Хотелите във Велинград - 8

  • 317 664
  • 2 078
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Мнения: 99
Благодаря  Mileto, ние ще сме там края на май.

# 2 071
  • Мнения: 14
Здравейте!Днес се връщаме от Арте спа,хотела е страхотен.Обслужването е на високо ниво,всички се държат любезно и отзивчиво.Храната много добра и разнообразна,като започнем от закуската.Спа центъра е чудесен с голям и топъл басейн,различни сауни и парни бани.Почистват всеки ден.За децата има детска стая и игри. Възхитени сме  от всичко,няма нещо което да ние подразнило и да не ни хареса.Горещо го препоръчвам.

# 2 072
  • Мнения: 1 387
Здравейте! Бяхме за три нощувки в Роял СПА.Доволни сме като цяло.Бяхме в Делукс-стая - 2 преходни стаи,едната с много голяма спалня,а другата с разтегателен диван,на който спаха децата.В двете стаи има телевизори.Банята беше с вана.Хотелът е много топъл,с топли басейни -вътре и вън.СПА-центърът много ми хареса!Навсякъде беше чисто!Ние бяхме само със закуска,която беше изобилна и вкусна с топли палачинки,гофрети,принцеси,яйца,бекон,наденички,мюсли,мекичета,пържени филийки,плодове,зеленчуци и т.н.
За мен минус е ,че стята ни беше без тераса и до нея се стигаше по едни дълги  коридори.
Хотелът има малък детски кът и игрална зала!

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 20:29 от Happy2

# 2 073
  • Мнения: 2 046
Здравейте! Попрегледах темата и се заинтригувах от хотел Вела Хилс. Бих желала, който е бил да сподели за разходка без кола извън хотела какво може да се планира. Къде е разположен спрямо центъра на града, има ли цигани наблизо, Водата във външните басейни хлорирана ли е? Също дали има друг аналогичен хотел като качество във Велинград. Била съм преди 10 години в Двореца и имам спомени само от него. Като цяло търся чист хотел с минерална вода във външен басейн за деца и възрастнии подходящ зелен двор за деца, качествена храна тип блок маса с избор.
Когато бяхме във Вела хилс, ходихме на разходка до Клептуза. Само връщането е по доста стръмна улица, трудно ако сте с количка. На ъгъла срещу хотела има чешма с мин.вода от извор.
Хотела отговаря изцяло на търсенето ви, нов и поддържан, нямам никакви забележки относно обслужване, храна, интериор.

# 2 074
  • София
  • Мнения: 5 247
Благодаря,  bubkab !

# 2 075
  • Мнения: 1 517
Здравейте,да изкажа мнението си за Свети Спас,все пак дойдохме.Хотела не е лош, стаята е хубава,като се изключи напукването по стените,в никакъв случай не отговаря на 5 звезди.Гледката към гората е прекрасна.В хотела е топло,водата в басейна също е топла.Храната е прилична.Има само сауна и парна баня.За наша неприятна изненада има и една тумба от р...Честно казано повече ми харесва в Роял спа.Исках разнообразие,но ...

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 09:43 от slan4ize_76

# 2 076
  • Мнения: 35 971
Моля някой да пусне нова тема.

# 2 077
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Излязоха публикации относно наличието на уран във водата във Велинград.
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2017/04/21/2957421_vodata_vuv_vel … nalichie_na_uran/.
Имайте го предвид, при ползването на питейна вода от ВиК мрежата и изворите в града.

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 19:42 от Скубиду

# 2 078

Общи условия

Активация на акаунт