Лятна грижа за жадна кожа! Спечелeте хидратираща серия AVON Nutra Effects с чия!

  • 8 496
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 119
Както винаги пия по много вода и само вода!Повече плодове и зеленчуци. Душчета!
Кремове спрях да използвам! Еми не мога да открия своя и това е! Crossing Arms

Ако спечеля AVON Nutra Effects, може това да се окаже моята козметика! Praynig

# 61
  • Мнения: 188
Отвътре хидратирам тялото си, като през лятото приемам по-голямо количество вода, както и консумация на плодове и зеленчуци с високо съдържание на вода като диня, краставици и домати.
Отвън хидратирам тялото си с козметика, като започна от душ-гела, до лосиона за тяло и крем за лице, за ръце.

# 62
  • Мнения: 1 265
Грижа се за хидратирането на кожата си чрез прием на повече вода през лятото. След душа оставам капчиците вода сами да изсъхнат върху тялото ми. Консумирам много плодове и зеленчуци, а понякога с тях си правя и маски за лицето. Използвам допълнително масла и лосиони за тялото, хидратация с кремове на лицето.

# 63
  • sofia
  • Мнения: 3 706
През лятото се старая да пия повече течности: вода, студен чай, айран. Динята сьщо е много добра!
Вьншно използвам хидратиращи кремове, като за навьн сльнцезащитните са задьлжителни!

# 64
  • Мнения: 704
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета. Все още не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но бих се радвала да имам тази възможност.

# 65
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 695
Пия много течности.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
За хидратиране на тялото си отвътре приемам доста вода и пресни плодове и зеленчуци /повечето са домашно отгледани/. За хидратация на кожата използвам маски и лосиони.

# 67
  • Мнения: 1 970
Пия много вода, ям свежи сочни плодове; използвам хидратиращ крем за лице.

# 68
  • Мнения: 11 757
Пия повече вода, над 2 литра дневно; консумирам ежедневно пресни зеленчуци, по-рядко плодове. Ползвам ексфолиант и тоник за лице. Кремове предимно зимата - нещо и аз не уцелвам моя крем.
Кожата на лицето ми в момента не е в добро състояние, но предполагам проблемът е вътрешен, а не само козметичен.

# 69
  • там край морето...
  • Мнения: 157
Грижа се за хидратирането на кожата си като се старая да пия повече вода - минимум 1.5 литра, отделно пия сокове, айран, консумирам плодове като пъпеш и диня, салати - най - вече краставици и домати.  Използвам хидратиращи душ-гелове, а след баня нанасям допълнително масла или лосиони за тялото. За лицето - ползвам измиващ гел , тоник за лице и накрая хидратиращ крем. С удоволствие бих пробвала новите продукти на Avon за хидратация на кожата на лицето. Party

# 70
  • Мнения: 2 071
Пиенето на вода не ми се удава, затова залагам на овлажняващи продукти. Напоследък пръскам лицето си с термална вода.

# 71
  • Мнения: 3 547
Пиенето на вода не ми се удава, затова залагам на овлажняващи продукти. Напоследък пръскам лицето си с термална вода.
и на мен пиенето на вода ми е трудно, но през лятото се насилвам - защото определено организма много лесно се обезводнява в жегите

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 53
Грижа се за хидратирането на кожата си като пия повече вода.  Използвам хидратиращи душ-гелове, а след баня нанасям допълнително масла или лосиони за тяло. За лицето  използвам измиващ гел ,ексфолиант, мицеларна вода и накрая хидратиращ крем. С удоволствие бих пробвала новите продукти на Avon за хидратация на кожата на лицето.  Hug

# 73
  • Под кривата круша
  • Мнения: 336
Наблягам на многото течности.

# 74
  • Мнения: 1
Пия много течности, като започна от сутринта с домашно приготвен пресен фреш, айран, студен чай или лимонада от няколко лимона и 1 лайм. През деня ям много плодове и салати, към които добавям чия. За лицето си  използвам серията на AVON Anew за интензивна хидратация, за тялото си използвам душ гел, лосион и спрей от серията AVON naturals.

Общи условия

Активация на акаунт