Лотария "Зелена карта" 2017

  • 288 024
  • 2 215
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 036
Малко да сменя темата. В къщи нямаме бели стени. Най светлата е бледо жълта. Дали ще става за снимките?
И още един въпрос. Съпруга ми има дете, което живее с майка си. Ако спечелим зелвна карта от моя профил, детето ще получи ли и то?

# 316
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Пуснах, цялата работа с попълването ми отне някакви си 15 мин. Ако е толкова лесно и печеленето... Не се занимавайте с белите стени, на нас във фотото ни направиха снимки за 5 мин, струваше по 3 лв на човек и след половин час ги имах получени на електронната си поща. Сайтът ги прие от раз.

# 317
  • Мнения: 1 751
Малко да сменя темата. В къщи нямаме бели стени. Най светлата е бледо жълта. Дали ще става за снимките?
И още един въпрос. Съпруга ми има дете, което живее с майка си. Ако спечелим зелвна карта от моя профил, детето ще получи ли и то?
А ти как го регистрира от твоя профил? Ако спечелите, майка му ще го пусне ли?

# 318
  • Мнения: 1 427
Здравейте, искам и аз да попитам нещо тук. Чета ви от миналите теми, обаче или съм заплес или съм пропуснала...аз и ММ имаме брак и дете. Ако само той кандидатства за ЗК (иначе в декалрацията ще впише и нас и ще сложим на всички снимки) и замине сам да се устройва, после как става да отидем при него? Виза ли си вадим отделно, има ли опасност да ни откажат на мен и детето? Или се водим зеленокартовци и ние като него?

# 319
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Няма място на света,което да е сто процента идеално.
Няма, разбира се.

Едно, че съвършенството не съществува.

Второ, че хората винаги се стремят към по-доброто.

И трето, че всеки пречупва реалността през собствената си призма.

Нека всеки намери щастието, което заслужава. Независимо къде се намира то.
Така е, няма съвършенство, ако ли го има, то не е на този свят.

За себе си мога да кажа, че се придържам към максимата "вместо да се оплакваш, опитай се  да превърнеш негативите в позитиви"  Peace

Дискусията с някои от вас е изключително приятна  Hug

# 320
  • Мнения: 1 751
Здравейте, искам и аз да попитам нещо тук. Чета ви от миналите теми, обаче или съм заплес или съм пропуснала...аз и ММ имаме брак и дете. Ако само той кандидатства за ЗК (иначе в декалрацията ще впише и нас и ще сложим на всички снимки) и замине сам да се устройва, после как става да отидем при него? Виза ли си вадим отделно, има ли опасност да ни откажат на мен и детето? Или се водим зеленокартовци и ние като него?
Lucky, ние и двамата пускаме, а ако спечелим мислим първо ние да отидем, а децата след няколко месеца да дойдат Peace

# 321
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Здравейте, искам и аз да попитам нещо тук. Чета ви от миналите теми, обаче или съм заплес или съм пропуснала...аз и ММ имаме брак и дете. Ако само той кандидатства за ЗК (иначе в декалрацията ще впише и нас и ще сложим на всички снимки) и замине сам да се устройва, после как става да отидем при него? Виза ли си вадим отделно, има ли опасност да ни откажат на мен и детето? Или се водим зеленокартовци и ние като него?
Ако кандидатства само той и спечели, отивате всички на интервю и до 6 месеца след медицинските прегледи/интервюто (Titina, знам, че ще го видиш  Party), трябва да влезете в страната. Той може да дойде по-рано и да се устрои, а след него и вие, но в рамките на тези 6 месеца.
Ако вие не искате да дойдете, след това той може да подаде петиция за вас, но става бавно и ще отнеме няколко години, докато бъде одобрена.
През това време, вероятността да получите туристически визи и да идвате тук, ми се струва минимална.

# 322
  • Мнения: 4 036
Малко да сменя темата. В къщи нямаме бели стени. Най светлата е бледо жълта. Дали ще става за снимките?
И още един въпрос. Съпруга ми има дете, което живее с майка си. Ако спечелим зелена карта от моя профил, детето ще получи ли и то?
А ти как го регистрира от твоя профил? Ако спечелите, майка му ще го пусне ли?
Още не съм регистрирала никой. Разбрах от форума, че трябва да регистрирам детето само през профила на баща му, през моя не. Детето в момента е на 14 години, ако случайно спечелим ще  на 16. Та мисля, че неговото мнение ще се зачете ако реши да тръгне с нас. Най-малкото ще има 2 години до завършване и поне ще може да дойде да учи при нас или нещо такова. Както и да е, това с майка му ще го мислим ако спечелим, сега ме интересува как стои принципно въпроса. newsm78

# 323
  • Мнения: 1 427
Здравейте, искам и аз да попитам нещо тук. Чета ви от миналите теми, обаче или съм заплес или съм пропуснала...аз и ММ имаме брак и дете. Ако само той кандидатства за ЗК (иначе в декалрацията ще впише и нас и ще сложим на всички снимки) и замине сам да се устройва, после как става да отидем при него? Виза ли си вадим отделно, има ли опасност да ни откажат на мен и детето? Или се водим зеленокартовци и ние като него?
Ако кандидатства само той и спечели, отивате всички на интервю и до 6 месеца след медицинските прегледи/интервюто (Titina, знам, че ще го видиш  Party), трябва да влезете в страната. Той може да дойде по-рано и да се устрои, а след него и вие, но в рамките на тези 6 месеца.
Ако вие не искате да дойдете, след това той може да подаде петиция за вас, но става бавно и ще отнеме няколко години, докато бъде одобрена.
През това време, вероятността да получите туристически визи и да идвате тук, ми се струва минимална.

 Много благодаря за отговора!  bouquet bouquet  bouquet
На нас ни се искаше до година, година и половина  за да може той да си стъпи на краката, а и детето да поизрасте безкрайните си болести-6 месеца ми струва твърде малко  Sad За съжаление няма на кой да оставя детето...оффф. Значи ще го мислим още  Thinking и освен да отложим за другата година  newsm78

# 324
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Видях те,  Laughing няма да коментирам срока, казах каквото имах да казвам. Ще те поправя обаче, не е нужно да влизат всички заедно. Възможно е човекът спечелил картата да влезе пръв, а след това и другите, но в рамките на посочената дата на визата

# 325
  • Мнения: 1 751
Lucky, защо ще отлагаш? До 2017 има време Peace

# 326
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Участието не значи изтегляне, освен товс не ви ангажира.

# 327
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Видях те,  Laughing няма да коментирам срока, казах каквото имах да казвам. Ще те поправя обаче, не е нужно да влизат всички заедно. Възможно е човекът спечелил картата да влезе пръв, а след това и другите, но в рамките на посочената дата на визата
Явно не съм се изразила достатъчно ясно. Да, не е нужно да влизат заедно. Имах предвид, че съпругът може да дойде в началото на 6 месечния период, а тя в края.

# 328
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Лично мнение, ако участват и двамата имат по-големи шансове да бъдат изтеглени

# 329
  • Мнения: 1 427
Мен ме притеснява това, че детето още боледува много-една седмица на градина-две в нас, а това означава, че пак ще си стоя вкъщи-съответно и нулев доход, а докато ММ издрапа за добра здравна осигуровка ще е ужас  Sad

Общи условия

Активация на акаунт