Сладкарничка за книги - тема 53

  • 31 964
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ох, Вени, сълзи ми потекоха от смях, Краси ме гледа учудено какво ме е прихванало

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Момичета, задължително трябва да издадете книга Laughing Аз сега се хиля, но ще съм същата, ако подкарам активно...
Ама има и проклети шофьори...на едно кръстовище, ще правя ляв завой...и понеже съм от най-добрите  Mr. Green шофьори, изчаквам този, който идва отляво да мине /ако беше Ачо или друг шофьор щеше да си направи завоя, имаше достатъчно разстояние/, този отзад като ми се разсвири и аха да тръгна от притеснение ми изгасна колата...човечеца сигурно ме е псувал, но и аз му теглих една за тоя ненужен зор...

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
Деска, бившият ми мъж непрекъснато ми повтаряше изобщо да не слушам клаксоните и да не се връзвам на такива бързаци. Това е добър съвет и ако можеш да се абстрахираш, по-добре да ти свирка, отколкото да минеш неуверена или пък без да си огледала спокойно обстановката.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 281
Титина, благодаря за съвета Grinning Между това да не мога да си намеря място пред блока и да ми се смеят съседите, определено да направя цирка на някой паркинг е по-малкото зло  Joy Joy Joy Joy

# 64
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Вени, направо къртиш вече.  Joy Joy Joy Вселената се променила.  rotfImao rotfImbo rotfImbo

 

# 65
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Вени, ще прощаваш ама прочетох твоите шофьорски неволи на мъжа ми (то през смях едва четох). Със сълзи се смя, милия... Joy

# 66
  • Берковица
  • Мнения: 475
Добър вечер, момичета!
Нели, честит празник. Да ви е е жива и здрава Деси!  bouquet
Дев, прегръдки за теб!  Hug Радвам се,  че портмонето се е намерило и сте спестили разправиите с личната карта.
Мариш  Hug , извинявай мила, че ти забавям книжките, но нещо не ми стига това време.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 00:21 от ganjana5

# 67
  • Мнения: 6 744

ДУ!
Навън е мрачно,дъждовно и студено.
Все пак е петък и ви желая хубав и усмихнат последен работен ден!
 Hug

# 68
  • Мнения: 2 491
ДУ Hug
 Joy Joy Joy Така съм се хилила с вас  Joy
Нези и аз съм като тоя кот, студено ми е и държа кафето  Grinning
Хубав петък, момичета!

# 69
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро, мили момичета!  Hug

 Много хубаво котешко кафенце, Нези! Simple Smile Само дето не ми харесва времето, същото е при нас като на картинката, мрачно, вали, спира, тъмно  е още, не знам днес ще светне ли навън.  Confused Стоя си с една жилетка с качулка и никак не ми е горещо с нея. А аз не съм от зиморничавите, но студът пак се усети. Че и излизане ми предстои съвсем скоро. Их, значи...Два дни пък ще сме навън заради ралито, ще ни вали май, няма разминаване. Надявах се, че тук дъждът ще дойде след неделя.  Mr. Green Каквото и да е, тръпката покрай колите ще ме държи пълна с кеф  и заредена за месеци напред.

Нези, имам известие, днес ще отида до пощата, сигурно е изненада от теб.  Heart Eyes

 Спи ми сеее, протягам се, не мога да се позная. Преди три часа станах, а още не съм се разсънила.

 Хайде, лек ден и бързо да ви минава петъкът. bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 5 569
Незинка, много подходяща картинка! Хубав ден и на теб! Hug

Венка, представих си живо ситуацията, както и теб в нея! Хич да не ти пука!  Hug

Маришка, на края на Младост 3, почти в Горубляне, има един полигон. Но наистина паркинга на всеки един супермаркет може да ти свърши същата упражнителна работа. Може би мъжа ти може да те научи? Hug

Нели, аз също бях дете, когато родих първото си дете, но ако сега ми кажат, че имам избор, за нищо на света не бих променила това.  Peace Май и Незито е била много малка.  Wink

Приятен ден на всички! Hug Hug Hug Аз заминавам на тръстиката.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Ох, бе, Вени  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
И аз да се включа с паркинг история. Съвсем от скоро е - на една от срещите ни. Срещата е, както обикновено, на НДК-то. Място да паркира кола  и половина. Почвам аз, ама не съм заходила правилно.  ooooh! А напред, а на зад. Идва кола. Правя място да мине и за да продължа с маневрите. Колата спира до мен. Една жена нещо ми обяснява. Аз си викам, тази ся какво иска от мен - има място да мине, какво иска от мен. Подминава ме и яз започвам за загрявам, че това май е Вени  ooooh! ooooh! ooooh! Естествено, тя беше. Посмяхме се.
Всичко е въпрос на нагласа, захождане и т.н. Смятам, че се справям добре с паркирането, но има и ситуации, в които се заплита човек и паркирането става мисия невъзможна.
Вини и аз чакам книга от теб  Hug Hug Hug

Маришка  Hug

Нези, страхотно кафенце.  ooooh!

Хубав ден.  bouquet

# 72
  • Мнения: 10 709
Добро петъчно утро  Hug

Взех си от котешкото кафе  Flutter
Благодаря, Нези  Hug

Миж, видях, че в лятната игра Дъщерята на палача ти е била в списъка, случайно да не си получила нея?  Blush

Деси, получих други две книжки от милото ми другарче Петето-сърчице  Hug
За тази нямам никакви отзиви все още ... Май никой не е споделял да я е чел във форума  newsm78

Хубав ден на всички  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 5 389
Добро утро!
Размазах се от смях с паркинг историите и другите видове подобни на Вени.
Вени, нямаш аналог,момиче  smile3532

За времето не ми се говори.Толкова е гадно,че просто нямам,какво да кажа  ooooh!
Радвам се обаче,че е петък и се надявам бързо да отмине работния ден,за да мога да се концентрирам върху почивните дни.

# 74
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Я набързо да попитам, пък който може, да ми даде идея, че ще излизам след минути. Ще търся подарък за момче на 11 години, но е странно дете, като голям мъж е, нищо детско не би го впечатлило, направо бормашина ще купя вече.  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт