Светлината на моя живот - Тема 10

  • 34 372
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 766
В клипа от сета видяхме как Сурадж убеди Лалка
че мястото и не е при него Laughing Laughing сега да видим как е убедил Сандийка след това че няма да заминава никъде newsm78 и дали не е действал с изпитания и най*приятен начин за Сандийка Embarassed  Embarassed Heart Eyessmile3521


 Heart Eyes Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu


Не мисля, че Сандийка ще има нужда от убеждаване, за да остане при своя Сурадж!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts Двамата толкова много се обичат, че само като се погледнат и дъхът им спира ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Точно сега едва ли ще имат време да правят туй онуй   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но след като Сантош прости на Сандия и й се извини се надявам Сурадж и Сандия да направят ритуала за Карвачаут и после горе в стаята им да се отдадат отново един на друг в страстна любов по начина, по който само те могат ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed smile3521 Oha! Уникална двойка са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Само като ги гледам на този кадър и се разтапям - каква страст, каква любов, колко много чувства ...  Flushed Heart Eyes ppp Hands Clap lovekiss

# 706
  • Мнения: 1 117
 wavey wavey wavey




Скрит текст:

Роси, от този клип вече правих гифчета,а другото не става. Софи, съжалявам!

# 707
  • Мнения: 11 766
Днешният епизод в Индия наистина беше страхотен - много силен, чувствен и интересен! Сурадж и Сандия за пореден път показаха, че те са най-прекрасната двойка на света. Едва ли има по-голяма, по-силна, по-чиста и по-невероятна любов от тяхната!!! Обичам ги все повече и повече ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts txtloves loveuuu smile3521 Oha!



