Подарък за интимна колежка

  • 8 415
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, бик искал съвет за подарък.
Става въпрос за колежка, с която имаме определени чувства на симпатия, но все още не сме интимно близки но има такава вероятност. Другия месец има рожден ден и искам да й направя подарък. Може ли за идеи, но подаръка да не е твърде "личен" т.к. не ми се иска да го изтълкува погрешно, но и да не е някакъв безличен. Моля ви за идеи и горе-долу за стойността на подаръка - благодаря ви!

# 1
  • Мнения: X
Бижута? Цветя?

# 2
  • Мнения: 2 817
Няма ли колегите да съберете пари и да подарите общ подарък? Според мен цвете е напълно достатъчно.

# 3
  • Мнения: X
Той има специални взаимоотношения с нея, иска да направи личен подарък. Не смятам, че има желание колегите му да научават за това.

# 4
  • Мнения: 597
Пред всич
ки ли ще го подаряваш или насаме.
Цветя със съобщение да си отвори пощата а там покана за вечеря в хубав ресторант. Така щв разбереш на къде отиват отношенията ви.

# 5
  • Мнения: 2 817
Много са неизвестните в случая - години, точни отношения, женени ли сте/са, кой какво харесва ?!
Цветя според мен си е ок., още повече на този етап от отношенията ви.
За вечерята не съм фен - от една страна, жената може да си има други планове. Може и да е женена и тази покана хич не би била на място  newsm78

# 6
  • Мнения: X
Става въпрос за колежка, с която имаме определени чувства на симпатия, но все още не сме интимно близки но има такава вероятност. Другия месец има рожден ден и искам да й направя подарък. Може ли за идеи, но подаръка да не е твърде "личен" т.к. не ми се иска да го изтълкува погрешно, но и да не е някакъв безличен.

Как да няма информация? Свалят се още, нямат официални отношения, иска да я уважи за рождения ѝ ден и същевременно да спечели симпатии.

Предлагам да изпратиш по куриер голям букет с картичка, на която да пише името ти, място, дата и час.

# 7
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Досега  не  бях  срещала   словосъчетанието  "интимна  колежка", но  нейсе. Щом си  рекъл, че е  интимна, интимна  да  е.
Предлагам  ти  следния вариант.
Има много  сайтове  с качествени бижута, с  опция  да    поръчаш  по  куриер  на нейния  адрес  или пък  на  служебния й   адрес, като  го платиш предварително. Доставят  бижуто в   красива   опаковка. Само  не  знам  дали  вътре могат да  сложат  картичка  с  твоите пожелания.Другия  вариант е  да го поръчаш,да го получиш, да допълниш с картичка  и  да  го подариш лично.Но, според мен,  ако  го получи по куриер,изненадата  ще е по- сладка.
Аз  съм  горд притежател  на  този сет  , който  получих  като  изненада  по  повод  личен празник, точно  чрез куриер. Нямаше   картичка, но   аз  си  знаех от кого  е:-)
В сайта  има  още много  прекрасни  неща, които  вероятно биха я зарадвали много,  стига  да   не е  от дамите, които  не  обичат  и  не  носят украшения. Simple Smile
Виждаш, че  на някои от бижутата  цените  са  повече  от  достъпни. Има варианти  за всеки  джоб Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 23:40 от Бронте

# 8
  • Мнения: X
Какво е това бяло злато за 50 лева?

# 9
  • Мнения: 8
Благодаря за предложенията - не сме семейни, аз съм над 30 г., а тя около 20 г. Искам подаръка да е личен, а не съвместен с колегите. Също да не е толкова "личен" - все пак не знам как ще реагира.

# 10
  • Мнения: 8
Досега  не  бях  срещала   словосъчетанието  "интимна  колежка", но  нейсе. Щом си  рекъл, че е  интимна, интимна  да  е.
Предлагам  ти  следния вариант.
Има много  сайтове  с качествени бижута, с  опция  да    поръчаш  по  куриер  на нейния  адрес  или пък  на  служебния й   адрес, като  го платиш предварително. Доставят  бижуто в   красива   опаковка. Само  не  знам  дали  вътре могат да  сложат  картичка  с  твоите пожелания.Другия  вариант е  да го поръчаш,да го получиш, да допълниш с картичка  и  да  го подариш лично.Но, според мен,  ако  го получи по куриер,изненадата  ще е по- сладка.
Аз  съм  горд притежател  на  този сет  , който  получих  като  изненада  по  повод  личен празник, точно  чрез куриер. Нямаше   картичка, но   аз  си  знаех от кого  е:-)
В сайта  има  още много  прекрасни  неща, които  вероятно биха я зарадвали много,  стига  да   не е  от дамите, които  не  обичат  и  не  носят украшения. Simple Smile
Виждаш, че  на някои от бижутата  цените  са  повече  от  достъпни. Има варианти  за всеки  джоб Simple Smile
Какво странно в словосъчетанието - никой ли не е имал връзка на работното си място, особено когато хората не са обвързани ?!

# 11
  • Мнения: X
Досега  не  бях  срещала   словосъчетанието  "интимна  колежка", но  нейсе. Щом си  рекъл, че е  интимна, интимна  да  е.

Че в този форум се кове нова терминология ежеседмично, нищо ново под слънцето. Laughing

# 12
  • Мнения: 14 081
Вие още нямате връзка, не сте спали заедно, кое ви е интимното? Дори подаръкът се притесняваш да не е твърде личен, да не остане с грешно впечатление. Е, кое ви е интимното? newsm78

# 13
  • Мнения: X
Вие още нямате връзка, не сте спали заедно, кое ви е интимното? Дори подаръкът се притесняваш да не е твърде личен, да не остане с грешно впечатление. Е, кое ви е интимното? newsm78

Аз също се обърках от началния пост на автора. newsm78 Не става ясно как така, хем между него и колежката има очевидни трепети (според неговите думи, в действителност много е възможно да няма нищо такова, поне от нейна страна), хем той се опасява, че колежката може да приеме твърдо "лично" подаръка му. Rolling Eyes

Според мен, ситуацията е следната - авторът вътрешно осъзнава, че няма да бъде отразен и няма да му се получат нещата с въпросното девойче - например, наясно е, че тя е прекалено голяма лъжица за неговата уста, но и тайничко иска да пусне въдичка, за да види дали рибката ще тръгне да кълве. Laughing Т.е. иска да се застрахова, в случай че бъде отхвърлен, както вероятно ще стане.

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 01:46 от Анонимен

# 14
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001

Какво странно в словосъчетанието - никой ли не е имал връзка на работното си място, особено когато хората не са обвързани ?!

Интимна  може  да   е връзката  между двама; интимен  може  да бъде  поглед, интимно  може  да  бъде  докосване; интимни  могат  да бъдат  отношенията.
Определението  "интимно"  не може   да бъде отнесено  към  всяко  съществително. Не  можеш  да  кажеш   "интимно бебе", не можеш  да  кажеш  "интимна  мечка",  не  можеш  да  кажеш   "интимна  колежка".  Семантично  не  се  връзват,  разбираш ли.  "Интимна  приятелка"- да, но  "интимна  колежка"- не.
Не ти  го  казвам, за  да ти  се  присмея  или  нещо подобно, а  просто,  за  да  не  го употребиш някъде  и  да  се  изложиш  bouquet

Какво е това бяло злато за 50 лева?

Че аз откъде  да  знам?! Нито  съм производител, нито имам нещо  общо  със  сайта, нито пък  разбирам от злато.

Препоръчах  го, защото има  нежни бижута на достъпни  цени  ,  които   при подходяща   грижа   собственичката  им  ще  може  да ползва  дълго , дълго.
Доколкото  си  спомням,  някъде  имаше посочен телефон за контакти.  Сигурна съм, че  ако  се свържеш  с тях, ще могат  да ти  дадат   подробна  информация Peace

Общи условия

Активация на акаунт