Светлината на моя живот - Тема 10

  • 34 348
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 340
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Огромно благодарско за разказа и коментарите,както и за всички снимки и колажи.
Ето едно много забавно клипче от сета,как Сандийка се справя със домакинската работа,ааа условието е такова,че тя Сандийка,ако се справи със домакинството,ще може Бабу и Бабса да идат на почивката на която искат тя и Сурадж да ги изпратят. Вижте го страхотни са,смях се от сърце на Сандийка как носи делвите,опасноо е нашето момиче Simple Smile иии прави всичко ,ама стига,ще се убедите сами.



Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 11:47 от Rosince

# 737
# 738
# 739
  • Мнения: 628
Здравейте, момичета!  newsm51 newsm51 newsm51
Да се включа набързо! newsm47 Много благодаря за всичко което сте постнали!  smile3525
Ени Hug, съгласна съм за Емили и Мохит, той напълно я експлоатира!  smile3511Дано по нататък развият нещата и с тях, че да се приключат мъките на Емили и Пари! smile3516  Те не го заслужават! newsm11
Роси Hug, прекрасна ще е екскурзията в Швейцария!  smile3521  Нямам търпение!  newsm47
Софи Hug, мерси за стоп кадрите! smile3525 Епизодите по ВОЙО са прекрасни! smile3521 По-късно ако мога ще пиша и за тях, докато чакаме епизода в Индия!  newsm10 Дома на Закир е много хубав! newsm74
Росинце Hug, Сандия ще се справи с делвите, само дано останат здрави!  smile3533
Тара Hug, гифчето е супер! smile3521




Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 14:25 от RobinW

# 740
# 741
  • Мнения: 2 592
Анас и Депика просто сияят Heart Eyes smile3521
  широките усмивки  говорят вместо тях колко  добре се чувстват заедно smile3503  когато снимат и зад кадър също Wink
 прекрасни са  Heart Eyes Scatter Heart Eyes Scatter smile3521


 Heart Eyes



Скрит текст:

 Heart Eyes
newsm51

Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 18:03 от soffita

# 742
  • Мнения: 2 592

МИМЕ Hug благодаря ти за клиповете които ни пускаш  bouquet bouquet
но защо не се включваш с коментари newsm78 Praynig
ИЛИЯНА Hug също не пише напоследък Sad липсват ми и МИХА Hug ГЛОРИ Hug АНИ Hug newsm78 и още МОМИЧЕТА  bouquet bouquet bouquet които спряха да пишат по* отдавна Sad сериите по Войо и Бтв са много интересни с превод на BG но няма кой да ги коментира Sad ако върви така и аз ще спра да пиша и само ще чета Rolling Eyes ooooh! Sad ако има какво разбира се Praynig
 РОКСИ Hug love001 ТАРА  HugРОБИН HugЕНИ HugРОСИНЦЕ Hug bouquet bouquet bouquet bouquet love001 smile3525

Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 17:20 от soffita

# 743
  • Мнения: 2 592
Здравейте, момичета!  newsm51 newsm51 newsm51
Да се включа набързо! newsm47 Много благодаря за всичко което сте постнали!  smile3525

Софи Hug, мерси за стоп кадрите! smile3525 Епизодите по ВОЙО са прекрасни! smile3521 По-късно ако мога ще пиша и за тях, докато чакаме епизода в Индия!  newsm10 Дома на Закир е много хубав! newsm74

РОБИН Hug bouquet наистина домът на Закир е много хубав  и както отбеляза Сурадж Heart Eyes *все едно не сме в Пушкар* Laughing
 но на мен ми харесаха тримата заедно Heart Eyes
smile3521 и най-вече как изглеждаха и колко хубави са Сурадж и Сандия далеч от гнидите Рати Laughing Kissing Heart Two Hearts txtloves

# 744
  • Мнения: 8 441
Добър вечер Светлинки  Hug Hug Hug
Тара Hug мерси за гифчето  smile3525Анас и Дипика са много сладки и явно по време на снимки се забавляват добре заедно с останалите артисти и екипа на Светлината  smile3521В индийския форум феновете бяха написали ,че ако се сглобят всички кадри които снимат заедно Анас и Дипика сигурно ще излезнат над 1200 серии само моменти между Сурадж и Сандия  smile3521Определено не би било лошо да ги  гледаме само тях smile3521
Миме HugРосинце Hug мерси за клипчетата  smile3525 smile3525След драмите сега е ереме за малко почивка и забавни моменти със семейство Рати и със сигурност и малко романтика със Сурадж и Сандия  smile3521Сандийка е решила да домакинства и всички Рати са притеснение  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyСураджи веднага подкрепя съпругата си макар да знае ,че домакинството не и е най-силната страна ама като е решила нема да и спира напъна я  smile3521
Робин Hug мерси за хубавите колажи  smile3525
Софи Hug мерси за снимките  smile3525Наистина Миха,Илиянка,Ани ,и Глори не са писали от доста време ,а Диди направо изобщо престана да пише при нас .Всички те ми липсват много и дано когато имат време и желание да се отбиват при нас  smile3521
Софи аз в последно време нямам много време да коментирам и новите серии и сериите от ВОЙО и БТВ ,ноооо сериийките които гледаме в България са наистина много интересни  smile3521Сега погледнах и видях ,че сме стигнали до момента когато Сурадж и Закир заедно ще хващат крадеца на мотори  smile3521Сураджи е като малкия Мук с тая чалма и шалвари  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи само му трябва едно вълшебно килимче и ще е като принц от приказките  smile3521
Мохит както винаги създава проблеми  smile3511 и заради него сега Сурадж и Сандия се пънат да го спасяват от затвора  smile3511Мохитчо както беше много отворен и се отричаше от семейството си и от братята си щото си имал нов брат дето нищо не му отказвал сега пак опря до хората срещу които толкова много плюе и ги обижда  smile3511А Емили е тооооолкова трогателна в напъните си да защити Мохит та чак се скара с мама и каза ,че иска да яде прегорял хляб като съпруга си  smile3511Ех момиче ,момиче много ще има да патиш ти от този твоя мъж ама какво да правиш такава ти е орисията  smile3518
Сурадж и Сандияв са мнооооого хубави както обикновено и е удоволствие човек да ги гледа  smile3521Като бяха при Закир на гости бяха много забавни Сандийка като се разсърди и Сурадж какво да я прави веднага се скара на Закир и му каза да спре да се бъзика със Сандийчето и че какво толкова като е объркала индийското орехче с другия вид орех  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaМного са сладки двамата  txtloves smile3521



Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 18:39 от Eny87

# 745
  • Мнения: 8 441
Роска Hug прочетох те с интерес  smile3525 много хубаво си описала всичко  smile3521И аз мисля ,че Лалима повече няма да притеснява Сурадж и Сандия точно защото се изплаши ,че боговете не одобряват действията и сега вече ще разбере грешките си .Сурадж и Сандия ще и простят защото наистина тя направи много за Сурадж преди да си повярва ,че може да му бъде нещо повече от приятел.Но затова голяма вина има и Сантош защото тя подкокросваше Лалима и и даваше надежди ,че Сурадж ще изпълни желанието на майка си,ще изпъди Сандия и ще се ожени за Лали  smile3511
За мен Лалкините грешки са непростими ,защото не са просто някакви си малки грешки ами бая големи ГРЕШКИ които можеше да имат и големи последици ама никой не ме пита  smile3511Лалка разбра ,че греши едва когато и на боговете им омръзна от нейните глупости  smile3511И понеже тя е мнооого вярваща ще си разбере грешката  и повече няма да прави така  smile3511Да бе да ако боговете съществуваха то те нямаше да пратят силен вятър ами направо щяха да срутят храма върху главата на Лалима ,за да и покажат ,че е в грешка  smile3511Но както ида е това няма чак такова значение важното е ,че ще кажем бай бай на Лали  smile3533Но ако тя си заминава оня рошавия Локеш защо е още  на улица Хануман  newsm78 и Сураджи вместо да го спука от бой защо му говори толкова мило  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Мама Сантош и тя получи урок в тези серии и  за разлика от Лалима истински си разбра грешката и истински страдаше ,че е постъпила така .Арун както винаги каза точните думи на жена си  smile3501 smile3501 smile3501Страшно много харесвам образа му ,в началото си мислех ,че само лежи по леглата ,пие чай ,и дъвче бетел ,но с напредването на сериала все повече разбирам колко важна роля има като балансъор  и укротител на темпераментната Сантош  smile3521Колкото тя бързо пали и е избухлива толкова той е спокоен и уравновесен и винаги много точно анализира ситуацията.Докато на Сантош и пречат нейните принципи и възгледи и често бърка в преценката си ,Арун е много освободен и не страда от догми  и предрасъдъци и това му позволява да вижда нещата по ясно и често ,често да съветва жена си когато тя греши в преценката си   smile3521
Ето няколко кадъра от сношната серия -Лалима първо мислеща ,че вече започва новия и съвместен живот със Сурадж ,нооооо на края получи ритник по трътката  smile3533Хареса ми Сураджи как я обикаляше и припомняше техните отношения от къде са почнали и докъде са стигнали ,а Лалка както в началото се усмихваше доволно до края усмивката и угасна съвсемм  smile3511







