Светлината на моя живот - Тема 10

  • 34 376
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 766
Ето едни невероятни колажи с моменти и снимки на Анас и Дипика зад кадър!!!  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Не съм ги правила аз, но много ми харесаха и затова ги пускам ...  newsm76 newsm76 newsm76 Много са сладки навсякъде, и как се гледат и смеят зад кадър от третата им сватба!!! Ухааа ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Flushed ppp Hands Clap



# 691
  • Мнения: 11 766
ТАРА Hug прекрасни колажи Heart Eyes благодаря ти! bouquet
много ми харесват и гифчетата които правиш когато имаш време и възможност моля те Praynig пусни няколко от фантастичната им трета сватба loveuuu txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521


Софи,има ли я третата сватба в youtube?



Тара, благодаря ти и за тези прекрасни колажи!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Ще си позволя да ти отговоря вместо Софи ...  Hug Третата сватба на Сурадж и Сандия наистина е Фантастична, Уникална и Великолепна ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves love001 Oha! smile3521 За съжаление я няма в youtube. Поне до колкото знам ...  smile3518 Има само частта с приготовленията преди самият сватбен ритуал.  newsm78 Аз съм си свалила на клип моментите от третата сватба, така че ако искаш може да ти я кача в някой временен линк - ако така ти върши работа ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Но няма как да стане в ютуб, защото там веднага ги трият ...  Crossing Arms А ето линка от ютуб, на частта с приготовленията  ... smile3525  newsm76 Two Hearts

https://www.youtube.com/watch?v=3cqR2z56D78

# 692
# 693
# 694
  • Мнения: 628

Миме, мерси за клипчетата! smile3525
Е това не мога да го повярвам!  newsm62 Въпреки, че го гледам...  newsm47 Дано да се е оправило всичко вече, то беше въпрос на време, но друго ме интересува - защо Лали още е там, гузно навела глава, и никой не я забелязва? newsm12  Сигурно още не им е казала какви номера им въртеше!  smile3521 Дано и на това пуснат клип!  newsm53  Само си представете удължените физиономии на всички, като разберат, че тяхната Деви, всъщност не е Деви!  smile3534
Тара smile3525Роси, благодаря за разказа на епизода в Индия!  smile3525 Арун се събудил, то се вижда, а сега от клипчетата пуснати от Мими се вижда, че и Сантош дава признаци на живот!  smile3533
Ето ви и един колаж по случай радостния повод: newsm47


# 695
  • Мнения: 2 592

Хубава и очаквана новина Heart Eyes smile3521 newsm51
докато Сантош се окопити че се е разминало на Сурадж Heart Eyes и пак ще подхване Сандия Thinking

 Heart Eyes

Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 592
МОМИЧЕТА Hug bouquet индийската серия е страхотна Heart Eyes newsm44 newsm44 smile3501
*развода* на Сурадж и Сандия е хубав както сватбата им Laughing
Сантош и останалите  онемяха когато Сандия подписа документите love001 а Сураджи се просълзи от любов и възхищение към своята Сандийка bowuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart  txtlovesАрун и Емили бяха много точни  Peace от приказките на Менакши ме заболя главата Laughing Laughing Laughing Joy Joyа за Лалка това остана..  newsm66 newsm66 newsm66 newsm36

 Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 11 766

Миме, мерси за клипчетата! smile3525
Е това не мога да го повярвам!  newsm62 Въпреки, че го гледам...  newsm47 Дано да се е оправило всичко вече, то беше въпрос на време, но друго ме интересува - защо Лали още е там, гузно навела глава, и никой не я забелязва? newsm12  Сигурно още не им е казала какви номера им въртеше!  smile3521 Дано и на това пуснат клип!  newsm53  Само си представете удължените физиономии на всички, като разберат, че тяхната Деви, всъщност не е Деви!  smile3534
Тара smile3525Роси, благодаря за разказа на епизода в Индия!  smile3525 Арун се събудил, то се вижда, а сега от клипчетата пуснати от Мими се вижда, че и Сантош дава признаци на живот!  smile3533
Ето ви и един колаж по случай радостния повод: newsm47



Хубава и очаквана новина Heart Eyes smile3521 newsm51
докато Сантош се окопити че се е разминало на Сурадж Heart Eyes и пак ще подхване Сандия Thinking

 Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=41nzIAd9qWI Heart Eyes

Мими, много ти благодаря за клиповете!  smile3525 newsm76 Two Hearts Този е страхотен - най-накрая Сантош ще приеме Сандия обратно и като снаха и като полицай ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам - стига е страдало нашето момиче ...  smile3501 Надявам се сега вече и Лалка да се разкара окончателно от живота им ...  Praynig Praynig Praynig Искам нови и нови прекрасни и романтични моменти между Сурадж и Сандия ...  smile3521 Two Hearts loveuuu Kissing Heart Praynig Praynig Praynig А може да видим и още една сватба между Сурадж и Сандия! Те са номер 1 - най-невероятната двойка ...  txtloves txtloves txtloves love001 Two Hearts Two Hearts lovekiss  Oha! Praynig Praynig Praynig

Робин, благодаря ти за уникалния колаж! Супер много ми харесва - обожавам тази сцена между Сурадж и Сандия ...  Flushed Flushed Flushed People Cop Hands Clap

Софи - благодаря ти, че ни припомни този уникален момент между Сурадж и Сандия!!! Този танц ми е един от най-любимите, а двамата са уникално готини и сладки!!! Винаги когато ги гледам ми пълнят душата ...
  newsm51 smile3534 Two Hearts Flushed Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 2 592

Миме, мерси за клипчетата! smile3525
Е това не мога да го повярвам!  newsm62 Въпреки, че го гледам...  newsm47 Дано да се е оправило всичко вече, то беше въпрос на време, но друго ме интересува - защо Лали още е там, гузно навела глава, и никой не я забелязва? newsm12  Сигурно още не им е казала какви номера им въртеше!  smile3521 Дано и на това пуснат клип!  newsm53  Само си представете удължените физиономии на всички, като разберат, че тяхната Деви, всъщност не е Деви!  smile3534
Тара smile3525Роси, благодаря за разказа на епизода в Индия!  smile3525 Арун се събудил, то се вижда, а сега от клипчетата пуснати от Мими се вижда, че и Сантош дава признаци на живот!  smile3533
Ето ви и един колаж по случай радостния повод: newsm47



Хубава и очаквана новина Heart Eyes smile3521 newsm51
докато Сантош се окопити че се е разминало на Сурадж Heart Eyes и пак ще подхване Сандия Thinking

 Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=41nzIAd9qWI Heart Eyes

Мими, много ти благодаря за клиповете!  smile3525 newsm76 Two Hearts Този е страхотен - най-накрая Сантош ще приеме Сандия обратно и като снаха и като полицай ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам - стига е страдало нашето момиче ...  smile3501 Надявам се сега вече и Лалка да се разкара окончателно от живота им ...  Praynig Praynig Praynig Искам нови и нови прекрасни и романтични моменти между Сурадж и Сандия ...  smile3521 Two Hearts loveuuu Kissing Heart Praynig Praynig Praynig А може да видим и още една сватба между Сурадж и Сандия! Те са номер 1 - най-невероятната двойка ...  txtloves txtloves txtloves love001 Two Hearts Two Hearts lovekiss  Oha! Praynig Praynig Praynig

Робин, благодаря ти за уникалния колаж! Супер много ми харесва - обожавам тази сцена между Сурадж и Сандия ...  Flushed Flushed Flushed People Cop Hands Clap

Софи - благодаря ти, че ни припомни този уникален момент между Сурадж и Сандия!!! Този танц ми е един от най-любимите, а двамата са уникално готини и сладки!!! Винаги когато ги гледам ми пълнят душата ...
  newsm51 smile3534 Two Hearts Flushed Heart Eyes

РОКСИ Hug докато Анас и Депика дават интервю  върви точно този танц  Heart Eyes и затова го пуснах защото си е класика bowuu както Анас веднъж го нарече *нашия танц на мечтите* newsm68 Two Hearts Two Hearts loveuuu и те моля когато имаш възможност да ни преведеш какво казват  двамата ни сладури Heart Eyes и още - в промото за утрешната серия дали Сантош не остана изненадана че Лалка се е покрила и чака благословия newsm78 ако не друго искам да видя как ще и се скара  Mr. Green както го направи с Кавита когато разбра че е действала с/у снахата Сандия Laughing Laughing омръзна ми все по нея да крещи до прегракване Laughing #Cussing out

 Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 628
МОМИЧЕТА Hug bouquet индийската серия е страхотна Heart Eyes newsm44 newsm44 smile3501
*развода* на Сурадж и Сандия е хубав както сватбата им Laughing
Сантош и останалите  онемяха когато Сандия подписа документите love001 а Сураджи се просълзи от любов и възхищение към своята Сандийка bowuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart  txtlovesАрун и Емили бяха много точни  Peace от приказките на Менакши ме заболя главата Laughing Laughing Laughing Joy Joyа за Лалка това остана..  newsm66 newsm66 newsm66 newsm36

 Heart Eyes



Софи, мерси за колажа и за разказа!  smile3525  Права си, серията е просто ФАНТАСТИЧНА!!!  smile3501 smile3501 smile3501  Всички толкова убедени, че Лалка ще си каже всичко и ще оправи недоразумението, но останаха с отворени усти, когато тя и дума не обели!  smile3521  Само седеше с наведена глава, чудейки се каква нова лъжа да спретне, за да се измъкне от ситуацията без да се налага да си ходи!  smile3513 Сори, мила, но такова положения няма, искаш-не искаш пак ще се изнесеш през следващите 2 часа!  smile3534  Малко се отплеснах, та, всички се опитват да измъкнат Сураджи от напечената ситуация, в която сам се вкара Whistling, Сантош най-сетне си каза, че тя е настоявала за Лали и той не е искал, но пак не стана, тъкмо бяха изгубили надежда и Сандия се обади!  newsm53  Веднага подписа някакви вълшебни документи за развод, по чудо дошли в точния момент, и се приготви да си ходи след 2 часа.  Weary  Най-сетне и другите се събудиха и наговориха куп хубави неща за Сандийка, тя каза, че няма да позволи на Сурадж да прекара и минута в затвора!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  А и Емили, и Арун, всички я молиха да помисли пак, а Мена дори каза, че тя е оставила всичко, за да спаси Сурадж и тяхната връзка настина е като Свещта и Светлината! smile3501  Пък Сантош беше тотално шокирана, а нашето момиче се обърна към Сурадж и му каза, че скоро ще си отиде завинаги, но любовта и винаги ще е с него!  smile3518 txtloves txtloves txtloves  А той, хем знае и беше подготвен за такава проява на жена си, все пак я познава, пак се беше разплакал, милия!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  
Относно въпроса ти, и аз питам същото?!  newsm47  Не ми се вярва да е Лалка, сигурно Сандия е облечена, но защо се шокира Сантош!? Да не би пак да е избрала Лали въпреки всичко, та когато тя си е разбрала грешката в храма е облякла Сандия?! newsm12

Роси smile3525

# 700
  • Мнения: 2 592
Ето едни невероятни колажи с моменти и снимки на Анас и Дипика зад кадър!!!  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Не съм ги правила аз, но много ми харесаха и затова ги пускам ...  newsm76 newsm76 newsm76 Много са сладки навсякъде, и как се гледат и смеят зад кадър от третата им сватба!!! Ухааа ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Flushed ppp Hands Clap

Heart Eyes
Прекрасни са Two Hearts Heart Eyes Scatter Heart Eyes Kissing Heart Анас и Депика Heart Eyes smile3521 love001 благодаря ти РОКСИ ! Hug

# 701
  • Мнения: 2 592
МОМИЧЕТА Hug bouquet индийската серия е страхотна Heart Eyes newsm44 newsm44 smile3501
*развода* на Сурадж и Сандия е хубав както сватбата им Laughing
Сантош и останалите  онемяха когато Сандия подписа документите love001 а Сураджи се просълзи от любов и възхищение към своята Сандийка bowuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart  txtlovesАрун и Емили бяха много точни  Peace от приказките на Менакши ме заболя главата Laughing Laughing Laughing Joy Joyа за Лалка това остана..  newsm66 newsm66 newsm66 newsm36

 Heart Eyes



Софи, мерси за колажа и за разказа!  smile3525  Права си, серията е просто ФАНТАСТИЧНА!!!  smile3501 smile3501 smile3501  Всички толкова убедени, че Лалка ще си каже всичко и ще оправи недоразумението, но останаха с отворени усти, когато тя и дума не обели!  smile3521  Само седеше с наведена глава, чудейки се каква нова лъжа да спретне, за да се измъкне от ситуацията без да се налага да си ходи!  smile3513 Сори, мила, но такова положения няма, искаш-не искаш пак ще се изнесеш през следващите 2 часа!  smile3534  Малко се отплеснах, та, всички се опитват да измъкнат Сураджи от напечената ситуация, в която сам се вкара Whistling, Сантош най-сетне си каза, че тя е настоявала за Лали и той не е искал, но пак не стана, тъкмо бяха изгубили надежда и Сандия се обади!  newsm53  Веднага подписа някакви вълшебни документи за развод, по чудо дошли в точния момент, и се приготви да си ходи след 2 часа.  Weary  Най-сетне и другите се събудиха и наговориха куп хубави неща за Сандийка, тя каза, че няма да позволи на Сурадж да прекара и минута в затвора!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  А и Емили, и Арун, всички я молиха да помисли пак, а Мена дори каза, че тя е оставила всичко, за да спаси Сурадж и тяхната връзка настина е като Свещта и Светлината! smile3501  Пък Сантош беше тотално шокирана, а нашето момиче се обърна към Сурадж и му каза, че скоро ще си отиде завинаги, но любовта и винаги ще е с него!  smile3518 txtloves txtloves txtloves  А той, хем знае и беше подготвен за такава проява на жена си, все пак я познава, пак се беше разплакал, милия!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  
Относно въпроса ти, и аз питам същото?!  newsm47  Не ми се вярва да е Лалка, сигурно Сандия е облечена, но защо се шокира Сантош!? Да не би пак да е избрала Лали въпреки всичко, та когато тя си е разбрала грешката в храма е облякла Сандия?! newsm12

Роси smile3525

РОБИН Hug Сандийка как си представя че Сураджи ще я пусне да си отиде завинаги Heart Eyes Laughing Joy Joy Joy та той само името и като произнася и дъхът му спира Two Hearts Kissing Heart txtloves
а откакто я откри жива зазидана в джунглата bowuu чудеса направи за да я спаси и завърши мисията си успешно People Cop Hands Clap като не я изпуска от прегръдките си вече Heart Eyes kiss та сега ще я остави да си замине след 2 часа  Heart Eyes ooooh! Heart EyesTwo Hearts dancingsmile3521

# 702
  • Мнения: 11 766
Скрит текст:

Мими, много ти благодаря за клиповете!  smile3525 newsm76 Two Hearts Този е страхотен - най-накрая Сантош ще приеме Сандия обратно и като снаха и като полицай ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам - стига е страдало нашето момиче ...  smile3501 Надявам се сега вече и Лалка да се разкара окончателно от живота им ...  Praynig Praynig Praynig Искам нови и нови прекрасни и романтични моменти между Сурадж и Сандия ...  smile3521 Two Hearts loveuuu Kissing Heart Praynig Praynig Praynig А може да видим и още една сватба между Сурадж и Сандия! Те са номер 1 - най-невероятната двойка ...  txtloves txtloves txtloves love001 Two Hearts Two Hearts lovekiss  Oha! Praynig Praynig Praynig

Робин, благодаря ти за уникалния колаж! Супер много ми харесва - обожавам тази сцена между Сурадж и Сандия ...  Flushed Flushed Flushed People Cop Hands Clap

Софи - благодаря ти, че ни припомни този уникален момент между Сурадж и Сандия!!! Този танц ми е един от най-любимите, а двамата са уникално готини и сладки!!! Винаги когато ги гледам ми пълнят душата ...
  newsm51 smile3534 Two Hearts Flushed Heart Eyes

РОКСИ Hug докато Анас и Депика дават интервю  върви точно този танц  Heart Eyes и затова го пуснах защото си е класика bowuu както Анас веднъж го нарече *нашия танц на мечтите* newsm68 Two Hearts Two Hearts loveuuu и те моля когато имаш възможност да ни преведеш какво казват  двамата ни сладури Heart Eyes и още - в промото за утрешната серия дали Сантош не остана изненадана че Лалка се е покрила и чака благословия newsm78 ако не друго искам да видя как ще и се скара  Mr. Green както го направи с Кавита когато разбра че е действала с/у снахата Сандия Laughing Laughing омръзна ми все по нея да крещи до прегракване Laughing #Cussing out

 Heart Eyes

Софи, мерси за колажа и за разказа!    
Относно въпроса ти, и аз питам същото?!  newsm47  Не ми се вярва да е Лалка, сигурно Сандия е облечена, но защо се шокира Сантош!? Да не би пак да е избрала Лали въпреки всичко, та когато тя си е разбрала грешката в храма е облякла Сандия?! newsm12

Роси smile3525

Софи, Робин проверих навсякъде, но никъде няма цитати на думите на Анас и Дипика от интервюто - затова и не мога да ти кажа с точност какво казват двамата ...   smile3503 Ако в последствие намеря - веднага ще пусна ...  smile3525 И мен ме озадачи промото - кого си мислеше Сантош, че е под воала ...  newsm78 Вероятно е смятала, че е Лалка ...  Joy Joy Joy Вижте, че в репортажа плаче и нарежда нещо - сигурно й се кара ...  Praynig Praynig Praynig Може би и това е част от плана на Сурадж. Уж Сандия си е тръгнала, но после се е разменила с Лалима ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сигурно Сантош си е мисли, че е загубила Сандия завинаги и сега ще не ще ще търпи Лалка - но в репортажа се вижда, че Лалима се появява после (вероятно след като осъзнае грешката си в храма) - тогава Сандия ще вдигне воала и Сантош ще види нея отдолу ...  newsm62 Тогава Сантош ще е толкова щастлива, че не е загубила Сандия и че нейната най-добра снаха е тук - тогава всичко ще й мине!  newsm18 Сантош ще прегърне Сандия, ще й се извини и ще я приеме обратно в семейство Рати като съпруга на Сурадж, като най-голяма снаха и като полицейски инспектор ....  smile3501 Two Hearts Two Hearts А после ще видим Сурадж и Сандия отново заедно ...  txtloves txtloves txtloves  loveuuu Praynig Нямам търпение ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 703
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:

Мими, много ти благодаря за клиповете!  smile3525 newsm76 Two Hearts Този е страхотен - най-накрая Сантош ще приеме Сандия обратно и като снаха и като полицай ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам - стига е страдало нашето момиче ...  smile3501 Надявам се сега вече и Лалка да се разкара окончателно от живота им ...  Praynig Praynig Praynig Искам нови и нови прекрасни и романтични моменти между Сурадж и Сандия ...  smile3521 Two Hearts loveuuu Kissing Heart Praynig Praynig Praynig А може да видим и още една сватба между Сурадж и Сандия! Те са номер 1 - най-невероятната двойка ...  txtloves txtloves txtloves love001 Two Hearts Two Hearts lovekiss  Oha! Praynig Praynig Praynig

Робин, благодаря ти за уникалния колаж! Супер много ми харесва - обожавам тази сцена между Сурадж и Сандия ...  Flushed Flushed Flushed People Cop Hands Clap

Софи - благодаря ти, че ни припомни този уникален момент между Сурадж и Сандия!!! Този танц ми е един от най-любимите, а двамата са уникално готини и сладки!!! Винаги когато ги гледам ми пълнят душата ...
  newsm51 smile3534 Two Hearts Flushed Heart Eyes

РОКСИ Hug докато Анас и Депика дават интервю  върви точно този танц  Heart Eyes и затова го пуснах защото си е класика bowuu както Анас веднъж го нарече *нашия танц на мечтите* newsm68 Two Hearts Two Hearts loveuuu и те моля когато имаш възможност да ни преведеш какво казват  двамата ни сладури Heart Eyes и още - в промото за утрешната серия дали Сантош не остана изненадана че Лалка се е покрила и чака благословия newsm78 ако не друго искам да видя как ще и се скара  Mr. Green както го направи с Кавита когато разбра че е действала с/у снахата Сандия Laughing Laughing омръзна ми все по нея да крещи до прегракване Laughing #Cussing out

 Heart Eyes

Софи, мерси за колажа и за разказа!    
Относно въпроса ти, и аз питам същото?!  newsm47  Не ми се вярва да е Лалка, сигурно Сандия е облечена, но защо се шокира Сантош!? Да не би пак да е избрала Лали въпреки всичко, та когато тя си е разбрала грешката в храма е облякла Сандия?! newsm12

Роси smile3525

Софи, Робин проверих навсякъде, но никъде няма цитати на думите на Анас и Дипика от интервюто - затова и не мога да ти кажа с точност какво казват двамата ...   smile3503 Ако в последствие намеря - веднага ще пусна ...  smile3525 И мен ме озадачи промото - кого си мислеше Сантош, че е под воала ...  newsm78 Вероятно е смятала, че е Лалка ...  Joy Joy Joy Вижте, че в репортажа плаче и нарежда нещо - сигурно й се кара ...  Praynig Praynig Praynig Може би и това е част от плана на Сурадж. Уж Сандия си е тръгнала, но после се е разменила с Лалима ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сигурно Сантош си е мисли, че е загубила Сандия завинаги и сега ще не ще ще търпи Лалка - но в репортажа се вижда, че Лалима се появява после (вероятно след като осъзнае грешката си в храма) - тогава Сандия ще вдигне воала и Сантош ще види нея отдолу ...  newsm62 Тогава Сантош ще е толкова щастлива, че не е загубила Сандия и че нейната най-добра снаха е тук - тогава всичко ще й мине!  newsm18 Сантош ще прегърне Сандия, ще й се извини и ще я приеме обратно в семейство Рати като съпруга на Сурадж, като най-голяма снаха и като полицейски инспектор ....  smile3501 Two Hearts Two Hearts А после ще видим Сурадж и Сандия отново заедно ...  txtloves txtloves txtloves  loveuuu Praynig Нямам търпение ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

В клипа от сета видяхме как Сурадж убеди Лалка
че мястото и не е при него Laughing Laughing сега да видим как е убедил Сандийка след това че няма да заминава никъде newsm78 и дали не е действал с изпитания и най*приятен начин за Сандийка Embarassed  Embarassed Heart Eyessmile3521


 Heart Eyes Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu

# 704
  • Мнения: 11 766
МОМИЧЕТА Hug bouquet индийската серия е страхотна Heart Eyes newsm44 newsm44 smile3501
*развода* на Сурадж и Сандия е хубав както сватбата им Laughing
Сантош и останалите  онемяха когато Сандия подписа документите love001 а Сураджи се просълзи от любов и възхищение към своята Сандийка bowuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart  txtlovesАрун и Емили бяха много точни  Peace от приказките на Менакши ме заболя главата Laughing Laughing Laughing Joy Joyа за Лалка това остана..  newsm66 newsm66 newsm66 newsm36

 Heart Eyes



Права си, серията е просто ФАНТАСТИЧНА!!!  smile3501 smile3501 smile3501  Всички толкова убедени, че Лалка ще си каже всичко и ще оправи недоразумението, но останаха с отворени усти, когато тя и дума не обели!  smile3521  Само седеше с наведена глава, чудейки се каква нова лъжа да спретне, за да се измъкне от ситуацията без да се налага да си ходи!  smile3513 Сори, мила, но такова положения няма, искаш-не искаш пак ще се изнесеш през следващите 2 часа!  smile3534  Малко се отплеснах, та, всички се опитват да измъкнат Сураджи от напечената ситуация, в която сам се вкара Whistling, Сантош най-сетне си каза, че тя е настоявала за Лали и той не е искал, но пак не стана, тъкмо бяха изгубили надежда и Сандия се обади!  newsm53  Веднага подписа някакви вълшебни документи за развод, по чудо дошли в точния момент, и се приготви да си ходи след 2 часа.  Weary  Най-сетне и другите се събудиха и наговориха куп хубави неща за Сандийка, тя каза, че няма да позволи на Сурадж да прекара и минута в затвора!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  А и Емили, и Арун, всички я молиха да помисли пак, а Мена дори каза, че тя е оставила всичко, за да спаси Сурадж и тяхната връзка настина е като Свещта и Светлината! smile3501  Пък Сантош беше тотално шокирана, а нашето момиче се обърна към Сурадж и му каза, че скоро ще си отиде завинаги, но любовта и винаги ще е с него!  smile3518 txtloves txtloves txtloves  А той, хем знае и беше подготвен за такава проява на жена си, все пак я познава, пак се беше разплакал, милия!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  

РОБИН Hug Сандийка как си представя че Сураджи ще я пусне да си отиде завинаги Heart Eyes Laughing Joy Joy Joy та той само името и като произнася и дъхът му спира Two Hearts Kissing Heart txtloves
а откакто я откри жива зазидана в джунглата bowuu чудеса направи за да я спаси и завърши мисията си успешно People Cop Hands Clap като не я изпуска от прегръдките си вече Heart Eyes kiss та сега ще я остави да си замине след 2 часа  Heart Eyes ooooh! Heart EyesTwo Hearts dancingsmile3521


Момичета, благодаря ви за разказа на днешния епизод на "Светлината" в Индия!  smile3525 newsm76 Two Hearts Напълно споделям мнението ви - епизода беше невероятен!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Когато мога и аз ще си кажа по-подробно мнението за него ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сандия и Сурадж са невероятни - каква любов само!!!  txtloves txtloves txtloves Плана на Сурадж определено е страхотен - ако не беше стигнал до тази крайност Лалка щеше да продължава да стои в къщата на Рати и да им лази по нервите, а тъпата свекърва да я подкрепя!!!  Naughty Но сега се видя истинското лице на Лалима - когато дойдоха да арестуват Сурадж тя дори не си отвори устата, защото трябваше веднага да напусне къщата. Така семейството видя що за стока е ...  smile3501 Много ми харесаха думите на Емили и Арун! Менакши и Викрам също я караха да говори - но тя мълчеше и ронеше сълзи!  newsm18 И хоп Сантош застана пред полицаите и си призна всичко - каза им, че Сурадж няма 2 жени - неговата съпруга е само Сандия! Той никога не е искал друга - не е бил съгласен Лалима да остава в къщата, но тя я е довела! Молеше ги да арестуват нея, вместо сина й.  smile3521 Полицаите обаче казаха, че така не става - трябвало едната от двете да каже нещо и да се махне ...  Peace Тогава нашето Сандийче се намеси и заяви, че няма да позволи Сурадж да отиде в затвора.  newsm44 Веднага взе и подписа документите за развод казвайки, че не може да позволи Сурадж да пострада без да е виновен, защото тя знае, че той не е направил нищо и само тя е неговата съпруга!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И така с тази жертва - всички ахнаха и за пореден път се убедиха колко невероятна е Сандия и че без нея са за никъде! видяха и колко е подла Лалка ...  newsm44 newsm44 newsm44 Много ми стана мъчно докато Сандия подписваше и Сурадж така се трогна от нея за пореден път - че се разплака и я гледаше с толкова любов ...  smile3518 Kissing Heart Two Hearts txtloves loveuuu Тези документи така удобно бяха в хората, които дойдоха да арестуват Сурадж - че понеже е негов план вярвам, че и документите не са истински, но пък така се видя какво е истинското лице на Лалка и какво е ИСТИНСКА И ЧИСТА ЛЮБОВ - ТОВА СА СУРАДЖИ И САНДИЯ!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss love001 Емили, Арун, Менакши, Викрам - всички започнаха да хвалят Сандия и това, което е направила! Дори Менакши каза, че Сурадж и Сандия трябва да служат за пример на всяка двойка по света, защото наистина са едно цяло - като Свещта и Светлината, които не могат един без друг!!! newsm44 Kissing Heart Two Hearts txtloves smile3521 smile3534 Oha!

Общи условия

Активация на акаунт