ясла Приказен свят - Варна

  • 14 157
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Според мен в яслата госпожите са по-обичливи и по-грижовни.Ще цитирам думите на едната ни госпожа от яслата-то какъв РД е ,като няма торта и свещичка. Joy

# 106
  • Варна
  • Мнения: 385
Подновявам темата Simple Smile Вече с второто ми дете прието в Приказен свят Simple Smile Очаквам новите мами да се отчетат и те и ако имате желание да си направим ФБ група на децата в една и съща група.? Много е полезно, с баткото имахме.

# 107
  • Мнения: 51
Подновявам темата Simple Smile Вече с второто ми дете прието в Приказен свят Simple Smile Очаквам новите мами да се отчетат и те и ако имате желание да си направим ФБ група на децата в една и съща група.? Много е полезно, с баткото имахме.
Здравейте,аз също съм за група във фб,в която да обменяме информация и впечатления. Видях,че има но тя е за миналогодишния прием.

# 108
  • Мнения: 32
Записвам се да следя темата. Приети сме сега Август. Чакам документите и отивам за записване до края на седмицата. В момента сме на година и три месеца.

# 109
  • Мнения: 155
Аз утре ще ходя да запиша юнака и ако ми каже в коя група ще бъдем ще пиша. С каката преди не ми казаха предварително и разбрах в деня на тръгване групата. Искам да сме в трета(каката беше там и бях много доволна), но като е малък незнам дали ще се съгласят(искам да тръгне от октомври и ще е на година и четири месеца тогава).

# 110
  • Мнения: 70
Здравейте,
моят син също е приет и подготвям документи, дали някой вече направи ФБ глупа? Мога да пробвам, но не съм много наясно как става Simple Smile

# 111
  • Мнения: 51
Здравейте! Току що направих група във фейсбук. Името ѝ е Детска ясла "Приказен свят" Варна-прием 2016. Моля заповядайте!
https://m.facebook.com/groups/151528468619057/

Последна редакция: вт, 16 авг 2016, 22:38 от bubalqna

# 112
  • Мнения: 155
Записах малкия още във вторник. Ще тръгне към края на септември. Както е свикнал с мен ще е трудно свикването.

# 113
  • Мнения: 28
Ние вече от месец посещаваме яслата. В началото беше доста трудно със свикването, но вече всичко е ок. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 155
В коя група сте?

# 115
  • Мнения: 28
В първа група сме.

# 116
  • Мнения: 32
Ние също днес се записахме. Ще отложим тръгването за Октомври месец, т.к още не сме проходили стабилно самостоятелно. На мен не ми казаха нищо като изисквания ( консумативи, дрехи, пособия), освен за изследване и документация. Всичко в процеса на тръгване ли се уточнява? Не се ли правят някакви родителски срещи, на които да ни запознаят...
За група също нищо не ми казаха. Когато започнем ще бъдем близо на 1г и 6 м. Други майки, които са си пуснали децата ориентировъчно на тази възраст има ли?

# 117
  • Мнения: 28
Нищо не искат. Само ако е с памперс да има 2-3 в шкафчето, защото ги сменят. Един или два комплекта дрешки за смяна, ако се изцапа случайно(въпреки, че до сега не се е налагало да ни преобличат).  Искат ги с пантофи и това е. Веднъж месечно по един пакет мокри кърпички и от време на време казват за пластмасови чашки от по 200мл, защото в тях им наливат вода, мляко като имат за пиене. Нищо друго не са ни искали. Simple Smile
В коя група ще е ти казват в деня, когато започне.
За други толкова малки незнам, защото за нашата група за сега от новите за тази година са само 5 деца. Те са все над година и 10 месеца.  Simple Smile

# 118
  • Мнения: 32
А колко е таксата на месец, защото ми споменаха за някакъв депозит, който трябва да се остави, но аз не влизах в подробности. Под пантофи какво се разбира и от къде сте си взели- тип домашни затворени от плат с лепка ли ? Не носите ли някаква любима играчка, биберон, нощничка...

# 119
  • Мнения: 28
Депозита е 48 лева, той се внася в деня на тръгване на детето. След това таксата е 20 лева(внася се от 1 до 8 число на месеца, но те ще ви обяснят подробно) + дните в които е ходило и така до максимум 48 лева за месеца(без отсъствия). Пантофките са да такива от плат с лепка. Ако има любима играчка се носи, ако ползва биберон също. За спането, като стигнете до там нищо не се носи. Те си имат всичко - нощнички, чаршафчета, завивки.

Общи условия

Активация на акаунт