Сладкарничка за книги - тема 53

  • 31 984
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 831
Добро утро  Hug

Умирам от студ и ми е адски сдухано  Crossing Arms А работа имам много и излизания ще имам в това ужасно време  ooooh! МРЪН!

Хубав да ви е деня на всички и бързо да минава на работещите  Peace

# 76
  • Мнения: 10 932
Добро утро!

Аз вече излизах, че се и прибрах Simple Smile Не ми пречи времето, обаче не мога да кажа същото за тъпи шофьори, които въпреки че имат възможно да избегнат локвата, за да не ме опръскат, не го правят. Та времето не ми пречи, ама ей такива ми го развалят.

На мен все ми е топло, хората със зимни якета, аз по потник (в стая имам предвид).

Вени, признала съм те отдавна аз теб   Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 5 411
Нели, книга-игра,супер сложен пъзел,микроскоп,нещо креативно...

# 78
  • Мнения: 456
Ве- ни , Ве- ни  newsm20
Значи, така разказваш, предлагам да си следващата съфорумка издала книга:)

Марииш, и с теб се посмях , прегръдка мила ще свикнеш,сигурна съм - казах аз дет кола ще видя през крив макарон...

Така фнимание:  Прочетох "Лисицата"- ако някой я иска пращам я.  Имаше си и кусури, накрая  попрепусна с действието , но като цяло бива . Има интересни идеи в нея. Колебаех се между 3 и 4, ама съм бяла и добра и и дадох 4 звездички в ГР.

Пожелавам ви да ви е топло и в душичките и на краченцата Simple Smile




# 79
  • Мнения: 1 196
Мале, мале, да не ви изпусне човек за няколко часа Mr. Green Не може да ви догони после Laughing
Добро утро Hug Дъждовно и мрачно е, но аз така съм се хилила като абсолютен идиот пред компа на работа, в последните 10-тина минути, че забравих и дъжд и студ и всичко Joy
Лоти , беше ми интересно и на мен да прочета това за символиката Peace Допадат ми такива неща Simple Smile
Дев , чудесно е че цялата сага е завършила положително. Тъкмо и на детето ще му е обеца на ухото Peace И на мен като малка ми откраднаха портфейла в един автобус, от тогава се научих да го прибирам на не толкова лесно достъпни места Simple Smile А на обществени и по-нагъчкани местенца, ръката ми е неотлъчно върху дамската чанта.
Камиче , какви са ти сладкиши малките кучковци Heart Eyes
Вени , не мога просто Joy Хахах, смених навярно 100 нюанса на червеното, докато се мъча да не избухвам в прекалено неприличен смях, на работа съм все пак hahaha Пак като не ви пука да накарате някой да паркира вместо вас Mr. Green аз с моята пуста лъвска гордост и суета, абсурд да помоля някой да ми паркира, по-вероятно е да съсипя колата hahaha Но не съм активен шофьор. Книжка изкарах, защото две седмици преди да навърша 18, баща ми каза че започвам курсове ooooh! Благодарна съм де, ако не беше тогава, не мога да си представя кога щях да се наканя. Но към момента поне нямам желание за шофиране Whistling Не са ме притиснали и обстоятелствата да се налага да карам. Иначе от курсовете драми с паркирането нямах никакви, но за сметка на това на изпита ме късаха два пъти, заради моето мега-гига притеснение Mr. Green

Скрит текст:
На първия ми изпит бях така ошашкана, особено след като ни се падна изпитващ, за когото в цял град му се носеше славата на много лош и строг човек Mr. Green И качвам се, със сърце разтуптяно, сякаш отивам на разстрел. И въпреки това карах перфектно, паркирах идеално и 100 метра преди края, на едно кръстовище със светофар спрях на зелено hahaha И защо- защото преди, въпросното е било регулирано със знаци "Stop", но след като е сложен светофара не са ги махнали, аз паникьосана не знам на кой свят съм, пуснала съм си сенника, защото е август и пече брутално и светофара изобщо не го отразих Mr. Green Гледам си аз "стоп-а", спрях си, то било зелено, гледам как на главния булевард колите и в двете посоки са спрели- логично, нали за тях е било червено Laughing И стоя и си викам "Тези какво по дяволите чакат сега, мен ли?!"  Joy А инструктора, барабанейки с пръсти по таблото ми се ухили и ми вика- И кво' чакаме сега? И аз като се усетих какво се случва, като ме хвана един срам едно чудо, и да бързам да тръгна то в същия момент светна червеното за мен и изпитващия ми наби спирачка Mr. Green и така- първия път, приключи благополучно с оценка- скъсан hahaha Втория път, не мисля че заслужавах да ме късат, но... Mr. Green Пак броени метри преди финала на един завой паркиран бус. И аз завивам край него и в този момент изпитващия ми бута волана, защото съм била на "една боя разстояние" ooooh! Сигурна съм, че щях да мина без да закача колата Crossing Arms Той ми се разбуча, как можело да допусна такава глупава грешка, след като съм карала добре и изпита е почти приключил, аз на свой ред се развиках, че няма шублер в себе си, за да я измери тази "една боя разстояние" и те така Laughing На третия път вече бях толкова претръпнала и непукистка и взех, че минах без грешка Simple Smile

Мери  Hug да ти похваля, вчера най-накрая отидох на фитнес, взех си и карта, та да няма шанс мързела ми да надделее по някое време Mr. Green Но ми хареса много и днес нямам търпение да свършва работния ден и да ходя пак Flutter Надявам се с такъв ентусиазъм да си продължа още дълго време Grinning
Хубав петъчен ден на всички Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро ви утро!

