Преслав,Павел ,Пламен???

  • 8 278
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте ,мами!Бременна съм с момченце и искаме да изберем име.Опитахме се да намерим такава тема или анкета,но без резултат .И за това пуснах нова.Благодаря за разбирането!
Очаквам с нетърпение вашето мнение...

Последна редакция: нд, 01 ное 2015, 21:12 от moon.girl

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 341
И трите имена са хубави. Сякаш Павел ми харесва най-много.

# 2
  • Мнения: 725
Преслав  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 44 242
Павел, на второ място Пламен, Преслав въобще не ми харесва.

# 4
  • Мнения: 5 901
Пламен! Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 209
Според мен най-добрият избор е Павел! Лека бременност и здраво бебче на финала:hug:

# 6
  • Мнения: 30
Според мен най-добрият избор е Павел! Лека бременност и здраво бебче на финала:hug:




Блогодаря Heart EyesСамо да е здраво искаме..

# 7
  • Мнения: 1 196
Гласувах за Пламен ,на галено - Плами,Пламчо...
Докато на Павел,галеното е Пафка...звучи ми все едно някой пафка цигари - не ми харесва..

# 8
  • Мнения: 30
Гласувах за Пламен ,на галено - Плами,Пламчо...
Докато на Павел,галеното е Пафка...звучи ми все едно някой пафка цигари - не ми харесва..

 Joy и това съм го мислила ,но пък понякога си казваме:Защо не,то името не е лошо пък....И ей така .
За това и се стигна до анкетата.  Laughing

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 07:34 от moon.girl

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 341
А, много рано се стигна до галените имена.  Laughing
Преслав-Преси, Павел-Павка(не Пафка), Павчо, Пламен-Плами.

Потърси инфо за значението на имената и което ти легне на сърце повече.

# 10
  • Мнения: 760
Пламен  Peace

# 11
  • Мнения: 30
Пламен // Пламенка, Пламена . Образувани са от съществителното пламък. Съдържат пожеланието носителите им да растат буйни и пламенни.

Преслав // Преслава. Пожелателни имена носителят им да се радва на голяма, велика слава, да бъде преславен.
 Павел//  От латински - значението може да се отъждестви с "малък", "скромен", "смирен", "кротък". Празнува на 29 юни (Петровден), но някои именници предпочитат да празнуват на следващия ден - 30 юни.Павел е латинско име, което означава скромен. Мъжете с това име празнуват имен ден на 29 юни. Името произлиза от древноримски род Пулус. Павел е бунтар и реагира буйно към всичко около него. Мъжете с това име са отмъстителни и никога не биха простили на човек, който ги е наранил.
Павел има конкретни цели и желания, които в повечето случаи осъществява. Мъжете с това име ценят истината, красотата и добротата.
  Thinking Thinking

# 12
  • Мнения: 212
Гласувах за Преслав, но Павел също е едно от любимите ми имена. Пламен не ми харесва, свързвам го с огън, което за мен носи негативно послание.

# 13
  • Мнения: 505
Павел , на второ място Пламен. Преслав не ми допада.

# 14
  • Мнения: 493
Към Пламен съм пристрастна. Преслав в никакъ случай.

Общи условия

Активация на акаунт