Сладкарничка за книги - тема 53

  • 31 938
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 210
Мариши, толкоз ли е зле положението с паркирането? Извинявай, стана ми смешно  Laughing Hug! Трябва ти спокойствие и мъничко увереност, която ще придобиеш с времето  Peace.
За съжаление полигони май не останаха  ooooh!. Някога, когато усетех затруднения, виках мъжове на помощ, вкл. и непознати. А един път толкова дълго паркирах, че на едно детенце, което играеше в близост му направи впечатление и дойде при мен с думите "Извинете, искате ли да повикам тате да ви напаркира колата?" Joy Joy Joy. Трябва да призная, че се съгласих. Бащата дойде и вкара тъпата кола в мястото за паркиране  Crazy.

# 46
  • Мнения: 10 889
Ох, бе, Вени, страхотна си, бе  Hug

Мариши, не останаха полигони мисля. Аз последно си мислех, че в Стуг. град е останал, ама не бил.

# 47
  • Мнения: 2 491
Аз се чудя защо нямам нови отговори, а то имало нова тема, ноу съм застреляна начиии ooooh!
Здрасти де wavey

Първо и най-важно, Нелко, да ти е живо и здраво прекрасното момиче и да има много късмет в живота! А ти винаги да си й подкрепа! Весел празник и си почини и се усмихни Heart Eyes

Деска, благодаря за темата, страхотна е, а снимката е УАУ! Hug Имам само една препоръка, но не е задължително да я изпълниш де, ако искаш изтрии летните списъци от първият пост, няма смисъл да пълнят есенната тема, а ако някой иска справка за тях ще погледне в предишната тема, за която има линк на първа страница.

Девче, сагата поне е завършила без произшествия Hug

Пилешката супа и аз я правя не по различно от вас, понякога с цяло яйце застройвам(не ни пречи че се пресича от белтъка), понякога само с жълтък. Но да ви кажа на пилешкото много ходи естрагон или по народному тарос Simple Smile и имам предвид на всякакво ястие с пилешко, вкл. и на пилешката супа. Пробвайте Wink, дори и ако панирате хапки или бутчета и крилца в панировката(галетата) може да стриете малко сух естрагон, това от едно заведение го знам, придава му особен аромат Wink

За мен днес е петък, с ММ решихме утре да си починем заедно Simple Smile

Камич, сладури големи си имаш Hug

Отивам да умувам какво да давам на детето, че започна да кашля Rolling Eyes ooooh!
Ще ви кажа и майтапи да се посмеете с два негови лафа, но утре че съм много изморена...

ПС Лу, хич и няма да го гледам тоя филм, директно го трия, а това с цигарата ме разби Joy, ама нали пък знаеш, че детайла е важен Laughing

Хубава вечер, прекрасници!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 266
Вени, не съм сигурна колко зле си представяш че е... може би е даже по-зле.  Joy Вчера десет минути нацелвах едно място, което първоначално ми се видя широчко.  hahaha Брех, въртя на ляво, надясно, напред-назад, сигурно за 5-6 маневри мръдна 2 см., и то без да съм сигурна в коя посока  hahaha Накрая отидох и паркирах зад блока (по средата на градинката)  Embarassed Embarassed Embarassed
Гигич, хубаво да си изкарате утре!  bouquet
п.с. забравих да кажа, че днес хич и не се опитвах да паркирам, ами си отидох направо в средата на градинката  hahaha

# 49
  • Мнения: 6 508
Като взех книжка и бях много притеснена как ще паркирам( сещайте се защо  Mr. Green ),ММ ми каза :
"Да не ти пука,спираш,и молиш някой мъж да ти паркира колата".
Така че ,и това е вариант.
 Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 6 210
п.с. забравих да кажа, че днес хич и не се опитвах да паркирам, ами си отидох направо в средата на градинката  hahaha
И това е вариант! Може да се яви доброволец от квартала, който да те обучи  Joy Hug.
Иначе повярвай, сестро, мога да си представя колко зле би могло да бъде. Все пак съм си докарвала колата до там, че след продължителни опити за паркиране пущината прегря, излизаше пушек от под предния капак, а случайни зяпачи първо се смееха, после започнаха да се кръстят. Набожен народ, ко да прайш  hahaha.

Като взех книжка и бях много притеснена как ще паркирам( сещайте се защо  Mr. Green ),ММ ми каза :
"Да не ти пука,спираш,и молиш някой мъж да ти паркира колата".
Така че ,и това е вариант.
 Joy
Абсолютно, аз така "паркирах" в продължение на години  Laughing.

# 51
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мариш и Вени, бееее  Joy Joy Joy. То бива ,бива, ама наистина сте страшни зевзеци. И к`во ли се смея като и аз съм като от виц, ама хайде. Е, скоро не съм карала, пердаша си с двойката, но май ще изкарвам колата, че няма гориво, да капна малко.

Маришко, права си, бях дете, когато родих дете.  Simple Smile Имах си жива кукла. Рожбата ми, порасна, днес стана мой набор - на цели 22.  Mr. Green

Кали, такъв хубав поздрав, особено първите думи от него. Трогателно е! И си права за първото раждане ,тогава е такава неизвестност, толкова странно, с такъв изненадващ резултат. А, това нещо от мен ли излезе. Party Да, малко пакетче, а държиш в ръце смисъла на живота си.

 Благодаря ви, мили момичета, за прекрасните пожелания! Да сте здрави, обичани и бъдете до мен, нужни сте ми!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 5 362
Всичко се паркира,момичета,стига да е достатъчно широко.
А ако има кал и локви ММ е цар да ги нацелва.И то така,че ако аз трябва да сляза от колата,да стъпя точно в тях.За толкова години,така и не го научих да паркира на места,където мога да сляза като дама,а не като че ли съм с рибарските му ботуши  Simple Smile
Тъй че честно казано предпочитам да паркира жена.Винаги ще търси място,където като си сложи колата,да може да слезе от нея и обувките й да останат чисти.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 13 493
Титина, от такава семейна история би излязла страхотна книга  Peace Интересно ми беше да те прочета.
Гиговче, махнах летния списък  Peace
Миж, видях, че в лятната игра Дъщерята на палача ти е била в списъка, случайно да не си получила нея?  Blush

# 54
  • София
  • Мнения: 3 266
случайни зяпачи първо се смееха, после започнаха да се кръстят. Набожен народ, ко да прайш  hahaha.
Като взех книжка и бях много притеснена как ще паркирам( сещайте се защо  Mr. Green ),ММ ми каза :
"Да не ти пука,спираш,и молиш някой мъж да ти паркира колата".
Така че ,и това е вариант.
 Joy
Абсолютно, аз така "паркирах" в продължение на години  Laughing.

Е, хубаво се посмях  Joy Joy Joy

За толкова години,така и не го научих да паркира на места,където мога да сляза като дама,а не като че ли съм с рибарските му ботуши  Simple Smile
Слив, и баща ми така паркира   hahaha  И ми коментира, че шофьорите и магаретата си приличали - не избирали много-много пътя  Thinking
 Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 5 405
Много ви се смях на паркиранията  Joy Първите няколко пъти голямо потене, голямо чудо да вкарам наща кола в уж паркинга ни, а вратата широка.. кво не мога да улуча и аз самата не разбирах  Joy лелеееее, реки текат от главата ми, толкова притеснена бях  Joy Joy Е, вече не се притеснявам толкова. Знам, че мога, ама за какво се притеснявам?  ooooh! При всеки час с инструктора паркирах по няколко различни начина и все на задна. Напред щях да отнеса една кола веднъж, та оттогава си паркирам, както си знам - назад  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 6 210
Ох, сетих се за какви ли не мои шофьорски преживявания. Мариши, Мариети, искам да ви разкажа за едно от тях, за да видите, че има надежда.

Скрит текст:
Годината е да не ви разправям кога..., преди много време. Имам книжка от може би месец и пърпоркам с едно опелче кадет. На Петте кьошета (едно от натоварените софийски кръстовища) колата гасне, аз съм първа кола, правя задръстване, всички ми свиркат и съм ни жива ни умряла, щото освен всичко друго я задавих и палене няма. Седя си ошашкана, когато някак си усещам, че се движа напред, спичам се още повече и натискам яко спирачка. Казвам ви, в този миг вселената се промени! Първо, чувам някакви странни гласове. Второ - обръщам се и виждам на задното стъкло на колата размазаните муцуни на 4-5 човека, мъже. Започвам да добивам представа и за гласовете - всички споменаваха овце и кокошки, а някои дори и майка ми и леля ми  Mr. Green.
Каква била работата. Тролеят не можел да ме заобиколи, отворил вратата да слязат няколко мъже и да ме бутнат..., ми да бяха ми дали знак, аз откъде да знам  Blush. Такъв цирк беше, такъв срам... сега ми е смешно, ама тогава хич не ми беше весело  Grinning.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 266
Хахаха, Вени, що не им натисна една спирачка  Joy Joy Joy да се коригират в обноските  Joy
Мери, душко, друго си е на задна  Joy Joy Joy

# 58
# 59
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Да ви кажа трик, как да се научите да паркирате.
Два  пластмасови стола и на паркинга на който и да е магазин. Започвате с пробите на голямо разстояние и после постепенно стеснявате разстоянието между столовете. Работи безотказно.

Общи условия

Активация на акаунт