Полицията и социалния работник дойдоха и казаха, че трябва да арестуват Сурадж, защото има оплакване срещу него, че има 2 жени - това е план на Сурадж, но никой не знае ...  smile3503 Човека каза, че името на Сурадж е известно в Пушкар и те не са вярвали на това, но ето че празнува Карвачаут с 2 съпруги ...  Wink Те казаха също, че е престъпление да има 2-ри брак при положение, че първата му съпруга е тук и е жива. Затова трябва да го арестуват ...  Peace Социалния работник каза, че Лалима е неграмотна, но Сандия е полицай, вдъхновение за жените - тогава как може да търпи това положение и защо не се е опитала да го спре. Тя трябвало да предприеме действия срещу Сурадж.  no no no Тогава Емили каза, че случилото се не е умишлено и Сурадж и Сандия не са съгласни с това - каза също, че Лалима е прекратила връзката си със Сурадж - даже е подписала документи за развод. После помоли Лалима да каже истината ...  thumbsup Социалния работник попита Лалима дали казаното от Емили е истина - прекратила ли е по закон връзката си със Сурадж!  Crossing Arms Лалка обаче не продума нито дума - само ронеше сълзи и мълчеше!  Mr. Green Нека й - тези дни двамата с брат й много обичаха да се хилят докато гледаха как Сандия плаче!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Сега дойде техния ред - Лалима не смееше да каже нищо, защото добре знае, че няма никаква връзка със Сурадж - не се е женила за него и всичко е измислица. Но ако каже нещо ще изхвърчи. Затова само мълчеше ...  fight Арун попита Лалима защо мълчи. Емили също й каза да говори. Викрам и Менакши също започнаха да викат на Лалима да каже истината.  Hug Тя обаче нищо не каза - тогава социалния работник заяви, че явно Сурадж и Сандия са принудили Лалима да приложи палеца си на документите за развод и тя не го е направила по собствено желание - затова все още е тук. Даже заяви, че тя би могла да подаде жалба срещу тях ...  ooooh! После човека заяви, че Сурадж е егоист, който не уважава правата на жените - затова трябва да бъде задържан!  Rolling Eyes Викрам отново помоли Лалима да каже нещо, другите също я караха, но тя мълчеше ... Всички бяха шокирани ...  newsm10 Викрам каза на Сантош да каже нещо и да ги спре. Тогава Сантош застана пред полицаите и ги спря като им заяви, че това е грешка и Сурадж не е виновен и не е направил нищо. Призна си всичко и им каза, че Сурадж не е направил нищо - той не е приел втора жена в живота си и няма друга съпруга освен Сандия ...  smile3501 Two Hearts newsm76 Каза им, че тя е довела Лалима, но Сурадж не е бил съгласен и не я иска.  Hands Clap Каза им, че тя е упорствала Лалима да остане в къщата ...  Peace  Накрая Сантош каза на полицаите да арестуват нея вместо сина й Сурадж - защото той няма вина ...  yes Слушайки всичко това Сандия плачеше ...  newsm76 Полицаите отговориха на Сантош, че може да каже това в съда, не е толкова лесно - Сурадж трябва да бъде арестуван.  Crossing Arms Викрам каза, че не могат да отведат Сурадж за такова нещо, защото няма вина ...  bouquet Емили отново започна да моли Лалима да каже истината - попита я защо мълчи, нали до сега не е имала никакви егоистични чувства и е правила всичко безкористно.  Hands Clap Каза й да каже на полицаите, че е приключила връзката със Сурадж по свое желание и че няма нищо общо с него. Молеше я да не мълчи, защото това би коствало на Сурадж големи проблеми ...   Peace Емили каза на Лалима да каже истината за това, което се е случило в деня на пожара ...  Hug Лалима обаче продължаваше да мълчи и си мислеше, че най-накрая ще може да има Сурадж, след толкова усилия и ако се обади и каже нещо - ще го загуби! Тя не можела да изгуби любовта му ...  #Sniper Ужас и безумие - Лалка наистина си вярва, че Сурадж ще й обърне внимание - как ли пък не ...  box box box Лалима никога не е имала любовта на Сурадж - няма да я има и в бъдеще. Сурадж обича и винаги ще обича само Сандия - той има очи само за своята Сандийка ...  txtloves txtloves txtloves Човека нареди на полицаите да арестуват Сурадж и да му сложат белезници.  cry cry cry Сурадж гледаше непоклатим - тогава Сандия ги спря.  newsm18 Всички така погледнаха Сандия - тя каза на полицаите, че не могат да арестуват Сурадж! Каза им, че го обвиняват, че има 2 съпруги, а това не е вярно - тя ще направи така, че тези обвинения да паднат веднага ...  Peace Сандия поиска документите, които един от хората предвидливо носеше.  Wink Сандия взе химикалката и без да се поколебае ги подписа. Сантош и останалите бяха шокирани. Държейки документите Сандия заяви пред всички, че от днес прекратява връзката си със Сурадж. smile3518 Арун попита Сандия какво прави. Много ми хареса как Арун/ Бабаса каза на Сантош да види своята избраница Лалима, която иска съпруг на всяка цена, дори ако той е в затвора и ако разбие дома им. Каза й също да види и Сандия, която се жертва, жертва и любовта си за да няма нейния съпруг Сурадж никакви проблеми.   smile3501 Сантош само гледаше и мълчеше ...  Naughty Емили отиде при Сандия и също я попита как може да направи това - каза й, че това е лудост и рискува всичко. Каза й, че всички знаят, че двамата със Сурадж се обичат много.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Много ми хареса как Емили говореше на Сандия и й каза, че Diya и Baati / Свещта и Светлината са непълни един без друг, и че въпреки, че двамата са били разделени в продължение на няколко месеца все още са заедно.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Каза й, че взетото от нея решение днес ще съсипе живота им, както и живота на много хора ...  smile3518 Two Hearts Flushed Сандия плачеше, Сурадж също плачеше! newsm45 newsm45 newsm45 Милия - за пореден път видя колко прекрасна е съпругата му Сандия ...   newsm51 Емили каза, че Сандия и Сурадж са женени вече 14 години и то по всички ритуали - те винаги са се подкрепяли един друг и никога не са били слаби.  txtloves txtloves txtloves После попита Сандия как може сега да е толкова слаба и да се предаде по този начин ...  smile3518 Каза й, че утре ще говорят с адвокат и дори сега да арестуват Сурадж - ще му платят гаранцията и ще намерят начин да го освободят ...  smile3503 Викрам също каза на Сандия да помисли отново и да не прави това.  newsm76 Тогава Сандия им каза: "Няма да позволя Сурадж да остане в полицейския участък дори една минута. Това не е грешка на Сурадж - той е невинен. Не знам какъв ще е резултата от моето решение утре, но днес това е правилното"  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сандия им каза също, че знае, че Сурадж не е направил нищо и го обвиняват несправедливо - затова тя няма да позволи това.  Hug А след това заяви пред всички: "Аз обичах Сурадж и винаги ще го обичам. Сурадж ми е всичко - той е всичко за мен. Аз имам силата да взема това решение благодарение на неговата любов. Аз няма да позволя нищо да му се случи" ...  smile3501 Two Hearts txtloves През цялото време Арун плачеше, а Сантош сякаш започна да се осъзнава и отново си върна доверието в Сандия ...  smile3503

Сандия даде документите на човека от социалните служби и на полицаите - каза им да задействат процедурите и че тя ще си тръгне от тази къща до 2 часа.  cry cry cry Тогава те си тръгнаха и не арестуваха Сурадж!  smile3525

Много ми хареса когато Менакши каза, че Сандия е направила всичко това, за да спаси Сурадж. Че любовта на Сурадж и Сандия трябва да служи за пример на всеки съпруг и съпруга и че двамата наистина са като Diya и Baati/ Свещта и Светлината!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts newsm44 txtloves Two Hearts lovekiss

Плачейки Сандия каза на Сурадж, че тя ще си отиде, но нейната любов и молитвите й ще бъдат с него завинаги и той няма да се пречупи. smile3518 Two Hearts txtloves Каза му, че Бабу и Бабаса се нуждаят от него ...  Peace Сурадж също плачеше и двамата така влюбено се гледаха - много силна и чувствена сцена!!!  Oha! cry Flushed

Както вече казах - плана на Сурадж е страхотен - ако не беше стигнал до тази крайност Лалка щеше да продължава да стои в къщата на Рати и да им лази по нервите, а Сантош да я подкрепя!!!  smile3516 Но сега се видя истинското лице на Лалима, както и голямата, чиста и безкористна любов на Сандия!  newsm76 newsm76 newsm76 Така всички отвоно повярваха в Сандия!  smile3501 Вероятно тези документи не са истински - все пак това с полицията е постановка от Сурадж! Но ще видим със сигурност утре ...  Peace Едно е ясно - любовта на Сурадж и Сандия е огромна и те ще бъдат заедно! Утре Сантош трябва да прости на Сандия и да я помоли за прошка!!!  smile3521 Дано после видим още много прекрасни и романтични моменти между Сурадж и Сандия, а защо не и още една УНИКАЛНА 4-ТА СВАТБА между двамата - отново с всички ритуали!!! И този път в присъствие на Вед ...
Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts loveuuu txtloves love001 Oha! ura family

# 708
  • Мнения: 11 766
wavey wavey wavey



Роси, от този клип вече правих гифчета,а другото не става. Софи, съжалявам!

Тара - Поредните прекрасни колажи - много ти благодаря!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Знам, че от този клип прави гифчета!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Просто дадох линка за частта от епизода със сватбата.  Peace Жалко, че самата сватба я няма в youtube и че по друг начин не ти върши работа ...  smile3518 Но нищо - ти не се притеснявай.  Hug Дано по-натам някой я пусне в ютуб ... Praynig Praynig Praynig

# 709
  • Мнения: 11 766
Ето 2 нови невероятни снимки на Дипика - до колкото разбрах са от някакво промо на "Светлината" за Дивали!!! Тя е уникално красива и сладка ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves ppp Hands Clap



# 710
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова прекрасна снимка на Пуджа/ Емили - много е красива ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Two Hearts

