Лятна грижа за жадна кожа! Спечелeте хидратираща серия AVON Nutra Effects с чия!

  • 8 492
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 148
Старая се да пия много вода на ден (до 2 л).Освен това винаги мия лицето си със студена вода и никога топла.Ползвам хидратиращ крем за лице.За тялото ползвам хидратиращ лосион обикновено след къпане.Знам,че и храненето е важно но не винаги успявам да спазвам оптималният режим.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Пия много вода, използвам хидратиращ тоник, крем и термална вода.

# 47
  • Мнения: 819
Първо и най-важно-стоя на сянка,после пия много течности,ям плодове и зеленчуци,вземам душ при всяка възможност.Ползвам продукти  с доказан био състав-ползвам и Avon, хидратирам кожата,почиствам я ,тонирам я и ползвам крем с висок фактор

# 48
  • Мнения: 1 167
Пия много вода,използвам хидратиращ лосион за тяло.А специално семената от чия си ги купувам за отслабване ,смесвам ги с кисело мляко.Има страхотен ефект по принцип чията действа много добре на метаболизма и увеличава преработването на мазнините.

Така че убедена съм ,че и тези кремове ще са уникални щом съдържат чия Peace

# 49
  • Мнения: 5 251
По принцип целогодишно пия много вода и използвам различни кремове за хидратация на кожата.

# 50
  • Мнения: 243
Приемам  повече течности, особено вода, плодови сокове, фрешове и пр. Има и доста плодове и зеленчуци, които също  хидратират: краставици, диня, пъпеш и др. В момента ползвам -за лице - първо масло на Galenic .За тяло - гела на Джонсън за бебета.За тяло, единствено с крема на Byredo .

# 51
  • Мнения: 3 020
Вода пия колкото ми се пие, не се насилвам да приемам големи количества, ако не изпитвам жажда, въпреки, че е препоръчително. Набявам си течности и чрез хапването на повече диня, краставици, тиквички и други дарове на лятото. От скоро приемам семена от чия, най-вече в комбинация с кисело мляко и все още не мога да кажа дали ми действат добре. За хидратация на лицето ползвам термална вода, която много харесвам и е незаменима за мен в жегите и за тялото също.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 433
през лятото освен вода, наблягам на плодовете-диня, пъпеш, както и на плодовите сокове.
за лице и тяло ползвам предимно продуктите на Планет Спа на ейвън-в момента с африканско мадло от шеа.
Бих била заинтригувана да разбера как семената от чия се отразяват върху кожата, досега съм ги приемала само като храна newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 3 390
Вода--3,5л на ден. Без натурални сокове и други безалкохолни напитки. Само вода, чай и фрешове.
За кожата на лицето-крем с SPF и фон дьо тен, за да предпазва кожата от нечистотиите.

# 54
  • Мнения: 343
Пия много вода и фрешове. Кожата на лицето и тялото си хидратирам с ежедневно нанасяне на кремове и лосиони.

# 55
  • Мнения: 309
Пия повечко течности - вода, плодове сокове, айрян. Хапвам плодове и зеленчуци. Избягвам следобедните часове под слънцето. Когато има възможност се охлаждам с басейн, море, а когато няма - просто с вода и използвам продукти на AVON. Simple Smile newsm10 newsm10 newsm10 smile3508

# 56
  • Мнения: 162
Пия много вода, а откакто се храня и по-здравословно промяната наистина се вижда-кожата ми е в много по-добро състояние- хидратирана, еластична и мека.

# 57
  • Мнения: 2 823
Пия много вода 2-3литра на ден.Ям плодове и зеленчуци според сезона.Почиствам кожата на лицето редовно с любимите ми продукти на AVON,a после задължително крем за лице.Не съм ползвала новата серия,дано имам тази възможност. Simple Smile

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Пийвам повечко вода, особено през летните месеци. Освен че хапвам плодове и зеленчуци, си мажа лицето с някои от тях. Не съм ползвала продукти на AVON. Бих се радвала да изпробвам новата серия за хидратация на кожата с чия.

# 59
  • Мнения: 1 758
През лятото се старая да пия повече вода,повече сокове и смутита.Избягвам тежките кремове за тяло,предпочитам по-леките,понякога ползвам и олио за тяло,което попива бързо.Обичам и блестящите лосиони за тяло,които хидратират кожата.Обичам и много летните плодове-диня,праскови,нектарини,пъпеши.

Общи условия

Активация на акаунт