90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 309

  • 31 195
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 325
Аууу, страхотно, и мен ме пишете за няколко пити. Кога тръгваме?  Grinning

# 31
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ще дойда и аз, да не ме зарежете, ей  Naughty! Пък после ще си го режем на тъничко върху на Лаурето салатката  Crazy
Фифи, кеф кила няма  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 558
Да се запиша и аз!
На гости съм две седмици при мама!
Мама винаги прави чудни вкусотии,но сега съм и казала да не прави нищо,че да не ме изкушава Simple Smile
За сега съм режимна с много леки прегрешения,като например по-късно хапване,но след това правя дълга разходка.Имам и един напълно опропастен плодов ден,но бързо се съвзех с гузната съвест ,и продължих напред и смятам да не се отказвам докъто не постигна целта си ! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 180
Фифииии,както обичам сиренаааа,искам да съм на мястото на тази девойка,да грабна една пита и да бягам Simple Smile
Илианка търкулни една пита към Пк  hahaha Охо те се разграбиха вече  Mr. Green
Мими,ако ги види сирената-утре за по-пряко ще мине оттам  Mr. Green
Стаси браво,аз онзи ден направих тази щуротия,но аз гледам детски филми   Joy Така де,нали сме "режим почивка"   Mr. Green

# 34
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Фифи  Hug оставете и на мене няколко пити. Аз по принцип съм унищожител на сирене и кашкавал. Но сега доста рядко си позволявам. Но ако ще качвам кила то поне да са от сирене.... Размечтах се и олигавих таблета.

Лека нощ на всички   bouquet Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 180
Курдов как лека нощ,то заспива ли се след такива снимки  ooooh!
Сега ще сънувам сирената,подредени в чиния,чаша изстудено розе и сладко от боровинки  Crazy
Може пък да ми мине главоболието  newsm78

# 36
  • Nederland
  • Мнения: 856
Девойки и Курдов, аз съм тук съвсем близо до Хауда така,че ви чакам! Wink Hug Такава стройна дружина се събираме,че направо ще им скрием шапката от дегустации! Laughing

Курдов, не може да се лишаваме напълно от всичко, ако е в разумни количества не виждам  нищо лошо! Пък после ние нали си знаем как да заличим пораженията! Wink  Hug

Сави, направи си рататуй! Има много рецепти в нета, но моята най-любима е тази:
Аз понякога правя една голяма тенджера рататуй и после си замразявам на порции. Сега зеленчуците са най-вкусни.

Хайде лека и от мен, че само всявам смут в режимните редици с тези снимки! Hug

# 37
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ауууу, Fifi,  чудни пити... Една от тез ще ми стигне  Mr. Green , пък за меренето с тях, кат гледам 7-8 ша да са моето тегло    Joy         Рататуйа изглежда превъзходен,  Hug
Лаура, мии за чийзкейка, може и да си права с този чийз вътре, ама вече го ометох, мноого обичам...но за друг път ще знам  Flutter
Вилянка, точно така си представям и аз тез сиренца ... Laughing
Докат сколасам, сто часа станало!
Хайде лека нощ и от меннн!   Heart Eyes

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 00:57 от Juliette14

# 38
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Слагам кафето и се връщам да ви чета. 

             

# 39
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,
Ир, кафето е точно каквото го обичам- гъсто и силно Hug
Лек път в двете посоки на Лаура и Мими  bouquet
Аз пак имам плюс и върнах за два дни свалените 700 гр от белтъчния, въпреки ранната вечеря, многото вода и чая от джинджифил. Трябва да разгледам добре таблицата дето си водя и да видя какво следва да хапвам във въглехидратен и бобов. Не знам оказват ли влияние шепата анелгетици дето изпих вчера за главоболието newsm78, а днес се очертава да е същото, хване ли ме мигрена 3 дни не ми мърдат. Мрън, мрън, мрън #Cussing out
Днес плодове на банани и диня ще се кара.
Спокоен ден на всички  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 080
Аз понеже не обичам много сирене, само за дегустация ще се наредя  Laughing
Лек път Лаура и Мими!
vangobi, оказват, не оказват, като трябва пиеш и това е!

Лаура патладжаните с кори ли ги слагаш  Embarassed Аз май всичко беля и ще опитам да си ги опека на половинки, а после ще ги нарежа.

# 41
  • Мнения: 3 971
ir74q ,благодаря за кафето   bouquet

Отчет след въглехидратния +100гр  Mr. Green

# 42
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда

ИРКА  Hug Hug Hug Силно, гъсто, турско - мммммммммм   bouquet

Аз явно вече ще надебелявам. Колкото и да внимавах вчера - днес една голяма кръгла НУЛА. Килограмите си седят в горната ми граница  Cry Надявам се да им видя сметката утре с плодовия  Praynig

Днес: З - сини сливи, О - три бъркани пържени яйца, ФПХ и салата домати и краставици, В - ранна и сладка  newsm78

Приятен ден на всички   bouquet Hug  bouquet  Лек път на Мими и Лаура  Hug Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 4 141
vangobi, оказват, не оказват, като трябва пиеш и това е!

Лаура патладжаните с кори ли ги слагаш  Embarassed Аз май всичко беля и ще опитам да си ги опека на половинки, а после ще ги нарежа.


Нямам избор  bouquet
А иначе обели патладжана, аз първия път не го направих, но с белен е по вкусно. Сложи тиквичка аз в тавата на фурната пекох и патладжана и тиквичката нарязани на филии посолени и намазани сус зехтин или олио, става страхотно. Май вчера по Бон апети са давали нещо подобно.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 259
Добро утро и от мен, отчитам се с -800г след поредната четворка,още 3,5 килограма до целта а имам още месец и половина до края,какво да правя? Thinking,дали да изпия днес няколко БИРИ! smile3508
Шегувам се  Laughing Laughing LaughingЗа днешния белтъчен съм си намислил:
З-диня
О-пилешко филе+салата(краставици идоматки)+пълнозърнести крекери(по рецепта на кака  bouquet)
В-"салата" на ЛАУРА+салата на Милен Simple Smile
Хубав ден на всички и повече усмивки уикенда идваааа smile3521 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт