Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 451
  • 649
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 892
Благодаря ви за поздравленията!
Нямах време да седна вчера.
Беше чуууудно!  Simple Smile

# 151
  • Мнения: 4 569
Nino, дай снимки.

Цял ден чаках да завали. Духаше, слънцето се криеше и беше страшен задух. Капка не капна.

Забеляаала съм, че като се случи нещо лошо, после следва още едно, още едно и така стават много лошавини.
Като стане нещо добро, също идват още и още.

# 152
  • Мнения: 4 569
Лале в дъжда, може ли да ми намалиш това за аватар?

# 153
  • Мнения: X
Да го оразмеря аз искаш ли?
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 23:51 от Анонимен

# 154
  • Мнения: X
Нино, от вчера дебна за снимки, доживях да ги видя.  Grinning

# 155
  • Мнения: 4 892
На тортите ли бре Simple Smile

# 156
  • Мнения: X
На всичките красоти.   Laughing

# 157
  • Мнения: 14 343
Добро утро!
Снощи преместихме катуна в хола. Понеже дивана ни е много неудобен  (а климатика ни е там), постлахме всички налични одеяла  и юргани, за да го омекотим. То пък взело, че заваляло и разхладило, ама нейсе. Спах що годе добре, поне на хладно.

Фафла, не мож ме разсея с тия чалгаджийчета, аз имам очи само за футболисти  Laughing

Напрегнато ми е на работа. Обучавам се на нови неща и ми е трудно. Ще се справя, но трудно понасям човека, който ме обучава...  ooooh!

Хубав ден ви пожелавам!

# 158
  • София
  • Мнения: 18 736
Добро утро,много не ми се ходи на работа ама много,а петък е далеечее.Хубава седмица желая.

# 159
  • Мнения: 15 063
Добро утро!
Аз ли нещо съм остаряла, ама този младеж дето Фафлата го е пуснала, никак не ми харесва, да не кажа по-силна дума.
Онна, това може да е период, ако не спираш да повтаряш. Ние преди 3 месеца имахме абсурден период, в който си искаше и мръсната вода дори, ревеше като пребит, че водата му изтичала в канала, искал си я,  събираше си боклучетата и нищо не даваше да се изхвърля. С много говорене, този период отмина, засега! То откакто се е родил все сме в някакви периоди, та сега тръпна в очакване какво ще ме изненада.
Днес трябваше да съм в отпуска да гледам детето, но леля му ми предложи да се забавляват днес с братовчедите му, така че приех. И без това вчера ми казаха, че яслата и през август няма да работи, така че по-добре сега като има кой, да го гледа.

# 160
  • Мнения: 4 199
Ени е така. Присламчва се да играе с играчките на другите деца, дори ги изисква, но ако трябва да дели нещо нейно настава пълна драма. Почти на същата възраст като Дребосъчко е. Въобще, големи фасони прави. Научила се е и врата да тръшка, понякога излиза демонстративно, отива в другата стая и извиква веднъж, явно за облекчение Crazy
Съни, вчера са ''помолили'' мъжа ми ако има начин от началото до средата на август детето да е у дома, че  не можели да смогнат, та ще се гледаме, нали сега съм у дома.

# 161
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря, момичета! Сигурно е период, но вече доста време продължава и почвам да се чудя дали е нормално чак пък толкова. Брат му и сестра му имаха някакви такива проявления, но не чак в такава степен и с такава продължителност. Сигурно Валери е права и това, че е най-малък си оказва влияние. Ето и сега се каним за пореден път да ходим в зоопарка и дребосъчко се сърди защо и брат му щял да идва с нас, ми те животните си били само негови, от къде на къде и брат му щял да идва да му ги гледа ooooh!

# 162
  • София
  • Мнения: 17 329
Онна, да не го е страх като най-малък, че нищо няма да остане за него, ни солета, ни филмче? И аз мисля, че с говорене трябва да стане промяната, а може би и да направите една разходка само двамата да му купиш нещо специално на него (дори и един сладолед да е)?

# 163
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А може би детето усеща, че е "последна дупка на кавала"(извинявай за израза, но е в шеговита форма), та по този начин се опитва да се наложи и да се чувства значим. Ако не му обръщате внимание, може и да му писне да се прави на важен и да предприеме нещо друго. Това са само разсъждения мои, може изобщо да не е така.
Я, ето че и Бърди разсъждава в тази посока.

# 164
  • Мнения: 15 063
Според мен си е до дете, и аз съм последна дупка на кавала, но не съм се притеснявала и винаги съм делила всичко с всички. Е, не винаги, като пораснах, се научих да подбирам с кого деля.
Джули, вас са ви помолили от средата на август, но за нас вече ще стане втори месец, яслата е в ремонт. Вчера ме питат мога ли да го гледам, като попитах алтернатива предлагат ли ми, казаха - не, ами казвам на улицата няма да го оставя и ще си го гледам. То свърши с яслата. От септември е в градина, но като гледах и около нея как е разкопано и колко строителни материали са натрупани, нищо чудно да ни кажат, че няма да започне на 01,09.

Общи условия

Активация на акаунт