Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 696
  • 247
  •   1
Отговори
# 180
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 229
da az ve4e rezervirah. Namerih spravo4nik s tseni i snimki za tsialoto 4ernomorie .$rez google i napisah kvartiri i na parvoto ne6to koeto mi izleze vatre ima katalog .Ostanah mnogo dovolna.

# 181
Някой бил ли е в хотел Компас в Албена? Какво ви е мнението? Струва ли си семейство с дете да почива там?

# 182
  • Мнения: 525
Ние ще почиваме в Ексиновград (до Варна). Вече имаме и карта, но ще отидем края на август

# 183
  • Мнения: 4 390
Ние попаднахме на интересна оферта за морето http://www.credo-bg.com/bg/vacation_properties/panorama_fort_bea … w_fort_beach_.php.
Почива се в апартамент, но има почистване всеки ден като в хотелите. Ние сме с две малки деца и ми изглежда доста добре и като цени и като условия. Намира се между Влас и Елените. Някой почивал ли е така, в апартамент в комплекс? Споделете как е.


И аз ще бъда там лятото.
В Панорама форт бийч - имаме апартамент ей в това блокче


Климатици има и в хола, и в спалнята/спалните.
Обзавеждането е различно - според вкуса на собственика.
Кога искате да ходите вие?
Може да се видим. Grinning

# 184
  • Мнения: 6 324
На къмпинг"Витоша" - Китен 11-16 юли. LaughingЦени 60 лева за апартамент и 40 за стая .Условията са удобри хладилник и телевизор има подходящо еза семейства с деца.Една приятелка ходи миналата година и беше доволна.Тазе решихме и ние да се присъединим към тях.

Ние минахме от там преди седмица.
Наистина къмпингът и бунгалата са хубави, ноооо..... никой не може да ме накара да ходя толкова до плажа.
Вярно е, че аз съм разглезена от Иракли, където плажът беше на 20 крачки от бунгалото, но определено тия 200 метра до плажа, които пишат в сайта си и които твърдят, че са толкова, са ги мерили с някакъв друг аршин и по въздух, а не по наклона надолу.

Ние най-вероятно ще сме в къмпинг "Бъчвата" - в Бяла.
На брега на морето. Самостоятелни къщички (бунгала) с две стаи по 2 легла, санитарен възел и хладилник.
Голяма поляна за децата, детски кът с катерушка и люлки и най-важното - с достатъчно въздух между отделните бунгала и далече от курортния шум.

Резервирах преди повече от месец на цена 37 лв./бунгало

# 185
  • София
  • Мнения: 1 324
Хотел "Ескада" е най-хубавото място в Ахтопол, но стаите са много мънички. Ахтопол е отврат и плажа е гаден. Иначе е може би най-евтиното място по черноморието.

# 186
  • Мнения: 2 255
И ние вече резервирахме  newsm68 от 17 юни сме на Евксиноград в станцията на МС  Wink, малко раничко, но дано уцелим хубаво време  Peace
Тази година ще изневерим на южното Черноморие, но просто офертата не е за изпускане  thumbsup Е, освен ако не скокнем и 2-ри път по-после някъде на юг  Praynig хич няма да е зле 2 пъти на моренце като миналото лято  Joy

# 187
  • ново
  • Мнения: 5 994

В Черноморец обаче няма плаж или това, което би трябвало да е, е широко 3-4 метра. Там съм била само веднъж и беше най-големия кошмар, който съм преживявала някога на почивка на море. Мръсно, малко село. Близо до Бургас.

Смърфиета, този хотел не е точно в Черноморец, а в с.Червенка, където плажът е огромен и е страхотно. Ние вече 3 години ходим там /не в този хотел обаче/ и сме страшно доволни.

# 188
Ние резервирахме вила "Летен ден" в с.Велика. Далечко е от плажа Simple Smile , но е много приятно, тихо и чисто. На живо е много по-добре, отколкото на снимките  на сайта - сега завършват ремонта и всичко е обновено и свети. С две деца - на 10 и 19 месеца смятаме, че е най-добре нещо самостоятелно.
Да уточня - ще ходим с балдъзата, баджанака и племенницата, нашето е само едно засега Simple Smile
М.

# 189
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
stellina, благодаря за линка за хотел Литорал! Ние ще сме там от 15 до 28 юли/ от 29 казаха, че е заето Wink/. Чакам да ми потвърдят резервацията Mr. Green.

# 190
  • Мнения: 2 125
stellina, благодаря за линка за хотел Литорал! Ние ще сме там от 15 до 28 юли/ от 29 казаха, че е заето Wink/. Чакам да ми потвърдят резервацията Mr. Green.

За нищо, тия от 29 сме ние...запазили сме почти целия хотел, че сме 2 футболни отбора пияници + деца диваци Mr. Green. Май ще има само едно семейство извън нашата компания, ама нищо чудно да им развалим почивката на хората, като знам как се представяме винаги. Много сме весели искам да кажа и спането ни е забранено Wink Hug

# 191
  • Мнения: 33
Да.От 14.07 до 24.07 ще почиваме в хотел Долфин-Марина на Св.Констатин и Елена.Още обаче съм в размисъл дали да водим малката на море това лято или да оставим за догодина.

# 192
  • Мнения: 1 113
Някой бил ли е в хотел Компас в Албена? Какво ви е мнението? Струва ли си семейство с дете да почива там?
Миналата година бяхме там и останахме супер доволни. Това лято също ще сме там, може би от средата на август, другата седмица ще резервирам стая. Хотелът се води на трета линия, но има стъпала до плажа, които скъсяват пътя на 5-7 мин. до плажа, а за мързеланковците - има влакче Grinning Има детски басейн, на две нива, и басейн за възрастни. Аниматори занимават децата, а вечер им правят дискотека.

# 193
  • Мнения: 70
Eто Ви още един хотел в Черноморец, който е също нов и е близо до плажа
http://www.kamelia-villa.hit.bg/

# 194
Аз имам инфо за св. константин и елена - Слънчев ден   http://snimka.pochta.ru/Sunny.jpg         Joy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт