостоятелна стая?

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 199
здравейте, някой има ли представа към момента каква е цената на ВИП стаята или дали има опция да си доплатиш за самостоятелна стая?
За актуална информация по-добре звънни в клиниката, че напоследък ценоразписът им често се променя. Simple Smile

# 142
  • Мнения: 71
Вип стая 150 лв.на вечер ,  а вип апартамент 200 лв. На вечер. Родих края на май .поне тогава бяха такива цените.  Иначе няма друга опция за самостоятелно настаняване. Има една стая изолатор, в която ако няма някой за нея настаняват родилки, но няма гаранция. Много съм доволна от престоя във вип апартамента. Заслужава си. Все едно не си в болница , много приятно, а в цената е включен и придружител и ядене за придружител.  Мисля обаче , че само за секцио ги дават.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
foxylady ,колко нощувки остана в апартамента и колко пари плати за него?На третия етаж ли е?Чувстваше ли се изолирана и недостатъчно обгрижена,защото не си на първия етаж при бебетата и акушерките

# 144
  • Мнения: 216
Здравейте
Моля пациентките на др Матев споделят как ги следи особено рискови бременности.Аз съм с контракции и проблемна шийка.Пуска ли изследвания,гледа ли на ваг ехограф шийката

# 145
  • Мнения: 1 120
Здравейте и от мен!
Влизам набързо да споделя впечатления от раждането си в Селена - на 09.09 родих дъщеря си при др Матев, нормално раждане, епидурална упойка. Много съм доволна! Същият ден вече можех да се грижа за малката. Дадоха ми я веднага, след раждането, закърмихме се 2 часа след като ме пусна упойката.
Не се сещам нещо друго, ако някой има въпроси съм насреща.

Хубав ден от мен!

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честито L0v3d !Много да ви радва малката   bouquet

# 147
  • Мнения: 58
L0v3d ,честито и от мен

Аз искам да те помоля да разкажеш за епидуралната упойка повече,ако не е проблем,искам да знам как се чувстваше,кой ти я сложи ,и изобщо всичко което се сетиш за упойката.

Аз искам да раждам нормално,но малко ме притеснява упойката,затова ако може да споделят и други мами раждали по този начин ще ми е от полза да взема решение

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен!
Влизам набързо да споделя впечатления от раждането си в Селена - на 09.09 родих дъщеря си при др Матев, нормално раждане, епидурална упойка. Много съм доволна! Същият ден вече можех да се грижа за малката. Дадоха ми я веднага, след раждането, закърмихме се 2 часа след като ме пусна упойката.
Не се сещам нещо друго, ако някой има въпроси съм насреща.

Хубав ден от мен!
Честита дъщеричка! Да здрава, послушна и много да Ви радва!

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Аз раждах с епидурална - Кючуков ми беше анестезиолог. Казват, че бил добър. В Селена целият екип е от професионалисти, така че при който и да попаднеш, няма да сбъркаш Simple Smile При мен лично поставянето на упойката беше доста неприятно. Поставяше ми я дълго, между контракциите и с убождане на много места с лидокаин, за да не ме боли, но въпреки това не помогна много. Подейства след 15 минути, но до силно намаляване на болките така и не достигнах. Болеше си ме .... но поносимо Wink Повърнах веднага щом ми я поставиха /било нормално/. Лежиш известно време, докато те хване и после можеш да станеш да ходиш. Аз не успях, тъй като ми бяха изтръпнали много краката1 особено единият и нямах чувствителност.
Въпреки това втори път пак бих избрала този тип раждане и  обезболяване. Всичко мина за 3 часа и вече не го и помня, а минаха едва 20 дена от тогава.
Не се притеснявай. Смело напред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт