Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 676
  • 247
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 323
Ние най-вероятно ще сме в къмпинг "Бъчвата" - в Бяла.
На брега на морето. Самостоятелни къщички (бунгала) с две стаи по 2 легла, санитарен възел и хладилник.
Голяма поляна за децата, детски кът с катерушка и люлки и най-важното - с достатъчно въздух между отделните бунгала и далече от курортния шум.

Резервирах преди повече от месец на цена 37 лв./бунгало
И аз си харесах тези бунгала по интернет, но ми се струват далеч от плажа. Ти ходила ли си там? Доколкото разбрах към плажа в Бяла се ходи по стълбички и е доста далеч.

Ходихме да ги видим, да.
Стръмно е, но не е далече... може би не повече от 50-80 метра.
Първо има 10-тина стълбички и после е асфалтиран път до плажа.

# 226
  • Мнения: 5 370
A, закуска си има бе-правят пържени филийки и разни подобни.
Освен това наоколо има разни готини баничарници....и плодове продават на ъгъла до Пансион Люси-така че възможности има, мисля аз. Peace
Сигурно правят, но аз имах предвид закуска на блок маса, като в повечето хотели, в които ходим. Така е несравнимо удобно, защото с малкия ставаме в 8 и направо се изтъркулваме в ресторанта на закуска и чакаме да станат останалите от групата:) А и изборът на блок масата в повечето хотели е доста добър Peace
Разбирам-ама такива екстри, доколкото знам, са май само из големите комплекси от сорта на АЛБЕНА и сие...
Долу такова нещо се предлага само в БЕЛЛА ВИСТА БИЙЧ-но за мене лично там цените са у-бий-стве-ни!!! Shocked Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 1 190
Да, в Приморско Peace

# 228
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вече да ooooh! В Созопол сме от 5-ти август.

# 229
  • Мнения: 3 153
Разбирам-ама такива екстри, доколкото знам, са май само из големите комплекси от сорта на АЛБЕНА и сие...
Долу такова нещо се предлага само в БЕЛЛА ВИСТА БИЙЧ-но за мене лично там цените са у-бий-стве-ни!!! Shocked Rolling Eyes
А, напротив! Много хотелчета (вкл. и последния, в който бяхме миналия месец в Лозенец) предлагат основно оферти на принцип ВВ (bed&breakfast), най-добрият вариант след All incl., според мен Peace

# 230
  • Мнения: 1 517
Да, в Рибарица, от 17-ти юли. Ще отседнем в къща за гости, че хотелите не са ни по джоба...Снимките на къщата в нета бяха много хубави  Thinking , цената е сносна: 100 лв. на вечер за цялата къща (ще бъдем 10 човека). Вилата се казва "Флора". Имаше и коментари за нея в един форум (не в bg-mamma)  Peace .Като се върнем, ще разкажа.
На всички почиващи  Hug една мнооооооого готина и незабравима почивка !!!

# 231
  • Монтана
  • Мнения: 499
DELTA,ние ходим 1-2 пъти годишно в Рибарица и трябва да ти кажа че ще останете много очаровани.Приятна почивка:) Peace newsm08

# 232
  • Мнения: 1 951
Да,в Албена - хотел "Ралица супериор" - all inclusiv. Миналата година пак почивахме там и сме мноооого доволни  Peace

# 233
  • Мнения: 1 180
Е, най-после и аз се успокоих! След много перипетии ни запазиха места в Албена - "Албена бийч клуб", от 26/07.

# 234
  • София
  • Мнения: 4 397
Да най-накрая  Whistling ние сме в Несебър живот и здраве от 8.07 до към 18.07. 10 дена  Hug

# 235
 Да вече предплатих почивка от 5 август в х-л ИФА Несебър Бей.
Ако някой има повече информация за почивката там ще се радвам да я сподели,
защото всичко изглежда хубаво на снимките и от туристическата агенция казаха,
че all inclusiva бил много добър, но ми се иска информация и от някой, който е бил там.

# 236
ne sme zapazili ni6to strupaha ni se drugi ne6ta asega se pritesniavam 4e zakasniah.
nie sme s bebe i po goliamo dete i triabva da re6im barzo.
kak sa usloviata i ludnicata po moreto

# 237
Някой да има информация относно 3-звездната част на хотел Сън Палас в Слънчев бряг, както и има ли голяма разлика с 4-звездната част?

# 238
  • Мнения: 4 733
Ние ще сме във фамилната къщичка на едни кей  Flutter

# 239
  • Хасково
  • Мнения: 726
и ние

Общи условия

Активация на акаунт