# 711
# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 2 592

РОСИНЦЕ Hug благодаря за клипчетата  bouquet
но на мен не ми харесва така да се разделят с Лалка Naughty Close какви са тези прегръдки и усмивки от Сандия и Сантош към нея и Локеш Shocked #Crazy значи  Сандия я направиха луда гайда и ако не беше Сурадж отдавна да са я изритали  Close а сега за тези  - нищо* май и благодарности има Close
определено не ми харесва и това е Naughty #2gunfire #2gunfire Rage newsm66 341uu newsm29

# 715
  • Мнения: 2 592

тук Сураджи е много готин пак облечен в жълто Heart Eyes smile3521
всички цветове му отиват а като се засмее и Сандия до него и Вед м/у тях  Heart Eyes love001
красота отвсякъде.. newsm51 smile3501

# 716
  • Мнения: 340
Здравейте момичета  Hug Hug Hug smile3525 Two Hearts newsm51

Искам да Ви благодаря за всичко което сте пуснали страхотни сте всички.Не искам да изреждам всички по име,за да не пропусна някоя от вас  love001 love001 love001

Пуснах две клипчета.Едното е Сандия и Сурадж благодарят на Лалима и Сантош я моли да останели с Локеш за Дивали празниука.АААА другото по ми харесва.Сандия и Сурадж планират изненада почивка за Бабу и Бабса,от своя страна Сантош и Арун също планират изненада за Сурадж и Сандия,екскурзия...страхотни са,даже се засичат пред агенцията сладури големи.Пожелавам ви лек и хубав ден !

# 717
  • Мнения: 340

тук Сураджи е много готин пак облечен в жълто Heart Eyes smile3521
всички цветове му отиват а като се засмее и Сандия до него и Вед м/у тях  Heart Eyes love001
красота отвсякъде.. newsm51 smile3501


Софи Hug съгласна съм с теб,няма цвят който да не утива на Сурадж...това клипче много ми харесва,а и как само печатат на машината и се забавляват с Вед и Сандия ги гледа и се смее.Хубав ден от мен  bouquet smile3525

# 718
  • Мнения: 628

РОСИНЦЕ Hug благодаря за клипчетата  bouquet
но на мен не ми харесва така да се разделят с Лалка Naughty Close какви са тези прегръдки и усмивки от Сандия и Сантош към нея и Локеш Shocked #Crazy значи  Сандия я направиха луда гайда и ако не беше Сурадж отдавна да са я изритали  Close а сега за тези  - нищо* май и благодарности има Close
определено не ми харесва и това е Naughty #2gunfire #2gunfire Rage newsm66 341uu newsm29


Момичета, благодаря на всички за коментарите и нещата, които се постнали!  newsm51 newsm51 newsm51
Софи smile3525Абсолютно съм съгласна! Чак благодарят, за какво, че им вгорчи живота, или че заради нея Мена щеше да застреля Мохит!  smile3511  Май още не знаят какви ги е вършила! smile3515Изобщо не ми харесва така!  smile3513 Поне да и се накараха като хората!  newsm47 А те ми благодарят!  smile3516 smile3516 smile3516  Хайде поне да се разкарва по-бързо и да се свършва!  smile3521  Доколкото до второто видео, това с почивката, супер ще е ако Сандия и Сурадж заминат заедно! newsm44 1dating  Особено ако е като миналия път!  smile3534
Росинце, голямо Благодаря за клипчетата! smile3525Тара smile3525
Роси, прекрасен разказ, мерси и за снимките!  smile3525
Приятен ден на всички и от мен! newsm51


П.С. Намерих това за първото видео, сигурно вече сте го видели, но реших да го пусна:

LM will unite surya and leave RM, while bb will request LM to stay till diwali celebrations, LM will execute her master plan and we can expect a bomb blast ( not original bomb but twist)

Сега дали правилно разбрах, че Лали има някакъв нов план, или нещо ми се губи по трасето!  doh newsm47  Дано да става въпрос за някакъв план с дрехите, нали в промото за днес Сантош е шокирана, може би е чакала Лалка и това да е бил плана и, да си размени дрехите със Сандия! smile3521 Но ако не е това... #Sniper #Sniper #Sniper

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 16:27 от RobinW

# 719

Общи условия

Активация на акаунт