Лоти, вчера четох за символите и цяла нощ съм сънувала лисици  Laughing!

Пете, помня онази случка! Помислих си, че като спра близо до теб и ти ръкомахам, ще разбереш, че ти давам знаци колко място имаш. Докато в един момент не се усетих, че не си ме познала и просто те притеснявам  ooooh!. Пете, коя книжка съм ти обещала? Подсещайте ме, че много често забравям, а не е умишлено!

Лис, и аз съм лъвка!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро ви утро!
Лоти, вчера четох за символите и цяла нощ съм сънувала лисици  Laughing!

Пете, помня онази случка! Помислих си, че като спра близо до теб и ти ръкомахам, ще разбереш, че ти давам знаци колко място имаш. Докато в един момент не се усетих, че не си ме познала и просто те притеснявам  ooooh!. Пете, коя книжка съм ти обещала? Подсещайте ме, че много често забравям, а не е умишлено!

Беше забавно  Peace
А, мен ли питаш за книжка или другото Пете?  newsm78 Нещо не помня  ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 5 572
Като стана въпрос за книжки да си кажа - искам от Венката "Изплъзване от времето" и/или "Пазителка на тайните" на Кейт Мортън.  Hug А коя от вас може да ми даде / изпрати за прочит "Гласовете на сърцето" на Ян Зендкер?

Лис, ха, още една лъвичка. И аз съм лъвица и поради това дори изобщо не шофирам...  Mr. Green Joy Не виждам противоречие с царствената природа, когато вземеш, че дадеш ключовете на някой, за да паркира вместо теб.  Wink  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 6 210
........
Вини и аз чакам книга от теб  Hug Hug Hug
Пете, питах теб заради цитираното, но сега си давам сметка, че от мен очакваш да напиша книга, а не да ти заема някоя  hahaha.

Пете сърчице, за романите на Мортънчето не съм забравила! Изплъзването май си дойде при мен, но Пазителката е в Кали.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 298
Петенце, аз мога да ти пратя Пазителка на тайните и  Зендкер.  Heart Eyes Метни адрес на лични  bouquet Ако и друго се сещаш, казвай  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 1 462
........
Вини и аз чакам книга от теб  Hug Hug Hug
Пете, питах теб заради цитираното, но сега си давам сметка, че от мен очакваш да напиша книга, а не да ти заема някоя  hahaha.

 Hug

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейтее  Hug

Срам голям записвам се на 6-та страница  Blush НО имам оправдание уча за изпит ,утре по обяд да стиснете по един палец да открия успешно сесията  ooooh!

Много се смях с историите за паркиране ,направо усмихнахте деня ми.Както е писал Лис,тук е студено и дъждовно ..

А сега ви желая хубав ден до после! Heart Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 4 904
Ех, че сте ме разсмяли от сутринта  Joy Hug
Парко-неволи кой ли не е имал.
В тази връзка ще пусна едно страхотно клипче, дано да ти е в помощ, Мариш  Hug
Скрит текст:
А книгата на Вени, когато я напише, ще си я направя настолна  Peace

.... но Пазителката е в Кали.
Мнееее. Върнах ти я на последната среща  Wink
И даже имам смътен спомен, че я беше засилила към някой друг.
В мен имам на Лу, Нези и Мариш.

# 88
  • София
  • Мнения: 6 210
Мнееее. Върнах ти я на последната среща  Wink
Кали, извини ме, забравила съм  Embarassed! Ако съм я дала на някой, нека ми даде знак, че аз не помня нищо  ooooh!.

# 89
  • Мнения: 1 733
Привет-мривет!

Ох, как се смях и забавлявах с вашите паркиращи истории! Уникални! Важното е да има настроение. И аз не съм добра в паркирането, но в малкия град има къде-къде повече място, та общо взето не ставам за резил. Много искам да се науча на успоредно паркиране, май така се казва, ама ММ засега не изявява желание да ме научи. Или пък се съмнява в моите способности. Но поне не го е страх да го возя.  Mr. Green

Веднъж с моя брат имах ситуация, в която той предложи на една ошашкана жена да й паркира колата. Тя милата се съгласи с голяма готовност. Ама наистина беше кофти мястото.

Вени, и аз съм "за" да ни напишеш една книга! Търсенето ще е гарантирано.  Hug

Маришка, уж оздравях, добре се чувствам, но пустото гърло май още не ми е минало съвсем. Все едно постоянно имам някаква буца и не мога да я преглътна. Другата седмица ще имам повечко свободно време и съм решила да отида на преглед при УНГ.

Надявам се и ти си добре. И паркирането ще усвоиш, трябва си практика, като почти за всичко останало.  Hug

И не съм ти забравила книжката ("Мелницата"), но в момента нещо не ми се чете такъв тип история.  Embarassed

Лоренка, успех на изпита утре!  Praynig

Хубав ден, пак ще ви нагледам!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт