Как и с какво да обличам бебето

  • 26 750
  • 161
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 766
Радева в същата ситуация сме.. Какво ще се прави не знам  newsm78 Купихме и втори климатик и пак е същата работа. Имаме 4 стаи , с двата климатика и радиатор топлим три, четвъртата не се ползва  Mr. Green В банята, тоалетната и коридора се разхождат пингвини  Grinning
Налии, на моя мъж му казах, че зимата все едно сме с външна тоалетна (има външна стена, че и прозорец). Та, за да ме вземе на сериозно, занесох термометъра. Като видя 5 градуса, съгласи се да пускаме печка, преди да къпем малката. На нас тук ще ни е последна зима. Търсим да се местим, като изключим студа, тесничко ни е вече. Но препатили, вече добре ще си отваряме очите.

# 151
  • Мнения: 364
Ние няма къде да влючим печка и пренасяме корито с вода, малкият пръска навсякъде вода, бършем и така чудно е положението 😀

# 152
  • Мнения: 341
Ние няма къде да влючим печка и пренасяме корито с вода, малкият пръска навсякъде вода, бършем и така чудно е положението 😀

Нужен ви е само един разклонител и ще имате печка в банята.

# 153
  • София
  • Мнения: 860
Ние няма къде да влючим печка и пренасяме корито с вода, малкият пръска навсякъде вода, бършем и така чудно е положението 😀

Нужен ви е само един разклонител и ще имате печка в банята.

Не е точно така - ако банята е малка и в печката пръсне вода?
Ние имаме печка в банята, но си е специално за баня - има си защити от късо и т.н.
Но пък може да стоплиш яко банята и после да изключиш печката, докато къпеш бебето.

# 154
  • Мнения: 5 112
Сори за спама - една вентилаторна печка в банята спасява положението за минути. На времето много настоявах на мъж ми да сложим такава като правихме банята, той хич не искаше и му се виждаше ненужно, сега от време на време и той си я пуска да му е топличко.  Twisted Evil Отделно не товари кой знае колко сметката, като е с вентилатор загрява малката баня много бързо, аз я пускам няма и 5 минути преди да вляза.  Peace

Допълвам - говоря конкретно за вентилаторна печка за баня! Не за обикновена духалка.

# 155
  • Мнения: 341
Да, забравих да уточня, че само се затопля здраво с печката и се маха от банята. Peace

# 156
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Сетих се как ме къпеха като малка зимата. Първо слагат в една шоличка син спирт, запалват го и докато още не е изгорял влизахме в банята. Mr. Green После вече като пуснеш топлата вода не се усеща толкова студа.

# 157
  • Мнения: 1 308
И аз да пусна един офф - на мен все ми е студено, та преди да се омъжа, в бащината ми къща включвах душа с топла вода, правех сауна и тогава влизах да се къпя Mr. Green Мъжът ми да е жив е здрав, е помислил и за това - та и в банята имаме подово, но пак се съобразяваме, де Crazy
По темата - дъщеря ми е още малка и вкъщи, и навън е с долно и горно боди + спален чувал или някоя по-лека завивка. През нощта нослето й е топло, а ръцете й са ледени и започнах да й слагам и ръкавички, а температурата в стаята варира между 21-24 градуса.

# 158
  • София
  • Мнения: 44 122
За бани има специални духалки - те си духат и си топлят, ти си се къпеш спокойно.
Честно казано точно в банята тази година не ми е много студ и не съм я пускала повече от 3-4 пъти.
Детето и то почна сауни да си прави и за него не пускам (преди се къпеше с някаква много хладка вода, така обичаше, та тогава му пусках).

# 159
  • Мнения: 364
До моята баня ми трябват поне два разклонителя, мъкнене на радиатор (от старите е не е с колела), малкият трябва да го къпя пак в коритото, защото го е страх от душа, та по-добре да си изнеса коритото в този ред на мисли..

Баня с подово отопление ми звучи като рай.. 😇

# 160
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
До моята баня ми трябват поне два разклонителя, мъкнене на радиатор (от старите е не е с колела), малкият трябва да го къпя пак в коритото, защото го е страх от душа, та по-добре да си изнеса коритото в този ред на мисли..

Баня с подово отопление ми звучи като рай.. 😇
То детето ще порасне и ще трябва да се къпе под душа,
Помислете за някакъв вариант за отопление. Продават т.н. лири за баня.

# 161
  • Мнения: 1 308
Баня с подово отопление ми звучи като рай.. 😇
Удобно е, но както писах се съобразяваме заради сметките. Подовото работи в часовете на нощна тарифа и после е топличко, но понякога като ми се стори студено  Crazy , включваме и малък радиатор преди къпането на малката.

Общи условия

Активация на акаунт