Гледахте ли "Такъв е животът" днес по Бтв

  • 6 011
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.


100 % съм съгласна с Лиска.

да ме прощават момичетата женени за франсета, ама това ми е мнението след няколко години изкарани тук.
А Арно си е определно хубавец, на фона на масовия французин - дребно, грозновато и космато човече.
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.


Ееее..за любезността и толерантността щях да го преглътна, но, че са дребни, грозновати и КОСМАТИ, няма да мога  Naughty

Айде стига, че ми разбихте всички сексуални фантазии...  #Cussing out Засрамете се  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 1 866
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.


100 % съм съгласна с Лиска.

да ме прощават момичетата женени за франсета, ама това ми е мнението след няколко години изкарани тук.
А Арно си е определно хубавец, на фона на масовия французин - дребно, грозновато и космато човече.
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.


Ееее..за любезността и толерантността щях да го преглътна, но, че са дребни, грозновати и КОСМАТИ, няма да мога  Naughty

Айде стига, че ми разбихте всички сексуални фантазии...  #Cussing out Засрамете се  Crossing Arms

 Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 660
А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО 


 hahaha hahaha hahaha Бубе , мога да те светна къде живеят , та да си го издебнеш Арно и да си го " похитиш " като едно време ...

# 63
  • Мнения: 5 622
А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО 


 hahaha hahaha hahaha Бубе , мога да те светна къде живеят , та да си го издебнеш Арно и да си го " похитиш " като едно време ...


Ама си оплескала цитатите ама....

А какво значи да го похитя като едно време? От къде ме знаеш какво съм похищавала на времето?  Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 2 967

 Може ли някой запознат да ми обясни процедурата по взимане на "стволови клетки" от пъпната връв или от плацентата/ не съм много сигурна/. Много ми стана интересно, когато Емилия и Веско разговаряха с онзи лекар, дори не зная точно каква му е специалността.

 За първи път чувам за такава услуга в Бг.


Доста се изписа от 10-11 мес. насам по този въпрос. И не само в специализираните издания.

# 65
  • Мнения: 196
аз съдех по гърците като казах че чужденците харесват по-закръглени и пухкави белички мадами.но и италианците които посещават наше село също,а велинчето е била 78 кг когато е забременяла не мисля че е била от най-финните  bouquet

# 66
  • Мнения: 959
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!
И мене. Много съм доволна от Шейново. Второто пак там ще бъде.

# 67
  • Мнения: 2 768
За Велина - че е лигла, лигла е! Не била спала цяла нощ! Алооо, ти раждаш мъ жина! Туй да не ти е хотел!!! две звезди

А какво ще кажете за другата, бременната? Казват и, че бебето страда, че са и намалели водите, тя - нямала нагласа да влиза в болница! Май не е наясно колко е опасно това! И толкова ли няма кой да и каже  #Crazy

# 68
  • Мнения: 47 982
[

А какво ще кажете за другата, бременната? Казват и, че бебето страда, че са и намалели водите, тя - нямала нагласа да влиза в болница! Май не е наясно колко е опасно това! И толкова ли няма кой да и каже  #Crazy
[/quote]
с тая мацка съм се засичала в шейново,с плацента превия и кървене си тръгна от отделението,та сега ли ще влезе!
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!
И мене. Много съм доволна от Шейново. Второто пак там ще бъде.
аз също получих страхотно внимание и прио двете раждания,много съм доволна от шейново
единствената разлика във филма е ,че  там все пускат бащите,а иначе не е така

# 69
  • Мнения: 135
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy

# 70
  • Мнения: 607
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy
И аз това се питам всеки път като гледам предаването Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 622
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy
И аз това се питам всеки път като гледам предаването Simple Smile

Ми те си траят за да видят как ще ги оплюем, нищо не подозиращите ние и после да си кажат и да ни засрамят. Или убият  Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 2 623
Даниела и Тошко са ни приятели, но тя не пише във форума. За сруги незнам  Hug

# 73
  • Мнения: 607
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy
И аз това се питам всеки път като гледам предаването Simple Smile

Ми те си траят за да видят как ще ги оплюем, нищо не подозиращите ние и после да си кажат и да ни засрамят. Или убият  Crazy
Бубе,ти да му мислиш-ако чете онази превзетата на Арно жена му Simple Smile

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Искам да питам тези, които гледаха последната серия, видяхте ли какво е станало с детенцето със сърдечния проблем и как е едното близначе, дето имаше някакви проблеми.
Аз гледах на пресекулки, че Иво го бяха хванали киселиците и не знам дадоха ли ги или съм ги изтървала.

Общи условия

Активация на акаунт