Лятна грижа за жадна кожа! Спечелeте хидратираща серия AVON Nutra Effects с чия!

  • 8 490
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
През горещите дни кожата ви е жадна за дълбока хидратация през целия ден. Когато ѝ липсва вода, тя е по-податлива на увреждане от топлото лятно слънце.

Вероятно все по-често чувате за чията. Тази „суперхрана” помага в борбата срещу свободните радикали, прави кожата сияйна и, най-хубавото от всичко, кара ви да се чувствате невероятно. Активен комплекс със семена чия се съдържа в революционната серия AVON Nutra Effects, а специалната формула хидратира милиони клетки за 24 часа. Благодарение на това дехидратираната през лятото кожа възвръща красивия си и здравословен вид. Серията включва хидратиращ дневен крем с SPF 15, който предпазва кожата и я прави видимо по-гладка и мека, както и хидратиращ гел-крем, който се абсорбира бързо от кожата, като я освежава и изглажда.



Какво прави серията толкова успешна?
Силата, скрита в тези малки, вкусни, ароматни семена чия! Поради високото съдържание на Омега-3 мастни киселини, протеини, витамини и минерали в тях, семената от чия могат да бъдат полезни за целия организъм. Те са богат растителен източник на Омега-3 мастни киселини, тяхното съдържание в чията е по-голямо дори от съдържанието им в рибеното масло. Те съдържат 30% повече антиоксиданти от боровинките. Семената от чия са богати и на протеини, витамини А, B1, B2, B3, желязо, магнезий, калий , фосфор, манган, мед, молибден, ниацин и цинк.

Защо обаче са толкова полезни за кожата ви през лятото?
Семената от чия спомагат за стабилизиране нивата на кожната мазнина – участват в създаването на бариера, която поддържа хидробаланса на кожата. Те лекуват и подобряват качеството на епидермиса и отстраняват всички сърбежи, придружаващи сухата кожа. Антиоксидантите в семената от чия позволяват на клетките на кожата да се възстановят по-бързо и да блокират вредното влияние на външните фактори. С други думи, семената от чия предотвратяват признаците на стареене, хидратират кожата в дълбочина и подобряват цялостното здраве на клетките на кожата.

Вие възползвате ли се от силата на тези чудотворни семена, или сте открили друга формула за хидратиране у дома? Споделете в коментар как хидратирате тялото си отвътре и/или отвън и можете да сте една от трите, спечелили хидратираща серия Nutra Effects.
Запознайте се с общите условия на играта ТУК.



Ето и пример за хидратиращ режим AVON и Вероника Калчева – медицински козметик в Hill Clinic:
Стъпка 1: Пийте 1,5 л вода ежедневно – 60% от тялото ни се състои от вода. Пиенето на достатъчно течности е много важно за кожата, особено през горещите месеци.
Стъпка 2: Яжте много плодове и зеленчуци – те са богати на вода, витамини и фибри.
Стъпка 3: Мийте лицето си с хладка вода, след което не го подсушавайте напълно с кърпа – така водата ще попие от само себе си и хидратацията ще се запази по-дълго.
Стъпка 4: Следвайте режима си за грижа за кожата всеки ден – почистване, тонизиране, хидратация.
Стъпка 5: Нанасяйте хидратиращи кремове Nutra Effects.

Повече информация можете да откриете на www.avon.bg или на Фейсбук страницата на AVON България.

А ако изпитвате любопитство за повече информация за чията, продуктите или правилната грижа за кожата, задайте въпроса си в темата!

Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 10:14 от Адри́

# 1
  • Мнения: 2 988
Грижа се за хидратирането на кожата си чрез прием на повече вода през лятото, а винаги нося в чантата си и термална вода Аvene за освежаване. Не съм пробвала продуктите с чия, но се надявам да имам тази възможност.

# 2
  • Мнения: 1 001
През лятото пия повече вода и сокове,а за лицето използвам няколко вида кремове на AVON. Все още не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но бих се радвала да имам тази възможност.

Последна редакция: ср, 15 юли 2015, 23:43 от звездичк@

# 3
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
През лятото пия големи количества вода , ям много плодове и зеленчуци , а кожата си поддържам с някои маски на Avon  , също използвам нощния им крем . Много бих се радвала да пробвам новата серия AVON Nutra Effects

# 4
  • Варна
  • Мнения: 522
Пия много много вода  Party

# 5
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
През лятото пия минимум 2 литра вода на ден, ям диня и череши, използвам и едно много нежно хидратиращо кремче на ейвън на серията Planet spa с черен хайвер.
Бих се радвала да пробвам и новата серия!

# 6
  • Мнения: 313
През лятото пия много течности и всички вкъщи консумираме основно плодове и зеленчуци. По 2 пъти на ден вземам хладък душ и почиствам лицето си с друга серия от продукти на Avon. Завършвам този ритуал с един от любимите си кремове отново на Avon.

# 7
  • Мнения: 913
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета. Все още не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но бих се радвала да имам тази възможност. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 546
През лятото пия много течности, предимно вода.
Не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но с удоволствия бих.  Hug

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Пия достатъчно течности, вода предимно.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Пия много течности и за обилна хидратация използвам маската за лице с маслина на серият Planet spa и съм много доволна

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Пия по 1,5-2 литра вода. Ям много зеленчуци, пилешко месо и риба и по 1-2 плода на ден, кисело мляко с овесени ядки/чия за закуска. Почиствам всяка сутрин и вечер лицето си с гел, 2-3 пъти седмично ексфолиирам и правя маска. Сутрин ползвам слънцезащитен крем, а вечер хидратиращ. Преди тях, нанасям с тампон розова вода, а след крема пръскам с термална вода La Roche Posay. 
Ще се радвам да пробвам новата серия Nutra Effects. Peace

# 12
  • Мнения: 5 682
Много вода, плодове, зеленчуци, измиване с хладка вода на лицето  Peace

# 13
  • Мнения: 47 991
Аз също пия доста вода, приемам много зеленчуци, измивам лицето си с хладка вода. Не ползвам кремове, но Avn Nutra Effects с чия ме заинтригува и бих искала да го пробвам.

# 14
  • Мнения: 59
Здравейте! Хидратирам кожата си с прием на много вода, течности всъщност от всякакъв вид, които зареждат организма ми, добавям витамин Ц под формата на лимон, пия хром, витамин Д и витамини за грижата отвътре. А за грижата отвън използвам маски с кал, авокадо, краставица и когато е удобно слагам две краставички на очите и релаксирам. Не излизам от вкъщи без хидратиращ крем и УВ фактор.  Hug Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 6 214
Много течности и полезни храни.

# 16
  • Мнения: 3 372
Грижа се за хидратацията на кожата си като пия много вода и ползвам подходящата козметика за случай. През лятото хидратиращи кремове. Не съм ползвала тази серия на AVON, но ще се радвам да го направя

# 17
  • Мнения: 1 273
През лятото пия повече вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам хидратиращи кремчета. Не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но ще се радвам, ако имам тази възможност.  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Общо взето и аз спазвам примера за хидратиращ режим  на AVON и Вероника Калчева - пиене на достатъчно количество минерална вода, хапване на сезонни плодове и зеленчуци, почистване на лицето, тонизиране, използване на хидратиращ крем за лице с фактор, избягвам прекомерното излагане на силно слънце, което допълнително изсушава кожата.

# 19
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Пия много вода, закусвам овесени ядки+ чия семена. Ползвам хидратиращ и слънцезащитен крем. В менюто ми има много плодове и зеленчуци.

# 20
  • Мнения: 1
Лятото задължително използвам продукти с по-висок SPF. В последните години осъзнах колко основно е това. Водата, разбира се, е основен елемент. Сезонните плодове и зеленчуци правят лятото любимия ми сезон - обожавам ги!

# 21
  • Мнения: 15
Хидратирам тялото си с пиене на много вода, хапване на доста плодове и зелечуци и разбира се всекидневно използване на  продукти за цялото тяло.
Относто чията, това са невероятни семена със страхотни свойства. Ям ги всеки ден и ще ми е интересно да пробвам крем за лице с тях.

# 22
  • Мнения: 5 037
Аз лично пия много вода-и лято,и зима-по 4-5 л на ден.С последната си бременност забелязах изсушаване на кожата по лицето и леко лющене.Бях си взела мостри от серията Nutra и останах много приятно изненадана.С удовоствие ползвам кремовете за хидратация.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Аз също пия достатъчно количество вода, особено сега, когато кърмя. За да се грижа добре за себе си, а и за да осигурявам на детето си необходимите витамини и минерали, в менюто ми присъстват всички сезонни плодове и зеленчуци.

# 24
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз също приемам много течности през лятото. Също хапвам и много плодове, като едни от любимите ми са диня и пъпеж, които са по-сочни.

# 25
  • София
  • Мнения: 20 084
Целогодишно пия много вода, в менюто ми преобладават плодовете и зеленцуците, а за кожата на лицето използвам хидратиращи серуми и кремове.

# 26
  • Мнения: 376
Пия много вода , спортувам и се мажа със крем подходяш за моята кожа, а тя е доста суха.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 260
Хидратирам се, като пия много вода и понякога... бира  Simple Smile , а иначе в момента ползвам и лек крем с розово масло  Peace

# 28
  • Мнения: 888
Пия по 2л. вода, консумирам много плодове и зеленчуци, както и сурови ядки.
Ежедневно почиствам добре кожата с  почистващ гел или пяна и използвам хидратиращ крем като го нанасям с леки масажи.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ползвам подходящи за моята кожа дневен и нощен крем, пия по 3 л вода дневно, ям много плодове и зеленчуци и се старая поне 2-3 месечно да си правя маска. Когато имам време предпочитам домашните маски пред готовите, намирам ги за много по-ефективни.
Мога да предложа и една изцяло домашна програма за пълна грижа за лицето, включваща дълбоко почистване, хидратация и подхранване. Наистина отнема време, поне 2ч, но ако го правите всеки месец кожата се отблагодарява. Програмата е в 5 стъпки:
1. Кожата се почиства добре с мицеларна вода, мляко или каквото обикновенно ползвате за целта.
2. Парна баня с лайка и сода - в 1/2 тенджера вряща вода слагате шепа лайка и 1 с.л. сода бикарбонат. След като поизстине леко (около 3-5 мин) се надвесвате над нея и се завивате с кърпа. Добре е ако успеете да издържите поне 10 мин. (Не го правете ако имате розацея или проблемни капиляри!).
3. Намазвате се със смес от 1 жълтък, 1 ч.л. зехтин и 10-15 к. арганово масло. 20 мин.
4. Измивате яйчната маска и се намазвате с мед, за предпочитане домашен (ако нямате алергия). 20 мин.
5. Измивате меда и се намазвате с разбит на сняг белтък с 10 к. лимонов сок. 10 мин. Последното е само за мазните кожи!
Измивате и намазвате обичайния си крем. Кожата става прекрасна.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Хидратацията на организма е много важна не само през лятото, за добрата хидратация на организма се грижа по следния начин. Всяка сутрин пия по чаша топла вода преди закуска, за да може организма да се освободи от отраганията, които се натрупват в него, а за през останалата част от деня се стремя да поема максимално количество течности, като наблягам на водата. Въпреки всичко винаги е добре да добавим и малко външна помощ на кожата с подходящите за нея кремчета Simple Smile

# 31
  • Мнения: 651
През лятото хидратирам кожата си като пия много вода, ям плодове, зеленчуци, богати на витамини, особено много хапвам диня. Също така хидратирам кожата си с домашни маски, тонизирам я и почиствам често.

# 32
  • Мнения: 10
През лятото наблягам на пресните плодове и зеленчуци, най често във вид на смутита, фрешове, салати. Не пропускам суровите ядки семена, чия, киноа, овесените ядки. Важно е кожата да е  предпазена от слънцето и вятъра. Спорт и хидратиращите кремове  със защитен фактор са задължителни.
Лятото е най-добрия сезон за презареждане.

# 33
  • Мнения: X
Пия много вода, сокове и айрян. Наблягам на сезонните зеленчуци и плодове.

# 34
  • София
  • Мнения: 973
И зиме и лято пия по много вода Simple Smile  А кожата си хидратирам с домашни маски, крем от краставица и други подходящи за моята кожа кремове.

# 35
  • столицата
  • Мнения: 3 797
Сутрин -чаша топла вода с лимон.
През деня 1.5-2литра вода.
За лицето - хидратиращ крем. Вечер почистване  и лек крем.
Много зеленчуци и плодове, фрешове. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 21
Пия много вода 2-3 литра на ден, ям плодове.

# 37
  • Мнения: 27
Аз съм го пробвала и много ми хареса. Много е добър за хидратация на кожата. Дори съм си поръчала.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 172
Използвам хидратиращи маски, кремове и лосиони за тяло.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 036
През лятото пия много течности, предимно вода.
Не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но с удоволствия бих.

# 40
  • Мнения: 1 476
През лятото пия повече минерална вода , ям много плодове и зеленчуци. Кожата си поддържам с хидратиращ дневен крем и някои маски на Avon, също използвам нощния им крем. Бих се радвала да пробвам новата серия AVON Nutra Effects.

# 41
  • Мнения: 1 120
Пия много вода, наблягам и на сезонните плодове и зеленчуци  Peace

# 42
  • Мнения: 1 809
Пия повече вода, ползвам хидратиращи кремове и понякога си правя маска с обелки от краставица.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 435
Целогодишно пия много вода и чай, консумирам плодове и зеленчуци. Кожата ми е склонна към изсушаване и ползвам хидратиращ крем. Бих се радвала да изпробвам новия крем с чия на  AVON Nutra Effects .

# 44
  • Мнения: 1 988
През лятото пия повече вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам хидратиращи кремове.

# 45
  • Мнения: 148
Старая се да пия много вода на ден (до 2 л).Освен това винаги мия лицето си със студена вода и никога топла.Ползвам хидратиращ крем за лице.За тялото ползвам хидратиращ лосион обикновено след къпане.Знам,че и храненето е важно но не винаги успявам да спазвам оптималният режим.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Пия много вода, използвам хидратиращ тоник, крем и термална вода.

# 47
  • Мнения: 819
Първо и най-важно-стоя на сянка,после пия много течности,ям плодове и зеленчуци,вземам душ при всяка възможност.Ползвам продукти  с доказан био състав-ползвам и Avon, хидратирам кожата,почиствам я ,тонирам я и ползвам крем с висок фактор

# 48
  • Мнения: 1 167
Пия много вода,използвам хидратиращ лосион за тяло.А специално семената от чия си ги купувам за отслабване ,смесвам ги с кисело мляко.Има страхотен ефект по принцип чията действа много добре на метаболизма и увеличава преработването на мазнините.

Така че убедена съм ,че и тези кремове ще са уникални щом съдържат чия Peace

# 49
  • Мнения: 5 251
По принцип целогодишно пия много вода и използвам различни кремове за хидратация на кожата.

# 50
  • Мнения: 243
Приемам  повече течности, особено вода, плодови сокове, фрешове и пр. Има и доста плодове и зеленчуци, които също  хидратират: краставици, диня, пъпеш и др. В момента ползвам -за лице - първо масло на Galenic .За тяло - гела на Джонсън за бебета.За тяло, единствено с крема на Byredo .

# 51
  • Мнения: 3 020
Вода пия колкото ми се пие, не се насилвам да приемам големи количества, ако не изпитвам жажда, въпреки, че е препоръчително. Набявам си течности и чрез хапването на повече диня, краставици, тиквички и други дарове на лятото. От скоро приемам семена от чия, най-вече в комбинация с кисело мляко и все още не мога да кажа дали ми действат добре. За хидратация на лицето ползвам термална вода, която много харесвам и е незаменима за мен в жегите и за тялото също.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 433
през лятото освен вода, наблягам на плодовете-диня, пъпеш, както и на плодовите сокове.
за лице и тяло ползвам предимно продуктите на Планет Спа на ейвън-в момента с африканско мадло от шеа.
Бих била заинтригувана да разбера как семената от чия се отразяват върху кожата, досега съм ги приемала само като храна newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 3 390
Вода--3,5л на ден. Без натурални сокове и други безалкохолни напитки. Само вода, чай и фрешове.
За кожата на лицето-крем с SPF и фон дьо тен, за да предпазва кожата от нечистотиите.

# 54
  • Мнения: 343
Пия много вода и фрешове. Кожата на лицето и тялото си хидратирам с ежедневно нанасяне на кремове и лосиони.

# 55
  • Мнения: 309
Пия повечко течности - вода, плодове сокове, айрян. Хапвам плодове и зеленчуци. Избягвам следобедните часове под слънцето. Когато има възможност се охлаждам с басейн, море, а когато няма - просто с вода и използвам продукти на AVON. Simple Smile newsm10 newsm10 newsm10 smile3508

# 56
  • Мнения: 162
Пия много вода, а откакто се храня и по-здравословно промяната наистина се вижда-кожата ми е в много по-добро състояние- хидратирана, еластична и мека.

# 57
  • Мнения: 2 823
Пия много вода 2-3литра на ден.Ям плодове и зеленчуци според сезона.Почиствам кожата на лицето редовно с любимите ми продукти на AVON,a после задължително крем за лице.Не съм ползвала новата серия,дано имам тази възможност. Simple Smile

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Пийвам повечко вода, особено през летните месеци. Освен че хапвам плодове и зеленчуци, си мажа лицето с някои от тях. Не съм ползвала продукти на AVON. Бих се радвала да изпробвам новата серия за хидратация на кожата с чия.

# 59
  • Мнения: 1 758
През лятото се старая да пия повече вода,повече сокове и смутита.Избягвам тежките кремове за тяло,предпочитам по-леките,понякога ползвам и олио за тяло,което попива бързо.Обичам и блестящите лосиони за тяло,които хидратират кожата.Обичам и много летните плодове-диня,праскови,нектарини,пъпеши.

# 60
  • Мнения: 2 117
Както винаги пия по много вода и само вода!Повече плодове и зеленчуци. Душчета!
Кремове спрях да използвам! Еми не мога да открия своя и това е! Crossing Arms

Ако спечеля AVON Nutra Effects, може това да се окаже моята козметика! Praynig

# 61
  • Мнения: 188
Отвътре хидратирам тялото си, като през лятото приемам по-голямо количество вода, както и консумация на плодове и зеленчуци с високо съдържание на вода като диня, краставици и домати.
Отвън хидратирам тялото си с козметика, като започна от душ-гела, до лосиона за тяло и крем за лице, за ръце.

# 62
  • Мнения: 1 265
Грижа се за хидратирането на кожата си чрез прием на повече вода през лятото. След душа оставам капчиците вода сами да изсъхнат върху тялото ми. Консумирам много плодове и зеленчуци, а понякога с тях си правя и маски за лицето. Използвам допълнително масла и лосиони за тялото, хидратация с кремове на лицето.

# 63
  • sofia
  • Мнения: 3 706
През лятото се старая да пия повече течности: вода, студен чай, айран. Динята сьщо е много добра!
Вьншно използвам хидратиращи кремове, като за навьн сльнцезащитните са задьлжителни!

# 64
  • Мнения: 704
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета. Все още не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но бих се радвала да имам тази възможност.

# 65
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Пия много течности.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 13 490
За хидратиране на тялото си отвътре приемам доста вода и пресни плодове и зеленчуци /повечето са домашно отгледани/. За хидратация на кожата използвам маски и лосиони.

# 67
  • Мнения: 1 970
Пия много вода, ям свежи сочни плодове; използвам хидратиращ крем за лице.

# 68
  • Мнения: 11 737
Пия повече вода, над 2 литра дневно; консумирам ежедневно пресни зеленчуци, по-рядко плодове. Ползвам ексфолиант и тоник за лице. Кремове предимно зимата - нещо и аз не уцелвам моя крем.
Кожата на лицето ми в момента не е в добро състояние, но предполагам проблемът е вътрешен, а не само козметичен.

# 69
  • там край морето...
  • Мнения: 156
Грижа се за хидратирането на кожата си като се старая да пия повече вода - минимум 1.5 литра, отделно пия сокове, айран, консумирам плодове като пъпеш и диня, салати - най - вече краставици и домати.  Използвам хидратиращи душ-гелове, а след баня нанасям допълнително масла или лосиони за тялото. За лицето - ползвам измиващ гел , тоник за лице и накрая хидратиращ крем. С удоволствие бих пробвала новите продукти на Avon за хидратация на кожата на лицето. Party

# 70
  • Мнения: 2 069
Пиенето на вода не ми се удава, затова залагам на овлажняващи продукти. Напоследък пръскам лицето си с термална вода.

# 71
  • Мнения: 3 546
Пиенето на вода не ми се удава, затова залагам на овлажняващи продукти. Напоследък пръскам лицето си с термална вода.
и на мен пиенето на вода ми е трудно, но през лятото се насилвам - защото определено организма много лесно се обезводнява в жегите

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 53
Грижа се за хидратирането на кожата си като пия повече вода.  Използвам хидратиращи душ-гелове, а след баня нанасям допълнително масла или лосиони за тяло. За лицето  използвам измиващ гел ,ексфолиант, мицеларна вода и накрая хидратиращ крем. С удоволствие бих пробвала новите продукти на Avon за хидратация на кожата на лицето.  Hug

# 73
  • Под кривата круша
  • Мнения: 332
Наблягам на многото течности.

# 74
  • Мнения: 1
Пия много течности, като започна от сутринта с домашно приготвен пресен фреш, айран, студен чай или лимонада от няколко лимона и 1 лайм. През деня ям много плодове и салати, към които добавям чия. За лицето си  използвам серията на AVON Anew за интензивна хидратация, за тялото си използвам душ гел, лосион и спрей от серията AVON naturals.

# 75
  • Мнения: 347
За добра хидратация на тялото си отвътре не само през лятото ,а по принцип аз пия много вода по 2 л. на ден и повече понякога. Старая се да се храня здравословно , като всеки ден в менюто ми присъстват свежи салати ,според сезона .
За хидратирането на тялото ми отвън , използвам крем за лице Anew Clinical Pro на Avon , а за тялото си правя пилинг ,понякога и нанасям  лосион за тяло на Bettina Barty - White Pearl .
  bouquet

# 76
  • Мнения: 212
Макар да ми е трудно, се насилвам да пия повече вода и да ям плодове и зеленчуци. Мажа си лицето с розова вода, по-хидратиращ крем и задължително слънцезащитен преди излизане.

# 77
  • Мнения: 42
Пия много минерална вода и използвам термална вода, както и хидратиращи кремове.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 914
Пия вода, използвам подходящи хидратиращи кремове, както и се пръскам с термална вода. Wink

# 79
  • Мнения: 289
Приемам поне 2 л вода ям диня и други плодове .Лицето  мажа с крем

# 80
  • Мнения: 37
 Вода, зеленчуци, плодове и  използвам  хидратиращи кремове  от AVON Anew за интензивна хидратация.

# 81
  • Мнения: 4 156
През лятото пия повече вода, опитам се да не седя много на слънце и ползвам хидратиращ крем.

# 82
  • Мнения: 10 547
Освен че пия по литър и половина вода /повече от 1,5 л. ми действат зле и по-скоро кожата на лицето ми подпухва, отколкото да изглежда добре/, правя и редовно масаж на лицето си с влажна кърпа, често напоена в студен сок от диня или краставица.
Задължително ползвам и хидратиращ крем. Като цяло съм фен на продуктите на AVON, особено тези за лице и тяло. Предвид това че винаги до момента съм била доволна от тях, едва ли и тази серия с чия ще ме предаде.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 52
През лятото пия доста вода,храня се здравословно и балансирано - хапвам повече плодове и зеленчуци,който освен ценни витамини,съдържат и повече вода (грейфрут,диня,тиквички и т.н). Използвам козметични продукти съдържащи витамин С и хидратиращи съставки .
 
Бих се радвала да пробвам и новата серия AVON Nutra Effects .

# 84
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Единствено с течности се спасявам, друг начин не съм намерила  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 711
През лятото пия много течности, предимно вода.
Не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но с удоволствия бих. 

# 86
  • Мнения: 1 480
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета. Все още не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но бих се радвала да имам тази възможност. Smile

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
През летните месеци се старая да пия повече течности, предимно вода, и да се храня здравословно, консумирам по-лека храна, много пресни плодове и зеленчуци. През деня използвам слънцезащитен крем, а през нощта – лек хидратантен крем.

# 88
  • Мнения: 1
През лятото пия големи количества течности,ям много плодове.Измивам лицето си с хладка вода всеки ден.Използвам хидратиращ крем за лице.  Simple Smile

# 89
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета.

# 90
  • Мнения: 399
През лятото пия доста вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам различни хидратиращи кремчета.

# 91
  • Мнения: 114
Общо взето следвам стъпките, които вие сте посочили за хидратиращ режим - повече вода, плодове и зеленчуци, като не забравям и хидратиращия крем.

# 92
  • Мнения: 1 180
Екипът на AVON изтегли и изпрати потребителските имена на тримата късметлии, които ще получат награда.
Това са:
№56 – JamJam
№76 – HeHe
№84 – Katencetoo

Честито!

Очакваме тримата изтеглени потребители да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com до 10.08.2015 г., като изпратят координатите си за получаване на наградите.

Последна редакция: чт, 30 юли 2015, 00:17 от Реклама

Общи условия

Активация на акаунт