Хотелите във Велинград - 8

  • 317 669
  • 2 078
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 2 046
E,те кои са повечето 5-звездни във Велинград?Аз за Гранд Хотела,Двореца и....Свети Спас се сещам.За кичозната обстановка във фоайето /лоби/рецепция/ съм съгласна,както и че примерно е по-скоро за 4 звезди,ама пък като си помисля за Св.Спас и неговите звезди и  чак смешно ми става..направо на почивна станция го докарва той.От коментираните-за Гранда няма как да дам оценка,но за семейства със малки деца съм чувала че не е много добре-предвид дълбочината на басейна,Двореца и той не е за 5 звезди примерно PeaceАз съм доволна от престоят ни във Макси-нормално обслужване,достатъчно басейни и т.н. Имам и забележки разбира се, не е идеално, но като за БГ стандарт е добре !И е по-добър  от повечето хотели във Велинград.(според мен)
+1

# 2 056
  • Мнения: 3 387
Колкото хора, толкова мнения... за мен лично Макси е най-добрият хотел във Велинград, та макар и да не се предлага с ваучъри за колективно пазаруване.
И офф топик, мен ме разочарова прехваления Пирин в Сандански. Винаги оценката е субективна.
Полезно е да споделяме какво и защо харесваме/не харесваме. Минусите за едни са търсени от други.  Peace

# 2 057
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
И за мен е така! Но все пак със уговорката,че не съм посещавала всички хотели във Велинград.Бях решила тази година да сменим за разнообразие със Роял Спа..Обаче реших да правя резервации  точно във събота, за щастие или нещастие.. Simple SmileОтказаха ме. Първо се скъсах да звъня без някой да ми вдигне на единият телефон,после звъннах на друг телефон(този за делничните дни) и ме нахокаха едва ли не що съм звъняла.При положение че да направя една  резервация се оказа толкова сложно ,  и за останалото реших да не им се доверявам. Peace

# 2 058
  • Мнения: X
Ами аз ясно се изразих. Цената не отговаря на качеството на предлаганите услуги. Той е доста по-скъп от добрите алтернативи, а не предлага нищо по-добро от тях. Сега, че на някой повече му харесва е чисто субективно.
Аз за обслужване му дадох оценка 2, за качество на храната 3 и 1/2, за интериор - 6 (обстановката ми е много важна за да мога да си почина), за чистота пак двойка. Еми тогава платихме 260 лв. На вечер със закуска. При тези преживявания всички останали алтернативи са по-добър избор с оглед цена съотнесена към качество. Дори и Спас, който отдавна няма претенции за 5-звезден и продава ваучери.

В Пирин Сандански получавам доста по-качествена улуга за 200 лв със закуска и вечеря. Не ме карат да вечерям на студа защото залата на винарната е пълна от тийм билдинг, за който не ни уведомиха при резервация. Нито ми се наложи в 12 през нощо да се обаждам на рецепция да намалят музиката на тийм билдинга. Нито спасителя ми отговори да си търся сама шезлонг и да си го инсталирам, докато той си се занимаваше със собственото дете в басейна. Нито пък съм излизала от басейните щото съм видяла, че по ръба им има мухъл и кир. Ааааа а девойката от рецепцията... при платена резервация на 100% си поиска пак сумата. И доста голяма разправия стана докато си уточнят калпавото счетоводство. Защото аз платежни нареждания обичайно по почивки не нося. Единствен плюс на Макси в моите очи е местоположението и външната визия на хотела. Но интериора бързо ме върна в реалността - такава еклектика и разнообразие отдава не бях виждала. Изкуствени лозови листа и Чудомир, древния Рим, Версай...болен мозък трябва да е събрал всичко това в едно.

За Кемпински пък няма да навлизам в подробности с какво е повече и на по-ниска от цената на Макси.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 02:11 от Анонимен

# 2 059
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
Честно казано,и аз бих била разочарована при така описаната ситуация. До сега ние не сме случвали  на групови събирания в хотела .Описанието на интериора кефи. Simple SmileПри нас -закуската беше проблем два дни,заради повечето хора и липсата на маси.Ние ползваме пакети обикновено(за 5 дни през седмицата да речем)-така,че цената ни излизаше 160 лв на вечер до колкото имам спомен.За семейство със едно дете под 12гд цената си е напълно  окей.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 08:52 от Kaisia

# 2 060
  • София
  • Мнения: 1 641
Момичета, връщате ми усещането, че не аз съм станала придирчива, а че доста често услугата не отговаря на уж заявеното си ниво. И за мен не е нормално при цена от или над 200 лева да спя в мръсни чаршафи, персоналът да ме гледа като теле или храната да е същата като при нощувка за 100 лева, но за съжаление е факт.

# 2 061
  • Мнения: 1 517
Здравейте имам резервация за 17.04 и 18,04 за Свети Спас двойна стая с ваучер от вип оферта,но за съжаление няма да можем да отидем,защото детето е болно.Миналият месец положението беше същото и отложихме резервацията за този месец,но сега дали мога да продам ваучера на друг и той да отиде на тези дати вместо нас? newsm78 newsm78 newsm78

# 2 062
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Зависи откъде ти е ваучера, ако е от Грабо аз съм отказвала така и са ми връщали парите. Много съм доволна от Гработо, адски коректни.

# 2 063
  • Мнения: 1 517
От Вип оферта,от хотела казаха,че не връщат пари. И на мен са връщали пари преди време за Елбрус,но тук.....

# 2 064
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте! Попрегледах темата и се заинтригувах от хотел Вела Хилс. Бих желала, който е бил да сподели за разходка без кола извън хотела какво може да се планира. Къде е разположен спрямо центъра на града, има ли цигани наблизо, Водата във външните басейни хлорирана ли е? Също дали има друг аналогичен хотел като качество във Велинград. Била съм преди 10 години в Двореца и имам спомени само от него. Като цяло търся чист хотел с минерална вода във външен басейн за деца и възрастнии подходящ зелен двор за деца, качествена храна тип блок маса с избор.

# 2 065
  • Мнения: 1 387
Моля,препоръчайте ми ресторант ,където може да вечеряме вкусно и на прилична  цена!

# 2 066
  • Мнения: 3 949
Моля,препоръчайте ми ресторант ,където може да вечеряме вкусно и на прилична  цена!
Аз харесвам Омар и Чинарите.

# 2 067
  • Мнения: 1 387
Благодаря!  bouquet

# 2 068
  • Мнения: 99
Здравейте мами, бърз въпрос, ако някой може да ми отговори, че днес или утре ще правя резервация за Макси. За стаята с какво изложение да поискам стая, има ли значение да не е шумно и да има хубава гледка?При някой хотели няма значение, но все пак от рано запазвам поне, ако има специално за този хотел стаи, които да избягвам споделете.
Благодаря предварително. bouquet

# 2 069
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Може да помолите за стая, която да гледа не към паркинга, а към града. Сега е още студено и не работи външния басейн (няма голяма глъчка).

Общи условия

Активация на акаунт