Лятна грижа за жадна кожа! Спечелeте хидратираща серия AVON Nutra Effects с чия!

  • 8 491
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Хидратацията на организма е много важна не само през лятото, за добрата хидратация на организма се грижа по следния начин. Всяка сутрин пия по чаша топла вода преди закуска, за да може организма да се освободи от отраганията, които се натрупват в него, а за през останалата част от деня се стремя да поема максимално количество течности, като наблягам на водата. Въпреки всичко винаги е добре да добавим и малко външна помощ на кожата с подходящите за нея кремчета Simple Smile

# 31
  • Мнения: 651
През лятото хидратирам кожата си като пия много вода, ям плодове, зеленчуци, богати на витамини, особено много хапвам диня. Също така хидратирам кожата си с домашни маски, тонизирам я и почиствам често.

# 32
  • Мнения: 10
През лятото наблягам на пресните плодове и зеленчуци, най често във вид на смутита, фрешове, салати. Не пропускам суровите ядки семена, чия, киноа, овесените ядки. Важно е кожата да е  предпазена от слънцето и вятъра. Спорт и хидратиращите кремове  със защитен фактор са задължителни.
Лятото е най-добрия сезон за презареждане.

# 33
  • Мнения: X
Пия много вода, сокове и айрян. Наблягам на сезонните зеленчуци и плодове.

# 34
  • София
  • Мнения: 973
И зиме и лято пия по много вода Simple Smile  А кожата си хидратирам с домашни маски, крем от краставица и други подходящи за моята кожа кремове.

# 35
  • столицата
  • Мнения: 3 797
Сутрин -чаша топла вода с лимон.
През деня 1.5-2литра вода.
За лицето - хидратиращ крем. Вечер почистване  и лек крем.
Много зеленчуци и плодове, фрешове. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 21
Пия много вода 2-3 литра на ден, ям плодове.

# 37
  • Мнения: 27
Аз съм го пробвала и много ми хареса. Много е добър за хидратация на кожата. Дори съм си поръчала.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 172
Използвам хидратиращи маски, кремове и лосиони за тяло.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 036
През лятото пия много течности, предимно вода.
Не съм пробвала новата серия Nutra Effects, но с удоволствия бих.

# 40
  • Мнения: 1 476
През лятото пия повече минерална вода , ям много плодове и зеленчуци. Кожата си поддържам с хидратиращ дневен крем и някои маски на Avon, също използвам нощния им крем. Бих се радвала да пробвам новата серия AVON Nutra Effects.

# 41
  • Мнения: 1 120
Пия много вода, наблягам и на сезонните плодове и зеленчуци  Peace

# 42
  • Мнения: 1 809
Пия повече вода, ползвам хидратиращи кремове и понякога си правя маска с обелки от краставица.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 435
Целогодишно пия много вода и чай, консумирам плодове и зеленчуци. Кожата ми е склонна към изсушаване и ползвам хидратиращ крем. Бих се радвала да изпробвам новия крем с чия на  AVON Nutra Effects .

# 44
  • Мнения: 1 988
През лятото пия повече вода, ям много плодове и зеленчуци и използвам хидратиращи кремове.

Общи условия

Активация на акаунт