90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 309

  • 31 194
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 501
Да бе специална снимка и пити сирена за Жули и Лаура, а мен къде пропускате Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms..............права е Вили, като ги видях.........за по пряко направо от там ще мина Joy
Добро утро!
След малко излитам за София!
Ще пиина едно кафе обаче...с вас и ще мечтая за холандски сирена,.........Божеее каква прелест! Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 07:58 от mimi.7299

# 46
  • Мнения: 787
Добро утро!

Снощи не сте си легнали рано, размятали сте питки сирене...  Joy  То затова днес има повече плюсове и нули на кантарите.  Wink

Ир Благодаря за кафето, ароматът му през Атлантическия океан чак до тук се усеща!  Hug
mimi.7299 Лека командировка, душа!  Heart Eyes
H/I Ако не пишеш често и не ти знаем менютата, трудно можем да помогнем... Влизай по-често!  Peace За днес например си планирала малко храна. Къде са ти петте хранения? Къде са ти ядките?  Naughty
Курдов За по-напряко през Търговище, викаш? И ще спретнем седянка на салата с патладжан и бяло вино от вашето...
Фифи Не самолета ще хвана, а направо ще се телепортирам при теб и отиваме веднага в Хауда.  Mr. Green
Dulse Как върви дотук режима при теб? Доволна ли си?  Hug
mims11 Не беля нито патладжаните, нито тиквичките, защото като ги опека нарязани на кръгчета, кората става мека и вкусна.
Milen Ivanov А твоята салата каква е?  newsm78

Аз днес закусих сливи, останалото ще нагаждам в движение, отчет довечера.

Благодаря за пожеланията, вече отпътувах.  Heart Eyes На всички желая прекрасен петък и още по-прекрасен уикенд!  Hug Ех, къде е сега pe6exodka да сложи някоя подходяща за края на седмицата илюстрация?

# 47
  • Мнения: 303
Добро утро и от мен . След вчерашния въглехидратен съм 1,100 надолу, днес плодчета- грозде и евентуално някоя круша,но най-добре съм сваляла,когато ям през целия ден един вид ,тъй че ,ще се опитам да се въздържа от крушата  Simple Smile хубав ден на всички   bouquet

# 48
  • Мнения: 28 501
Пешеходка е младоженка , на село и не и е до снимки сега  hahaha
Лаура, лек път, после ще разправяш за Поморие hahaha

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 09:14 от mimi.7299

# 49
  • Мнения: 775


Добро утро в петък! Днес ви предлагам едно по-лежерно кафенце, настройвам се за утрешния ден.

Иначе тези дни си имам +, около 48 съм, ама се надявам да не качвам повече.
Вчера менюто ми беше:

З: праскови
О: огретен с броколи + домат и пълнозърест хляб
В: миш-маш

Може би заради смесването на белтъчини е този +?  newsm78 Отбелязвам за новите, че съм в режим почивка.

Хубав и усмихнат ден от мен  Heart Eyes

# 50
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ЛАУРА  Hug Hug Слагам Траминер в хладилника и те чакам   bouquet

# 51
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро бандааа, днес и аз отчитам -1,3кг Flutter Сложили сте и двете кафенца, взимам по-малко от двете да има за всички Hug
Мими и Лаура, лек път и леко завръщане, чакаме ви за разкази довечера Hug
ДЗ, водата си я сметни 0,3 на килограм, аз пиех по 5литра като започнах режима и не свалях, сега пия точно по 2,5 мноого рядко 3л, примерно във ВГХ.
Гледам мечтали сте за "питите Гауда" вчера, аз пък си имам 3 и половина в хладилника  smile3533 smile3534, не че пък ще ги изям, днес може би една-две хапка от отворената питка hahaha А Лили пък има едни смешни обувки, като на шейх, целите на лалета Joy Joy Joy Постоянно ми се "пременя" с тях, а не може да ходи и е много смешна
Фифи, да споделя, влюбих се в Амстердам само от летището и около него, малко да порастне тантуранка и ни очаквай Hug Ти къде си точно в Холандия? Извинявам се ако си казала, не си спомням Blush
Лек и усмихнат ден на всички, петък е за работещитееее Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 180
Добро утро прекрасни  Hug
Днес -0,500, от белтъчния, но и МЦ се яви, та......може и още да паднат  Mr. Green
За днес
з-круша
о-боб,може 1 варена царевица салата, ПФХ
в-боб, салата
Ир,Светле  Hug
Стефито страхотен минус от ВГХ  Peace
Гени браво и на теб за минуса, не видя ли вече първа цифра 6 на кантара  newsm78 Е защо не пренесе едната пита до Бг като идва  Thinking Фотни Лили да видим и ние тези сладки крачета  Heart Eyes
Курдов, поисках снимка, преди теб   hahaha

# 53
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Няма бе Вили, чакам е 6-цата ще кажа, ти вярваш ли да не се похваля.  Днес 71,2, или за първата 4-ка -1,8 newsm44 Още две 4-ки и ми се струва, че ще видя тая 6-ца Sunglasses
Снимка ще ви кача да се посмеете, ама хайде по-късно, че сега тикви правя  chef

# 54
  • Мнения: 309
Лелеее, Фифи каква снимка , каква идилия - каручка , калдъръм , цветни капаци на прозорците и усмихнати лица и сирена - мнооого ! Щастие за очите !

Лаура много поздрави на морето . Salt in the air , wind in your hair !....
Мими дано се видиш с мама и да ти е лека командировката !

Аз като съм в почивка , мога ли да споделя един трик . Като хапна сиренце , варива или някакво по хард белтъчно ястие , винаги имам + , но като вкарам програмата на Тамара с плодовите вечери , +вете не ги виждам на другия ден , даже днес и минус отчитам . Наобяд вчера ядох мусака (смесено хранене ) , вечерта плодова салата (сериозно количество ) . Резултата е -0.900 кг. Споделям го , защото работи безотказно , т.е. това не е изолиран случай . Незнам какво да я черпя тази жена ( Тамарка ) вече !

За днес :
З: Диня
О: Боб и салата
В: Плодове

Unforgotten , правиш деня ми красив , всеки ден ! Ir а ти всяка сутрин ме будиш с усмивка !

Прекрасен ден !

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Олеее, докато аз обикалям по кръчмите, вие сте изписали старата тема, че и нова до 4-та страница!
Неуморни сте!Ха, дано колкото бързо пишете толкова бързо да падат и килцата!
Тинки, както винаги, точна, организирана, прецизна, а бе - ВЪРХА СИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug за добро утро на всички!
Вчерашния ми кръчмарски ден ми донесе - 800 гр. Laughing Ама сигурно е, защото се прибира пеш - в права посока, не криволичех  hahaha hahaha
Обяда го писах, вечерята беше зелена салата с морски дарове, и мнооого миди за основно.
Днес
З - праскови
О - салата +  newsm78
В - отново на кръчма. Белтъчна ще е

Лаурка, Мими - лек пътмомичета!
Fifi,  ей на този пазар може да си отживея. Обожавам сирене и пазарната атмосфера!!!
Благодаря ти за споделените снимки! Колко ми се идва тааааам!
Ирка и Unforgotten, благодаря слънчица, за прекрасните кафета и снимки, с които правите денят ни по-хубав и по-усмихнат.
Или както казва една приятелка на малката ми дъщеря," Ники, абе майка ти е страшен пич", каквото и да значи това.
Та, мацки и юнаци, страшни пичове сте Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 741
Здравейте,
От известно време ви чета,но чак сега се пристрашавам да пиша.
Започнах режима преди 3 дни,днес съм на плодове.
З.пъпеш
О.диня и нектарини,може и малко ядки,сурови разбира се.
В.същото като обяда,но вместо ядки грозде.
За сега имам малки прегрешения,като ябъ
лка след обяд и вечерята ми е в 20ч.,но ще свикна предполагам.Всяко начало си е трудно...оправдания. Mr. Green
Иска ми се 15кг.да олекна,започнах 80 кг.,утре ще се отчета,колко съм напреднала.
Гени, с теб се знаем,като те чета тук и ми идва музата. Hug

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 11:13 от Pancake_86

# 57
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Палачинкееее, хайдее откога те чакам Hug Hug Hug Hug Няма страшно, декември ще се фръцкаме заслабнали Heart Eyes Започнали сме горе-долу по едно и също време, така че заедно ще приключим, днес си плодче и хапвай 5 пъти за деня, не само 3, че ще колабираш.
Вчера ме е срам да кажа колко изядох за Вечеря Blush 2кг диня hahaha Joy ММ ме погледна учудено с чинията, а после още по-учудено с празната Blush Пак да повторя, не се стои гладен Peace
Кимбел,да допиша, за да не пускам само по два реда нови съобщения : В е половината на обеда, т.е. ако ядеш една пържола на О, за В е половин, хапни две на обед, или поне 1 и 1/2 Peace

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 11:57 от Genni

# 58
  • Мнения: 79
Добро утрооо на всички  Hug Hug Днешното меню ще ми е :
З: ябълки
O: пържолка + салата домати и краставици
В: мисля да хапна кебабче или пък пак пържолка + зелена салатка, ще видим, понеже у нас ще правят скаричка иии Simple Smile)  Peace Peace
Тези дни ще си купя един кантар и ще ви пиша и резултати Thinking Thinking
Pancake_86
 И аз започнах от 80 кг и имам същата цел, но дори и ако сваля 11-12 кг пак ще съм доволна Simple Smile Успех!

# 59
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Може ли да ми кажете за плодовите вечери на Тамара...Благодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт