Отговори
# 330
  • Мнения: X

Би трябвало антикомунистите да са повече, къде е тяхната антикомунистическа партия и техните избиратели?

Отговор: зад граница или мъртви.
Има и една цяла група "демократи", които, като им чуеш отношението по някои въпроси, са си чисти комунисти.
Както каза ББ, "матриала е такъв".

В анкетата трябваше да има възклицателен отговор: "Да не сме се побъркали!"

# 331
  • Мнения: 2 811

Би трябвало антикомунистите да са повече, къде е тяхната антикомунистическа партия и техните избиратели?

Отговор: зад граница или мъртви.
Има и една цяла група "демократи", които, като им чуеш отношението по някои въпроси, са си чисти комунисти.
Както каза ББ, "матриала е такъв".

В анкетата трябваше да има възклицателен отговор: "Да не сме се побъркали!"
Да, наистина, чак да нямаме нито един...На мен са ми симпатични много от демократите в началото на прехода. Естествено, че тогава бях дете и нищо не разбирах. Не знам защо тяхната кауза се удави.
 Бойко да се погледне в огледалото като говори за материал. Няма държава с по -просташки изглеждащ лидер. Всеки е с по-интелигентно излъчване от него. Но е абсурдно постоянно да говорим как комунистите ни управляват, при положение, че сме в демократична държава и всеки може да си основе партия и да си набира избиратели. Къде са некомунистите?

Ако излезнем от ЕС, и  аз ще искам статут на бежанка. В Турция не ми се живее.  Laughing А Ердоган е много по-голям политик от всички наши взети заедно и ще ни глътне за закуска.

# 332
  • Мнения: 83
Такъв референдум никога няма да има, докато управляват слуги на Сащ и ЕС, а господарите никога няма да разрешат суверена да бъде питан такива важни въпроси за суверенитета ни.

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 11:21 от miglena.aleksandrova

# 333
  • Мнения: 248
Проблема според мен не ни е ЕС. По мои наблюдение прецакването си го правим сами, като започнете от неспазване на правилата от най-ниско до най-високо ниво. Елементарен пример - в града, в който живея, понеже е малък и много рядко има патрулки да проверяват колите, та всяка сутрин и всяка вечер майки и бащи возят децата си от детска градина без столчета, без колани, в скута си. Уж интелигентни хора. Още - всеки гледа да мине тънко за всичко, дребни бизнесмени наемат хора за цял ден и осигуряват на 4 часа. Да не говорим за хората, които си изхвърлят боклука, където им падне - масово. И като видиш, че обикновения човек не спазва никакви правил, как очакваш оня с достъп до благата да спазва? Как пък в други държави се справят , а ние не можем? Ми проблема си е в нас...

# 334
  • Мнения: 6 122
Проблема според мен не ни е ЕС. По мои наблюдение прецакването си го правим сами, като започнете от неспазване на правилата от най-ниско до най-високо ниво. Елементарен пример - в града, в който живея, понеже е малък и много рядко има патрулки да проверяват колите, та всяка сутрин и всяка вечер майки и бащи возят децата си от детска градина без столчета, без колани, в скута си. Уж интелигентни хора. Още - всеки гледа да мине тънко за всичко, дребни бизнесмени наемат хора за цял ден и осигуряват на 4 часа. Да не говорим за хората, които си изхвърлят боклука, където им падне - масово. И като видиш, че обикновения човек не спазва никакви правил, как очакваш оня с достъп до благата да спазва? Как пък в други държави се справят , а ние не можем? Ми проблема си е в нас...

Асолютно!

# 335

Общи условия

Активация на акаунт