НСО

  • 3 066
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Какво мислите за това, че парламентът даде повече права на НСО?

На мен тази работа не ми харесва. сега ще започнат да тормозят куцо и сакато по пътищата. Хората сега ще има да треперят по пътищата на България да не налетят на тях. Sad

Аз от утре съм на екскурзия. Черепишкия манастир, Карлово, Калофер, Сопот, Сливен.......... моля ви, кажете ми, че величията нямат път натам. Praynig Само разправии с прости същества, мислещи си, че пътищата са техни, ни трябват. ooooh!


При Тодор Живков едва ли е било такъв ужас.

Човек да не смее на екскурзия да отиде, баси.  Close

# 1
  • Мнения: 1 404
а това:
"НСО ще може да прилага сила и помощни средства и спрямо бременни жени и малолетни лица при безредици и "непосредствена опасност за живота на охранявано лице, когато са изчерпани всички други средства".
http://www.mediapool.bg/nso-shte-ohranyava-kakto-iska-i-kogoto-i … a-news237279.html

 ooooh!

# 2
  • Мнения: 46 591
При Тодор Живков едва ли е било такъв ужас.

Не. По-зле беше.

# 3
  • Мнения: 537
Да, точно за това говоря! Аз съм с увреждания, ако налетим на тия, не ми се мисли. Квито са недосегаеми и безмоъчни като шефа си, Гладко - Гологлавко......... ooooh!

Май ще трябва да ползваме лошите пътища, друг избор нямаме.

# 4
  • Мнения: 30 802
При Тодор Живков едва ли е било такъв ужас.

Не. По-зле беше.

Мда, сега избутват коли, преди- самолети от пистата, мисля, че се сещате за случая.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Каква екскурзия? Теб те мързи вкъщи да вървиш, на екскурзия щяла да ходи.

Не следя новините и не знам какви точно правомощия ще имат, но едва ли ще дойдат при теб или при мен, ако не сме им навлезли в обсега на действие.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 549
Май ще трябва да ползваме лошите пътища, друг избор нямаме.[/b]
Не бой се. За там, закъдето си тръгнала, магистрали няма. То има опасност и падащ метеорит да ти уцели колата....
А по съществения въпрос. Не си ли разбрала, че в милата ни татковина се гласуват само закони в полза на политиците newsm78

# 7
  • Мнения: 21 648
Ох милата, за какво се загрижила Grinning Върви спокойно на екскурзия, по скоро ще срещнеш НЛО, отколкото НСО.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 348
Хора защо въобще още се връзвате на образи като Полина  hahaha hahaha hahaha
Ох милата, за какво се загрижила Grinning Върви спокойно на екскурзия, по скоро ще срещнеш НЛО, отколкото НСО.
Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 12 683
Да, точно за това говоря! Аз съм с увреждания, ако налетим на тия, не ми се мисли.

Ще си кажете Здравей, колега и толкоз.

# 10
  • Мнения: 205
Смятам,че повишаването на правата на НСО е абсолютна простотия . Тези хора си мислят,че са велики. Нещо май забравят какъв разход са и кой им плаща заплатите,че да мандахерцат автомати през отворени прозорци .  
При последният случай на демонстрация на тяхната недосегаемост и "величие" , едно просто съобразяване с пътната обстановка е би било достатъчно за всички . Дори и семейството,което е изпреварвало тир да не им се понравило,какво щеше да им стане,ако вместо да дават газ при все ,че виждат предприетата маневра- намалят,докато въпросните коли се приберат безопасно  Tired А после да ускорят и да си продължат по пътя .  Whistling Нали за т'ва има газ ,спирачка,това-онова. Ама те нали са велики, от де да знаят  Rolling Eyes Sunglasses
 Има пътни ситуации, в които за всички е добре да има съобразителност и адекватност . Това избиване на комплекси не само ,че е ненужно , ми и опасно . Още повече ,че това е държавна институция, не мисля,че подхожда такова поведение. Което освен всичко е и нарочно .

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 08:28 от Вихрушка

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво е "гас"?

# 12
  • Мнения: 22 036
Далеч не си падам по Полина, но темата е всъщност сериозна, защото в страна, която се нуждае от конституционни промени, които да доведат до промяна в съдебната система и избирателния закон, увеличаване на правомощията на НСО е абсолютно излишно и притеснително.

Дали не са решили, че на хората най-накрая им писна да ги търпят и могат и да решат да протестират? Аз се съмнявам да се случи, но все пак не е редно да се надхвърлят правомощията на силова сртуктура.

# 13
# 14
  • Мнения: 12 683

Братовчед на мас.  

Down Under, права си и темата би могла да бъде поставена сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт