Един въпрос

  • 13 846
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 811
Аз посочих критериите, а ако нейния се вписва е друг въпрос.
Такава съм си аз, "право куме в очите", няма какво да се заблуждаваме...

# 46
  • Мнения: 10 077
Намира повод излиза.Звъня -дава заето.
Знаеш ли къде ходи, или излизането е навън пред блока с цел разговор по телефона?

# 47
  • Мнения: 20
Е ако се вписваше в картинката"курвар","женкар","коцкар"и"любител на женски прелести"нещата щяха да са много лесни.Нямаше да е в обкръжението ми и тема нямаше да има.Повярвайте  ми изобщо не отговаря на този образ.Излиза за кратко,вечер,повода доста често е "до магазина".То и така се усетих вечно нещо забравям да поръчам.

# 48
  • Мнения: 3 794
Джия, много си лаконична. Този мъж...Съпруг ли ти е? Имате ли деца? Какви са взаимоотношенията ви?
Всъщност сега видях,че си писала, че развода не е опция в момента.
Лично моят опит е, че не издържах да ме лъже. Дадох му безброй шансове. Проблемът е, че той не ги е искал.

# 49
  • Мнения: X
Джия, май си в период на отричане..

# 50
  • Мнения: 20
Не пиша подробности,защото не вярвам,че наличието/липсата на деца,брака-като подпис или съвместното съжителство са причина за една изневяра.Пиша изневяра,а сякаш думата ми е предателство.Написала съм развод,но и двойки които живеят дълго заедно използват "семейната терминология.Не съм в процес на отрицание,а приемане и събуждане.Не ми се навлиза в дребните детайли по много причини.В карти нката сме аз и той телефонната либоф.Не смятам,че само си говори.Ако чужд мъж ми звъни доста често само да ме чуе в продължение на повечко време без други индикации,ще се притесня -за себе си.Че търси това,което не намира при мен-ясно.Ама що като го е намерил в другата не ще да ходи там е това не схванах.

# 51
  • Мнения: 4 418
Ама що като го е намерил в другата не ще да ходи там е това не схванах.

2 > 1

# 52
  • Мнения: 54 656
Ама що като го е намерил в другата не ще да ходи там е това не схванах.

2 > 1

Аз казах защо.
Може да не е свободна, а може да не го иска просто, защото не го харесва, или не достатъчно.

# 53
  • Мнения: 20
Toffi,преди да прочета отговара ти ми се мярна една мисъл на Ал.Дюма.И
Оковите на брака на брака са толкова тежки,че се носят от двама,а понякога и от трима".

# 54
  • Мнения: X
Що се отнася само до споделяне имах един такъв колега навремето. Женен, с две деца, красавец, с печален образ. Имаше приятелки от офиса, с които ходеше на обяд и си чатеше. Оплакваше се от жена си и наблягаше на силните си религиозни убеждения, които не му позволяват да й изневери. Постоянно разказваше за жертвите, които прави като добър съпруг и баща. Голямо мрънкало. Тогава бях мома и му се бях вързала сериозно за месец-два, но след това избягах с двеста. Има няма две седмици и си намери друга дружка за споделяне. След още няколко месеца - трета.  Grinning
Според мен имаше нужда да си четка самолюбието, пък и жена му беше много силна личност и оправна и сигурно леко е подтискала подобен комплексар.

# 55
  • Мнения: 20
Жаве,разсмя ме!!!още се кикотя,представяйки си благоверния в твоя разказ.Уснихна ми деня,благодаря!

# 56
  • София
  • Мнения: 24 839
Че търси това,което не намира при мен-ясно.Ама що като го е намерил в другата не ще да ходи там е това не схванах.
Може тя да не иска да се " жени" за него.
Може да е обвързана и да го играе " само приятели".
Куп неща може да са, между тях и нещо, което го има при теб и не му се ще да изгуби.

# 57
  • Мнения: 3 794
Джия, играла съм я тази игра.
Бих могла да ти пратя на лични темата, в която си излях душата анонимно и получиш страшно много полезни съвети.
Съветите не решават проблема, разбира се, нито притъпяват болката от предателството.
Моят убавец също не съм го хванала на калъп с онази с разговорите, но болката от предателството и лъжите беше огромна. Знам, че е клише това за доверието, но след като го загубих в него, така и не можах да му повярвам отново.
За мен разговорите с друг човек, това систематично споделяне и общуване с 3ти човек (разбира се от другия пол) е индикатор за сериозен проблем и е само прелюдия към нещо по-сериозно.
При мен бившият ми съпруг беше започнал да говори с негова омъжена колежка и бяха минали 4 месеца преди да разбера, но бях отчела промяна в отношението му към мен. Минаха още 2 месеца и половина, в които се кълнеше, че е спрял да й звъни, а всъщност го правеше отново всеки ден. По това време при него почна нова колежка, с която всъщност той е сега на море с дъщеря ни  Twisted Evil Оплаквал й се е от мен, че го тормозя, ама дали е казал защо...едва ли.
Мъжете могат да измислят толкова лъжи и "оправдания", че чак жал да ти стане за тях  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 818
Е ако се вписваше в картинката"курвар","женкар","коцкар"и"любител на женски прелести"нещата щяха да са много лесни.Нямаше да е в обкръжението ми и тема нямаше да има.Повярвайте  ми изобщо не отговаря на този образ.Излиза за кратко,вечер,повода доста често е "до магазина".То и така се усетих вечно нещо забравям да поръчам.
Това, че досега не е бил коцкар, не означава, че нещата не са сериозни. Напротив - хлътнал е до ушите.
Защо се прибира в къщи - или тя все още не иска да живеят заедно, или той все още не знае как точно да постъпи.
Забрави за онзи мъж, когото си познавала. Него вече го няма. Нова любов, нови приоритети, ново поведение, донякъде и агресивност, произтичаща от останки на гузна съвест. Все пак нападението е най-добрата защита. Трудно  е да признаеш пред себе си, че причиняваш болка, предаваш човека, който е до теб.

Последна редакция: вт, 18 авг 2015, 10:59 от cecunka_td

# 59
  • Мнения: 3 794
Бъди готова да бъдеш виновна дори...

Общи условия

Активация на акаунт