Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №19

  • 26 094
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 488
Бизи, АМ дава ли? Педито ми каза, че мога да дам кис. мляко, и тази вечер дадох, утре става 1 седмица. Преди малко малкия се издрайфа, очаквам другия към 3 часа да ме сюрпризира. Много са отпаднали, това ме притеснява. Сега 1 седмица забравят за кис. мляко. Не искат солети, днес малкия започна да яде, другия го стиснах тази вечер, за целия ден е ял малко попара, половин печена филия и 3 бисквити. Снощи ми отказаха вечеря и двамата, а през деня почти нищо не бяха яли.

Сигме, на сестра ми приятелка от София, детето и учи в частно училище, 1 седмица не може да изчисти детето, не от гниди ами живи въшки. Кожата на главата започнала да се лющи, ама гадините не мрат.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, сигурно отслабнаха момчетата Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 7 488
Гуге, не съм ги теглила, но видимо доста са отслабнали, особенно малкия, мога да му кръстосам лепките на памперса. Той много бързо сваля, по принцип е глист, ама пък яде всичко и ще навакса бързо. Злоядко ми е дерта, че той е сейбъл — мейбъл работа. Днес 3 часа рева, накрая се умори и спря. Заспа към 14.00 часа, събуди се след час, заспа, след половин час пак се събуди, взех го на ръце, започна да клюма на рамото ми. Едвам успях да се добера до дивана, 1 час спа отгоре ми, ръката ми изтръпна едвам я раздвижих, ама какво да го правя, поне си поспа.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ох, горките Sad много коварен и безкраен този вирус Rolling Eyes оф, ужано е децата да са болни, няма по-гадно нещо Confused

# 724
  • София
  • Мнения: 23 178
значи леко се разминахаме ние с тоя вирус  Rolling Eyes
това цяла седмица си е много.
на лекар водихте ли ги пак?

# 725
  • Мнения: 7 488
Бамби, въобще не съм ги водила, то беше драйфане, дрискане, по тел. говоря с нея. Тя така ме ядоса, даваш това....това, до когато аз съм си преценяла, айде че имала пациентка и не можела да говори много.
Днес сме по—добре, ядем що годе, пределно ми е ясно че  бавно ще проядат. Става им тежко когато хапнат малко повече, не насилвам изобщо. Почнаха да ми дигат нервите, значи се оправят.

# 726
  • UK
  • Мнения: 5 999
ФЕли, нека ти ги вдигат, ама да са здравички Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 23 178
драйфане и дрискане могат да доведат до много сериозни последствия, направо си е опасно  Rolling Eyes
аз при всякакви болести го тупвам при лекарката, по телефона не разчитам да ми дават диагнози.

# 728
  • Мнения: 39 475
Много са гадни тия вируси. Да се оправят момчетата.
Кой ме пита как съм открила гнидите- баш те така. Търсех  и намерих пъпки зад ушето и имаше и бонус. Поизпощих я. Като се пооправи ще я  намажа с разни мазила. Иначе нощес това дете буквално полудя. Спейки започва да крещи- пъпките, пъпките, по ръчичката, по дупето. Аз я масажирам с длан. Това малко човече полудя, а ако е възрастен направо не знам.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз питах и правилно съм се досетила Rolling Eyes
пфуу, звучи ужасно, представям си как сърби, чак се почесах Rolling Eyes
аз също съм параноична и гледам да ги водя на лекар, при личната им избягвам, действам по телефона с нея, тя нали се води невероятно светило, та целия свят е записан при нея, отидеш ли болен, може да си тръгнеш три пъти по-болен, че чакайки сред бациларника пред кабинета и не виждам как ще ти се размине, винаги има цели тайфи дерящи се от кашлица, сополиви и мускурливи и като и откажа да ходя там, тя ми се сърди Mr. Green
водя ги на частно примерно, не, че съм получавала кой знае какви адекватни преценки, ама поне си спестявам бациларника Mr. Green

# 730
  • Мнения: 39 475
Милото ми викаше- цункай дупето. Мине, мине. Много зле я кара.

# 731
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, като ви чета, сърцето ми се свива.....

Сигме, дано по-бързо мине това чудо  Hug И с гнидите да се преборите бързичко  Hug

Фели, много ви мъчи този вирус, дано вече са по-добре момчетата!

Аз съм полудяла от работа, как пък всичко в последния момент идва, да му се не види.....  Twisted Evil

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 17:49 от Zazzy

# 732
  • Мнения: 7 488
Гуге, моя мъж точно по твоите съображения не пожела да ги водим при педито. Аз съм точно наобратно, предпочитам да стоя с тях в колата, обаче да ми се постави диагноза, ми тя както ми отговори, и аз мога да науча 150 имена на лекарства и да седна на нейния стол. Когато ходихме на консултация, предварително ги мерех и шерих, записвам и разпечатвам, сестрата лепи бележките в картоните. Отслабнали са с по 1 кило и двамата.големия е 14, малкия 12 кг. Малкия направо можеш да му прочетеш ребрата, и му стърчат плешките, на другия пък тазовите кости стърчат, общо взето като деца от Освиенцим   ooooh! Днес значително имаме напредък с яденето, надявам се до седмица да влезем в релси.

Сигме, много е гадна тая шарка, добре че я кара като малка. Когато си голям е още по—гадно, защото осъзнаваш много неща. Дано ви мине бързо, милата душичка. Когато мине шарката, намажи и косата с оцет и реши, по— лесно падат гнидите, просто се плъзгат по косъма. И не и мий косата често, по принцип въшките ходят по чисти коси. На моите на седмицата веднъж мия косата сега зимата, лятото през 2—3 дена, само в случаите когато далдисваме в пясъчника. Много съм доволна от нашата площадка, няма пясъчник, няма и люлки. Тъй като се води от 3 до 12 години, люлките били две въжета и една седалка хоризонтална. Явно майките са се оплакали, а и сигурно договорката с фирмата изпълнител е за такива евтинджоски, направо са ги съкратили.

# 733
  • UK
  • Мнения: 5 999
О ФЕли , Сигме направо, ми се къса сърцето, като ви чета Hug
Аз днес защо пък да не бъда изненадана "приятно" точна преди празниците
Слизам сутринта да хвърля боклук и гледам колата ми съсипана. Преди месец ми я надраха от край до край. Айде, полиция,  застрахователи Абе работи и разправии  #2gunfire Сега,  счупил и стъклото и отмъкнали касетофона и разбира се,  изпонадрали купето. Е няма оправия тук!  Досега се колебаех,  сега вече, аз не искам, да стоя тук!
Няма да ви казвам какво беше. Свеки живее на село около града. Обадих и се и едно такси отиде да я вземе, тя при децата, аз с др после в полицията. Сега чакам г-дата Дознатели.  Ми щото си нямам работа и без това. Бясна е направо малко да се каже, че съм.

# 734
  • София
  • Мнения: 23 178
в чужбина не крадат ли коли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт