Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №19

  • 26 099
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 23 190
... ама Бамба, може и някой път пропуск да се направи в познаването де...
мда, възможно е, но все пак досега съм на 100% познала  Crazy
макар че точно на Михова не смея да противореча с предсказанията.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 Joy Joy Joy ще разберем тепърва, при мен позна като сгрешиха, да видим този път Mr. Green

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Моме, честито! Мъжка мама отвсякъде Simple Smile

Гуге, гледам, че вашата книжка е от тазгодишната "реколта". Може да е още по-хубава. После ще докладваш Simple Smile

Сигме, как приема малката отсъствието от тържеството? Ако беше по-голяма, щях да ти кажа да й дадеш малко винце, за да избият бързо пъпките. Мен така ме цериха, като карах и двете шарки, но бях дърто магаре.

# 708
  • Мнения: 11 523
Ахахаха, Гуги, в коя седмица "лъсна" истината при теб?
И аз не вярвам Михова да сбърка, да видим ехографът или кристалната топка ще е по-добър  Crazy

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
за единия бързо се видя, ама с другия кога беше, той все се криеше, сигурно към 18-19 г.с. разбрах и после се убедих чак на втората фетална Laughing
Гале, ще кажа, тая вечер само я тръшкат книжката, аз отворя на някой да показвам, той затваря, въобще върви четивото отвсякъде Crazy

# 710
  • Мнения: 7 488
Ние имаме таблет детски, най—обичат да вкл. и изключват, всъщност хартиените книжки им харесват повече, от тях научиха по—бързо животните. Сега когато видят на телевизора животните ги сочат и назовават.
Сигме, честита ви придобивка, дано бързо мине.
Моме, ей сега ще видиш що е то близнашка мама, поне ще ползваш някой неща от големия. Няма да ти се налага да купуваш всичко наново. При Михова шест—пет няма, познава си жената, ако не го вижда си казва. И моя Морко се кри до 18—19 седмица, ама се разкри накрая.

Ние се оправяме много бавно, Злоядко съвсем ми отказва да яде, снощи уж беше почнало да отшумява, от 21.30 до 23.30 единия повърна един път и се надриска 2 пъти. Днес нямат нищо, обаче цял ден лежат по земята. Такова чудо за първи път се случва, имам чувството че ги захранвам. По малко ядат, с малки хапки, изчаквам, защото явно им става тежко.

# 711
  • Мнения: 39 531
Има пъпки чак по клепачите на очите  Shocked Какво е това чудо.

# 712
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Сигме, бързо да завяхват.

Я кажете някой хубав пробиотик за възрастни. От няколко дни ме боли зверски стомаха ( мисля че е в следствие на АБ, който пих, но с него и пробиотик приемах ).

# 713
  • Мнения: 7 488
Шоко, видях ви и тримата и с Перси, прекрасни сте  Heart Eyes
На мен педито ми препоръча лечебна хумана, обаче моите синковци не я уважиха. Видях, че може да се пие и от възрастни.

Сигме, ужасна е варицелата, дори и на езика съм виждала пъпки. Я кажи какво я прави Лия, моя Милко от вчера не е акал, чак днес след обяд се изходи, и вечерта пак разстройство. От вторник вечерта сме с това разстройство, давам два пъти ентерол и три пъти хидрасек. Как я затегна, явно е много гаден вирус, така не са ми отказвали да ядат. Тая вечер тотално ми отказаха, пиха вода и заспаха в осем и половина. Почти през целия ден лежат по земята и мълчат, направо не са моите щураци  ooooh!

# 714
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Фели, дано бързо да им мине на децата.

Хуманата ще я пропусна. Предпочитам нещо на капсули.  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 3 846
Отвратителен е вирусът с дрисъци, Фели. При малкия продължи към 10 дена. Дано бързо укрепнете. Затегнах положението със солети основно. Не му давах да яде друго, освен няколко пюренца плодови...без лекарства, защото наставаше война. А той много искаше да си хапне кисело мляко...но докато се разберем с диетата, и си минаха 10 дни.
Сега ММ е подхванал вируса ooooh!

Сигме, ужас. Пиши как протича и дано скоро ви отпусне bouquet

# 716
  • Мнения: 39 531
Имаме си пълен комплект коледни изненади.
Гниди  hahaha
Иде ми да се хвърля от някъде, ама няма  smile3533

# 717
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ау бе Сигме, той дядо Коледа направо се е престарал с изненадите  Whistling Laughing
ФЕли айде оправяйте се вече. Давай им да хапват това, което обичат и солети

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
малеее, това не е истина, представям си как го сърби всичко детето ooooh! как пък се получи такава комбинация Rolling Eyes Сигма, как откри гнидите, за пъпки ли гледаше newsm78

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 22:39 от Gugito

# 719
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Сигме, откъде пък сега тези гниди!?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт