ясла Приказен свят - Варна

  • 14 157
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 385
Може с печат от педиатърката, защото много често (особено ако ти е дала нещо с направление), искат после изследването от направлението да си остане при тях, а на теб дават подпечатан екземпляр от самите тях, което си важи на 100%.  Така ми каза директорката - ако искаш обади се да питаш, но тя това го обясняваше, когато ми даде списъчето с необходимите изследвания.

# 61
  • Мнения: 197
На мен тогава ми обясни, че иска печат от лабораторията, а ако педиатърката иска оригиналите, да подпечата копия. На тях също би се виждал печатът от лабораторията. Ще звънна днес Simple Smile Благодаря все пак!

Редактирам поста си, за да е полезен на други мами в подобна ситуация. Директорката каза, че държи да има печат на лабораторията. Знам, че изпълнява изисквания, но малко ме дразни тонът й, все едно аз съм на две години и тръгвам на ясла Simple Smile Надявам се останалата част от персонала да е толкова добър, колкото го описвате. Хубав ден!  Hug

EliZ, аз чувам, че в другите ясли правят родителски срещи, но за нашата все още не знам такова нещо, а би било хубаво...

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 12:35 от melani__

# 62
  • Варна
  • Мнения: 472
Момичета, не мога да не споделя. Последните дни виждам положителна промяна. Определено детето е малко по-спокойно и остава по-дълго време.

Имам следното питане - когато някой замества госпожата представя ли ви се? Знаете ли кои лелки са в групата, кога и дали се сменят? Въпросът ми е дали не е редно да има някакво представяне, запознаване с родителите с персонала, който ще се грижи за детето. Съответно родителите да са информирани и когато този персонал се сменя / замества. Интересно ми е какво мислите?

Ето днес разбрах, че има друга госпожа, но в бързината да даде детето възможно по-бързо и не травмиращо мъжът ми не успял да я разпита. Лелките също били други.

# 63
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Дъщеря ми изкара една година в яслата,родителска среща не сме имали.Официално не ти представят персонала,а този който предава детето ако евентуално сте му нов родител може да ви каже как се казва.Чак такива обяснения при нас е нямало.Иначе,като разпитвам как е минало всичко ми казват.Даже в повечето случаи госпожите сами казват ако има нещо,примерно ако не се е хранило.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 385
На 1-ва група се смени едната сестра, предполагам, че е отпуска, но ако не е - а е преместена или напуснала, ще е многп жалко, много я харесвах и беше много изчерпателна в информацията...

# 65
  • Мнения: 11
На мен ми се представиха сестрите дори си стиснахме ръце  Grinning Тонът на директорката прави впечатление на всеки Sad  дано нямаме много контакти с нея. Ето ви един сайт https://public-one.is-vn.bg:1443/babyvn/parent/където има информация за седмичното меню,присъствия отсъствия и др. подробности за детето. Паролата я дава касиерката при заплащане на първата такса.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 385
Да, аз влязох там, ама няма най- важното, което ме интересува - седмичното меню...а все забравям да го снимам като отида Simple Smile

# 67
  • Мнения: 11
silicita и след регистрация ли не се вижда, то това е най важното Sad Днес разбрах че за първа група ще са сегашните сестри явно предната е замествала.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 385
Много жалко за Василева....убедена съм, че тя беше причината детето ми да се адаптира толкова добре..
Аз да се оплача, че моя пак е болен ... Снощи се събуди през нощта с хрема и температура, много ми е тъпо Sad  Пак минаха само 2 седмици и ето пак ще сме си вкъщи...Колко време ще ми боледува така? През цялото време ли? Не създават ли имунитет пффф... Предприех ударни мерки и се надявам да не се стига до кашлица този път Sad

# 69
  • Мнения: 197
selicitа, бързо да се оправя дечко и да няма повече болести! В тази връзка да ви питам давахте ли някакви имуностимуланти преди яслата?

Аз днес ще заведа малката да види сградата и двора, за да не й е съвсем ново като я оставя на 18-ти. Надявам се да не заключват през почивните дни и да поиграе на площадката Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 385
Аз сега почнах да давам Киндер Фит, но преди това не съм и съжалявам за което, така, че давайте, че поне да сте спокойни, че сте направили всичко възможно..
А ние сме на антибиотици, започна и кашлица пак Sad Един и същи вирус го въртят в групата Sad

# 71
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Яслата се заключва, няма как да се озовете на площадките през почивните дни. Не се допускат външни лица на тях. Ние когато си тръгвахме на обяд минавахме през площадката да и кажем довиждане, но ни направиха забележка и то директорката, че не позволяват.

# 72
  • Мнения: 197
Вчера не стигнахме до яслата, но днес ще отидем поне да огледаме отвън като е заключено. Който иска да чупи и цапа, ще прескочи оградата и пак ще влезе, но щом така са преценили... Simple Smile

# 73
  • Варна
  • Мнения: 317
За мамите, чиито деца са приети в първа група в ясла Приказен свят:

Направих група във фейсбук, където можем да се съберем родителите на децата, за обменяме информация и снимки.
https://www.facebook.com/groups/1133680646659986/

Предходната група е затворена само за родителите на миналогодишната първа група, дечица които вече са изписани или тепърва ще се изписват.Затова там не приемат нови родители, а искат да им остане като спомен на тяхната групичка. Затова е новата група, да си бъде също само наша.

 За тези от вас, които желаят да се присъединият, моля драснете ми по едно съощение във ФБ, че и вашето детенце е в първа група, а не просто в яслата. Благодаря ви предварително и ви очаквам там Simple Smile

# 74
  • Варна
  • Мнения: 317
На мен ми се представиха сестрите дори си стиснахме ръце  Grinning Тонът на директорката прави впечатление на всеки Sad  дано нямаме много контакти с нея. Ето ви един сайт https://public-one.is-vn.bg:1443/babyvn/parent/където има информация за седмичното меню,присъствия отсъствия и др. подробности за детето. Паролата я дава касиерката при заплащане на първата такса.

Renaya, паролата различна ли е за различните дечица или една и съща, бих искала и аз да вляза в родителския уеб портал, но като платих таксата никаква парола не ми дадоха, а и не знаех за сайта?

Общи условия

Активация на акаунт