Дългото чакане след трансфер - 42

  • 59 384
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 166
Някоя от вас поставя ли фраксипарин? В цялата суматоха забравих да питам къде се поставя, може ли в ръката?
Аз съм на фраксипарин от самото начало, че досега в 6-ти месец. Биех ги само в корема, но стана много трудно, тъй като местата станаха много корави и не влизаше течността. Днес специално ходих в клиниката, да попитам дали и къде в ръцете да ги бия. Казаха ми, че не е хубаво да се бие в ръцете. Задължително в корема, защото там се локализира в матката и пъпната връв, за където е предназначен." То ако беше така нямаше да ви караме да ги слагате в корема". Пак там ми я постави, но доста по-горе. Просто не трябва да е на едно и също място, а трябва да се сменя.

# 691
  • Мнения: 341
Стискам палци!

Шошии и аз стискам, з пък утре паак съм на преглед да видим дали има развитие или не


А така, дайте малко положителни резултати, да не тръгне каръшки седмицата, че лошо. Аз дано утре се махна от тая тема, че хич не сте ми приятни!  Joy

# 692
  • Мнения: 1 433
А така, дайте малко положителни резултати, да не тръгне каръшки седмицата, че лошо. Аз дано утре се махна от тая тема, че хич не сте ми приятни!  Joy


хайде на всички ни много положителни резултати  bouquet Hug Party Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 157
и аз на това се надявам особено днес, дано имам късмет да се развие бебо

А така, дайте малко положителни резултати, да не тръгне каръшки седмицата, че лошо. Аз дано утре се махна от тая тема, че хич не сте ми приятни!  Joy


хайде на всички ни много положителни резултати  bouquet Hug Party Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 3 213
Шоши, успех днес ! Успех и на всички момичета, на които им предстои тест !

До сега не смеех да поръсвам още с прашец, но днес за първи път ще се престраша  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 695
  • Мнения: 318
Шоши, успех днес ! Успех и на всички момичета, на които им предстои тест !

До сега не смеех да поръсвам още с прашец, но днес за първи път ще се престраша  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Благодаря за прашеца !!! Успех до края на теб, успех и на всички момичета, които им предстои тест!!! Успех и на себе си 😊

# 696
  • Мнения: 121
И аз се мушвам под прашеца. Дано да стане чудото! Стискам палци за всички.
Моят кръвен е на 10 ден - 01.12. Дългото чакане за мен продължава.
Честито на всички с положителни резултати! 

# 697
  • Мнения: 629
Шоши, успех днес ! Успех и на всички момичета, на които им предстои тест !

До сега не смеех да поръсвам още с прашец, но днес за първи път ще се престраша  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7




Хоп и аз под прашеца,че имам нужда!Днес ми е втори ден след трансфера на 2-ва пет дневни бластоциста!Дано всички имаме късмет и да успеем Praynig!

Успех днес на теста на Шошии,а Симона да ни зарадва и тя с добра новина!

# 698
  • София
  • Мнения: 1 844
Успех на Шошии и Симона  Praynig  - в мрачния и дъждовен ден да има светлинка  Hug

# 699
  • Мнения: 1 433
Шоши, успех днес ! Успех и на всички момичета, на които им предстои тест !

До сега не смеех да поръсвам още с прашец, но днес за първи път ще се престраша  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
И аз да се наредя за поръсване Hug

# 700
  • Мнения: 1 366
Сори, моми. Твърдо отрицателен кръвен на 12ти ден. Чакам да обсъдим поражението. Почвам да ям, пия и да правя секс от мъка.

# 701
  • Мнения: 4 097
Шоши,съжалявам! Успех следващия път!

# 702
  • Мнения: 786
Шоши, съжалявам! Стискам палци за следващия път, да бъде успешен.
Успех на Симона днес да ни зарадва, че всичко с бебчето е ок.

# 703
  • Мнения: 629
Шошии ,жалко Hug
Не губи надежда,следващия път ще е твоя!

# 704
  • Мнения: 157
Жалко Шошии, да видим втората половина на деня какво ще покаже


Сори, моми. Твърдо отрицателен кръвен на 12ти ден. Чакам да обсъдим поражението. Почвам да ям, пия и да правя секс от мъка.

Общи условия

Активация на акаунт