# 746
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета!!!  Hug Hug Hug Софи, Ени, Росинце, Робин, Тара, Мими - благодаря ви за всички интересни коментари, за хубавите клипчета и снимки ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts

Ени - с интерес прочетох разказите и коментарите ти!!! Страхотна си ...  newsm76 newsm76 newsm76

Софи, всеки избира дали да пише или не!  Peace Освен това много хора работят, други имат ангажименти ...  Wink Който е свободен пише. Когато и другите намерят време също ще се включат Wink Който иска коментира - който иска пуска само линкове или снимки ...  smile3503 Всеки тук сам избира какво да прави и как да се включва в темата ...  thumbsup Тук сме се събрали чудесна компания - Аз, ти, Ени, Робин, Росинце, Тара, Мими, Миха, Илиана и останалите, които се включват!  newsm76 newsm76 newsm76 Всеки обаче пише когато може - така, че момичета не се притеснявайте!  Hug

Софи - тези дни нямам много време и се включвам главно вечер късно ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Но гледам епизодите както по Войо, така и по БТВ и в Индия - на 2-3 пъти писах коментари за тях, но почти никой не се включи да ги обсъдим, а тези епизоди са върха.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Би било супер пак да си ги коментираме заедно - всеки, когато може разбира се ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Когато имам време задължително ще си кажа мнението за основните неща в тях!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не бива да спираш да пишеш - я колко добре се обсъжда сериала тези дни!  Но както казах човек пише, когато има желание и най-вече в повечето случаи време ... smile3503 Темата ни е чудесна и благодаря на всички ви, че сте тук ...  newsm51 Two Hearts Kissing Heart

Сега правя новата тема и след малко ще я пусна ...
newsm10 Flushed Flushed

# 747
  • Мнения: 2 592
В новата индийска серия всички си простиха за всичко  Rolling Eyes
прегърнаха се и все едно нищо не е било  #Crazy бития бит е*.. Laughing
нещо не ми хареса как стана ooooh! а и Лалка  newsm66 не ме убеди че е разбрала грешката си Naughty    отвратителна е Twisted Evil гадна подла проста злобна и жестока интригантка Laughing


# 748
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Огромно благодарско за разказа и коментарите,както и за всички снимки и колажи.
Ето едно много забавно клипче от сета,как Сандийка се справя със домакинската работа,ааа условието е такова,че тя Сандийка,ако се справи със домакинството,ще може Бабу и Бабса да идат на почивката на която искат тя и Сурадж да ги изпратят. Вижте го страхотни са,смях се от сърце на Сандийка как носи делвите,опасноо е нашето момиче Simple Smile иии прави всичко ,ама стига,ще се убедите сами.

https://www.youtube.com/watch?v=6Tspnz4-vDE

Много забавно клипче!  Joy Joy Joy Благодаря ти за линка Росинце ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Нямам търпение да гледам тези епизоди - Сандийка като домакиня винаги е била уникална и супер забавна - горката все нищо не й се получава!!!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Радвам се, че са решили да върнат хумора в епизодите ...  smile3501 Сураджи, Вед и децата също са много забавни - а как я гледат всички ...  Joy Joy Joy

На мен новият епизод в Индия много ми хареса - всичко се оправи и нашите сладури Сурадж и Сандия се събраха - за мен няма по-важно нещо от това ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves

Надявам се, че сценаристите ще ни зарадват и наистина ще видим едно пътуване на Сурадж и Сандия в чужбина!!! Искам там да се насладим на нови и нови прекрасни и романтични моменти между двамата ...
  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu Oha! love001 Praynig Praynig Praynig

# 749
  • Мнения: 11 766
Заповядайте в новата тема!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Доста се постарах   newsm76 newsm76 newsm76 Този път е изпълнена от всякъде с любов и романтика! Надявам се да ви хареса - нека я напълним с много щастливи, прекрасни и романтични моменти между Сурадж и Сандия в бъдеще!  Praynig Praynig Praynig txtloves Two Hearts love001 Two Hearts Те са уникални ...  Two Hearts Two Hearts newsm76 txtloves Oha!



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=883510.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт