ясла Приказен свят - Варна

  • 14 101
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
ЕЛИЗ,площадката на четвърта група е като влизаш от страничния вход на яслата във дясно.Мисля,че всички площадки са със пързалки,то не че има кой знае какво ама според мен залагат повече на количките,които им вадят да карат.

# 31
  • Мнения: 116
Втори ден и на нас! Заведохме го в 8 без 10, за да закуси там, сам влезе любопиткото и даже не се обърна да ме търси 😂 Казаха, че ще се обадят, и го направиха след като бяха обядвали, и за да не се стресира още от втория ден да спи там, препоръчаха да си го прибера. Беше ял и закуска и обяд, не е плакал въобще, беше със сменена блузка и чист памперс. Нямам думи да опиша колко съм доволна. Харесва ми много, че дават пълна информация, и са много усмихнати!

Така ще бъде и за напред. Никога не съм я взимала с мръсна блуза, несресана или нещо такова. Когато носеше памперс-също винаги чист. В началото е нормално да има драми, но като свикнат ще ходят с голямо желание.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 472
супер, много се радвам за вашите мъници  selicita и Красе. като ви чета и ми става едно по-леко сякаш. дано и с моята се случат по-лесно нещата. Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 385
Eliz всичко ще е наред, убедена съм! Мисли позитивно и настройвай и детето така. Аз постоянно му говоря, незнам колко ме разбира, но вече знае, че там където отива се казва 'ясла' и има много деца с които да играе Simple Smile Така ми се иска да мога да си го гледкам как се адаптира, много ми е любопитно всичко Simple Smile

# 34
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Какво любопитство бе мацки,първия ден щеше да ми се пръсне сърцето.  Joy  Сигурно и втория и на третия,като си видях детето да стои самотно на пейката,лошо ми стана ама след две седмици не можех да я позная.Влезе във ритъм.  Joy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 385
Аз моя много от рано го оставям по детски кътове и той е свикнал да общува с децата. Не се притеснявам за него след като знам, че той се чувства добре. Ето и днес - 3-ти ден той влезе със желание, и даже с ММ бяхме двамата и пак - 0 внимание на нас Simple Smile

# 36
  • Варна
  • Мнения: 472
Какво трябва да се носи за първия ден и като цяло?
Имам спомен за -
3 чифта дрехи
пантофки
мокри кърпички

Нещо друго пропускам ли?

# 37
  • Мнения: 116
Какво трябва да се носи за първия ден и като цяло?
Имам спомен за -
3 чифта дрехи
пантофки
мокри кърпички

Нещо друго пропускам ли?

памперси

# 38
  • Варна
  • Мнения: 472
отказали сме ги. дано стреса от яслата да не ги върне обратно обаче

# 39
  • Мнения: 11
И аз да питам започналите,  трябва ли спално бельо, пижами ?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И аз да питам започналите,  трябва ли спално бельо, пижами ?

Не.
Моят е спрян до понелник. Подкара кучешки зъби с Т и хрема. Педиатърката го остави у дома.
Селисита, би ли предала на госпожите, че ако всичко е наред, Бобо ще е в понеделник на ясла. Благодаря предварително

# 41
  • Варна
  • Мнения: 385
Красе, едва сега видях, че си писала, а моя вчера беше за 2-3 часа само предиобед, че ходихме на изписване на бебе, а днес го води баща му, но ако вече не си се обадила, днес като го вземам ще им кажа.
Използвам да питам дали давате имуностимуланти на децата? Аз откакто почнахме, всеки ден като се прибираме, му купувам по 1 фреш 330 мл - всеки ден различен и силно се надявам и моля да не се разболява....

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз не успях да се свържа със сестрата вчера сутринта и директно се обадих на директорката. Присто не съм казала, че ще е в понеделник на ясла. Носът му спря, няма Т, ама отиде работата, цяла загубена седмица. Както и да е, ще го ваксинират във вторник, да удържи здрав до тогава.
Мисля, коластра и цветен прашец да давам. Предложиха ми прополис за големия син. Ще обмисля. То спасение няма като почне сополивия сезон.

# 43
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Момичета това със пчелните продукти не е ли много рано да им давате?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 472
практика ли е когато едно дете плаче да се остави да плаче, вместо да се пробва да се разсее, занимае, заиграе. Чудно ми е това като дейност, включва ли се в задълженията на госпожите и лелките в яслите?
всяка сутрин едно момченце от първа група / предполагам / стои до оградката и плаче и никой не му обръща внимание. толкова ли е трудно да му донесат една количка, да му покажат нещо занимателно.

С какво всъщност занимават децата? Това което съм видяла досега е, че ги пускат на двора и толкова. Нещо като игри, занимания, нещо интересно да им се покаже. В четвърта група пък, точно най-големите, какво все ги редят на люлката. Децата искат да бягат, да играят.

Това ли се разбира под "колективно гледане на деца", както се изрази директорката - буквално - само да ги гледат.

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 17:28 от EliZ

Общи условия

Активация на акаунт