Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 675
  • 247
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 951
Резервирахме - Албена,хотел "Ралица супериор",all inclusiv,144 лв, двойна стая. Миналата година за пръв път почивахме там и много ни хареса и затова тази пак  Peace

# 196
  • на североизток
  • Мнения: 285
И ни евече се резервирахме - за Черноморец, хотел Нептун от 07 август за десетина дена.Дано да е хубаво!Че на малкия това ще му е първата почивка на море и подаръка за рождения ден Laughing

# 197
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ние се изтъркаляхме вече по веднъж в морето за малко, но направихме резервация за Русалка за края на юни - до 30 юни All incl там е на промоция срещу 45 лева на човек. Дете до 2 години е безплатно, а по-големите са на 50%. Препоръчаха ми това място като много подходящо за деца.

# 198
  • Мнения: 4 733
Утре ще я свърша тази работа, че да не останем на сухо тая година ooooh!

# 199
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
началото на август, в станция "Звъника" - Бяла Simple Smile

# 200
Ние попаднахме на интересна оферта за морето http://www.credo-bg.com/bg/vacation_properties/panorama_fort_bea … w_fort_beach_.php.
Почива се в апартамент, но има почистване всеки ден като в хотелите. Ние сме с две малки деца и ми изглежда доста добре и като цени и като условия. Намира се между Влас и Елените. Някой почивал ли е така, в апартамент в комплекс? Споделете как е.


И аз ще бъда там лятото.
В Панорама форт бийч - имаме апартамент ей в това блокче


Климатици има и в хола, и в спалнята/спалните.
Обзавеждането е различно - според вкуса на собственика.
Кога искате да ходите вие?
Може да се видим. Grinning

Ние мислим за август. Между другото, аз пак се поинтересувах като видях някои мнения във форума и ми казаха че в Панорама строителни работи няма, а в Марина (съседен) външните спират. нали и по закон не трябва да има строителство през лятото?
Нашия татко ходи до морето на 4 юни и преспа в комплекса за проба. Много го хареса. Има си всичко за едно семейство, ние специално не можем да издържим финансово ако трябва да храним 4 човека 3 пъти дневно навън. А и така съм сигурна какво ядат децата, че на морето ... За плажа - наистина в момента трябвало да се ходи 5-10 минути до плажа на другия комплекс, но плажа под Панорама е взет на консигнация и се очаква скоро да е почистен и с чадъри

# 201
Днес си резервирах бунгало на Арапя. Колегите се скъсаха от смях, че, едва ли не от Коледа се обаждам, но се оказа, че съвсем навреме съм го направила.
Ами обичам да планирам, кво пък  Embarassed
Миналата година и аз си харесах  бунгалата  на Алекто. Но, ако са тези в Царево..... Ходих специално да ги огледам. Като постройки са нови и добре изглеждащи. Но наоколо е такъв пущинак, че страх да те хване!

# 202
stellina, благодаря за линка за хотел Литорал! Ние ще сме там от 15 до 28 юли/ от 29 казаха, че е заето Wink/. Чакам да ми потвърдят резервацията Mr. Green.

За нищо, тия от 29 сме ние...запазили сме почти целия хотел, че сме 2 футболни отбора пияници + деца диваци Mr. Green. Май ще има само едно семейство извън нашата компания, ама нищо чудно да им развалим почивката на хората, като знам как се представяме винаги. Много сме весели искам да кажа и спането ни е забранено Wink Hug


И НИЕ ЩЕ ХОДИМ В лИТОРАЛ ОТ 14,07
НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е ТАМ?

# 203
Къде? Споделете подробности, да обменим полезна информация и актуални цени.

Ние още се чудим?  newsm78

и за всички, които още се чудят  - НЯМА ВРЕМЕ! Simple Smile

# 204
Идеалното местенце за семейство с малко дете като нас е http://vilavelika.my.contact.bg
 Wink

# 205
  • Мнения: 421
От 24 юли в Обзор-сем.хотел Джембо.............за първи път ще почивам на Обзор, надявам се на топло време..... Peace

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Ние резервирахме апартамент в Созопол. http://www.sozopol.com/sozopol_room_236.htm   От 29 юли до 7 август. Дано времето е хубаво и малката е здрава.

# 207
  • Мнения: 6 323
и за всички, които още се чудят  - НЯМА ВРЕМЕ! Simple Smile

Идеалното местенце за семейство с малко дете като нас е http://vilavelika.my.contact.bg
 Wink


Хайде да стига с рекламите, а?
Ако искате реклама - има си тарифа.
Веднъж споменаване, втори път.... ама явно целта на престоя ви тук във форумите е само това.
При следваща подобна изцепка - писане от регистриран и отговаряне от нерегистриран профил, непоискана информация за тези вили и т.н., достъпът ви до форумите ще бъде забранен.

# 208
  • Мнения: 2 125
stellina, благодаря за линка за хотел Литорал! Ние ще сме там от 15 до 28 юли/ от 29 казаха, че е заето Wink/. Чакам да ми потвърдят резервацията Mr. Green.

За нищо, тия от 29 сме ние...запазили сме почти целия хотел, че сме 2 футболни отбора пияници + деца диваци Mr. Green. Май ще има само едно семейство извън нашата компания, ама нищо чудно да им развалим почивката на хората, като знам как се представяме винаги. Много сме весели искам да кажа и спането ни е забранено Wink Hug


И НИЕ ЩЕ ХОДИМ В лИТОРАЛ ОТ 14,07
НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е ТАМ?

Ами доколкото ми стана ясно от всичко изписано до тук - никой не го е посещавал.
Не пречи ние да сме първи... Wink На мен ми изглежда прилично и най-важното (за мен поне), е че няма да ходя до плажа, защото ми е под прозореца.

# 209
  • Мнения: 1 561
В Хотел Лора в Албена.12-19 август. Дано да ни хареса..... FlutterНе съм била, моя позната почиват в Къмпинг Горска фея и много  им харесва, пък и било спокойно и подходящо за малки деца.Затова и се навихме.Ходили сме по Созопол и Несебър предните години, но лудницата е кошмарна, не бих могла да си пусна детето само, а пък на плажа няма места....Повече се натоварвам, отколкото почивам там.
Затова бих дала повече пари, за да имам спокойствие на плажа и по улиците.
Приятна почивка на всички.

Общи условия

Активация на акаунт