Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 673
  • 247
  •   1
Отговори
# 210
  • Монтана
  • Мнения: 499
Някой може ли да ми каже нещо повече за вилното селище"АНИЯК"-Поморие?
Подходящо ли е за шумни компании?

# 211
  • Мнения: 1 895
stellina, благодаря за линка за хотел Литорал! Ние ще сме там от 15 до 28 юли/ от 29 казаха, че е заето Wink/. Чакам да ми потвърдят резервацията Mr. Green.

За нищо, тия от 29 сме ние...запазили сме почти целия хотел, че сме 2 футболни отбора пияници + деца диваци Mr. Green. Май ще има само едно семейство извън нашата компания, ама нищо чудно да им развалим почивката на хората, като знам как се представяме винаги. Много сме весели искам да кажа и спането ни е забранено Wink Hug





И НИЕ ЩЕ ХОДИМ В лИТОРАЛ ОТ 14,07
НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е ТАМ?

Ами доколкото ми стана ясно от всичко изписано до тук - никой не го е посещавал.
Не пречи ние да сме първи... Wink На мен ми изглежда прилично и най-важното (за мен поне), е че няма да ходя до плажа, защото ми е под прозореца.


Аз се опитвам да се ориентирам newsm78 Била съм в Черноморец, но не мога да схвана този хотел по по пътя към Созопол ли е или в обратната посока - някой има ли идея Thinking

# 212
  • Мнения: 2 125
Аз се опитвам да се ориентирам newsm78 Била съм в Черноморец, но не мога да схвана този хотел по по пътя към Созопол ли е или в обратната посока - някой има ли идея Thinking

До колкото знам, хотелът е във вилно селище Червенка, което е на 1-2 км. от самия Черноморец. За да се стигне до него се минава през самия Черноморец.

# 213
  • Мнения: 1 895
Значи правилно се ориентирам, че е в посока Созопол и преди Къмпинг Градина bowuu

# 214
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Току-що резервирах!  Peace На Синеморец, в ей това хотелче http://www.casadomingo.info/bg/gallery.htm само за 44 лв на ден и за тримата!

Тук искам специално да благодаря на Червената ДЕПЕШАР-чица  за огромното съдействие, което ми оказа!  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 5 370
Току-що резервирах!  Peace На Синеморец, в ей това хотелче http://www.casadomingo.info/bg/gallery.htm само за 44 лв на ден и за тримата!

Тук искам специално да благодаря на Червената ДЕПЕШАР-чица  за огромното съдействие, което ми оказа!  Heart Eyes
Ти ся още по-червена ли искаш да ме направиш от срам? Embarassed Mr. Green
Лели, аз как съм я изтървала тази темичка? От един месец още съм резервирала в Синеморец . Миналата година бяхме в Касата, но мъжото настояваше за къща, че имала моравка отпред с масичка. Crazy Party

# 216
  • Мнения: 3 153
Току-що резервирах!  Peace На Синеморец, в ей това хотелче http://www.casadomingo.info/bg/gallery.htm само за 44 лв на ден и за тримата!

Тук искам специално да благодаря на Червената ДЕПЕШАР-чица  за огромното съдействие, което ми оказа!  Heart Eyes
Ерика, кога ще сте в Касата? Какво резервира-двойка или студио?

# 217
  • Мнения: 742
Ние ще сме на Черноморец. С карта от енергото. Казаха че къщичките били супер..... ще видим. И само за 2 лв. на човек Hug
Ще сме от 15-21 юли.

# 218
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Току-що резервирах!  Peace На Синеморец, в ей това хотелче http://www.casadomingo.info/bg/gallery.htm само за 44 лв на ден и за тримата!

Тук искам специално да благодаря на Червената ДЕПЕШАР-чица  за огромното съдействие, което ми оказа!  Heart Eyes
Ерика, кога ще сте в Касата? Какво резервира-двойка или студио?

Тройка. Беше двойка+1, но жената се обади, че се е случило объркване и даде друга стая като третото легло с 50% намаление. Вярвам и, че не е номер.

От 03.08 до...абе ще видим до кога, но ще платим за 8 дни. Т.е до 11-ти.
Защо, там ли ще сиииииии?

# 219
  • Мнения: 3 153
От 03.08 до...абе ще видим до кога, но ще платим за 8 дни. Т.е до 11-ти.
Защо, там ли ще сиииииии?
Да, но края на август Confused Няма да се засечем явно, жалко........... Но поне ще чакам отзиви от теб. Аз го гледах миналия месец хотелчето на място, но все пак друго си от първа ръка почиващ там да имам инфо:) ТОва, което ме дразни в Касата е, че нямат закуска, а с детето ми е толкооова добре да има, защото ставаме, слизаме на закуска и има голям избор, като за капризно човече.

# 220
  • Мнения: 1 546
Много съм хепи защото на 1ви септември заминаваме за 5дни на о.Тасос!Само дето сега 6те 4акам цяло лято да дойде септември месец,пък после идва и есента... Sad

# 221
  • Мнения: 75
Хотел Каваци в к-г Каваци!

# 222
  • Мнения: 3 211
Ние най-вероятно ще сме в къмпинг "Бъчвата" - в Бяла.
На брега на морето. Самостоятелни къщички (бунгала) с две стаи по 2 легла, санитарен възел и хладилник.
Голяма поляна за децата, детски кът с катерушка и люлки и най-важното - с достатъчно въздух между отделните бунгала и далече от курортния шум.

Резервирах преди повече от месец на цена 37 лв./бунгало
И аз си харесах тези бунгала по интернет, но ми се струват далеч от плажа. Ти ходила ли си там? Доколкото разбрах към плажа в Бяла се ходи по стълбички и е доста далеч.

# 223
  • Мнения: 5 370
От 03.08 до...абе ще видим до кога, но ще платим за 8 дни. Т.е до 11-ти.
Защо, там ли ще сиииииии?
Да, но края на август Confused Няма да се засечем явно, жалко........... Но поне ще чакам отзиви от теб. Аз го гледах миналия месец хотелчето на място, но все пак друго си от първа ръка почиващ там да имам инфо:) ТОва, което ме дразни в Касата е, че нямат закуска, а с детето ми е толкооова добре да има, защото ставаме, слизаме на закуска и има голям избор, като за капризно човече.

A, закуска си има бе-правят пържени филийки и разни подобни.
Освен това наоколо има разни готини баничарници....и плодове продават на ъгъла до Пансион Люси-така че възможности има, мисля аз. Peace

# 224
  • Мнения: 3 153
A, закуска си има бе-правят пържени филийки и разни подобни.
Освен това наоколо има разни готини баничарници....и плодове продават на ъгъла до Пансион Люси-така че възможности има, мисля аз. Peace
Сигурно правят, но аз имах предвид закуска на блок маса, като в повечето хотели, в които ходим. Така е несравнимо удобно, защото с малкия ставаме в 8 и направо се изтъркулваме в ресторанта на закуска и чакаме да станат останалите от групата:) А и изборът на блок масата в повечето хотели е доста добър Peace

Общи условия

Активация на акаунт