Дългото чакане след трансфер - 42

  • 59 368
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 318
Сори, моми. Твърдо отрицателен кръвен на 12ти ден. Чакам да обсъдим поражението. Почвам да ям, пия и да правя секс от мъка.
Ах, Шоши, толко ми беше симпатична, макар и само да те чета, така се надявах за теб ☹ Много съжалявам, желая ти скорошно възстановяване и по-бързо почване на нова процедура. Дай боже и от самосебе си да стане. Много късмет и успех!

# 706
  • София
  • Мнения: 1 844
Ех, Шошии .... жалко ...  Confused
Стискам палци да намерите точната формула следващия път  Hug

# 707
  • Мнения: 1 366
Няма страшно, момичета. Аз съм тъпа и упорита и продължавам. Ама ще ми е мъчно... Такива хубави ми станаха циците....

# 708
  • София
  • Мнения: 1 844
Шошии, ти си мъжко момиче, имаш силен дух, гледаш леко на нещата, от хубавата им страна - все качества от изключително значение за тая работа, с която сме се захванали всички тук. Търсете проблема, решение винаги има. Ще стане - сигурна съм, че го знаеш!

# 709
  • Мнения: 121
Много съжалявам, Шоши Sad. Надявам се да не се налага да чакаш дълго до сбъдването на тази твоя мечта!  Hug

# 710
  • Мнения: 157
Дами, днес отново чгх и преглед. Вие как сте с кръното, моето е доста ниско и имам световъртежи

# 711
  • Мнения: 4 097
Аз нямам никакви проблеми, днес даже и корем не ме боли и съвсем се шашкям дали всичко е наред, след като нямам нито един симптом  ooooh!

# 712
  • Мнения: 629
А какви трябва да са симптомите и кога?

# 713
  • Мнения: 121
Не знам... Не е ли рано за симптоми? Аз чувствам слаба болка в корема, но това е от пункцията вероятно... И аз се тревожа, трябва ли да чувствам нещо или не? Не знам как ще издържа още 7 дни до теста. Минутите са спрели, а за дните да не говорим...  Thinking

# 714
  • Мнения: 796
Шошии, съжалявам,  душа. Много се надявах, че ще се случат при теб нещата, ама айде следващия път да бэсе късметлийски, ще се справим Hug. Имаш ле замръзени Е?

# 715
  • Мнения: 121
Ами да, те преценяват според броя и деня кога да е и теста. Моят е 10 дни след ЕТ. Аз си мисля, че е много рано за някакви симптоми, но при всеки е индивидуално. Моля се само всичко да е със щастлив край за всички ни...  Praynig

# 716
  • Мнения: 341
При мен гаденето започна в 6 седмица. Май това ми е единствения симптом.
Болките в гърдите ги имах преди трансфера, но след това станаха по-силни. Не мога да съм сигурна че не е от лекарствата.

Вчера не се сдържах и отидох да видя ембриончето пак при друг лекар (въпреки че в петък имам час при аг, който ще ме регистрира за жк). Напълно ми хлопат дъските.  Laughing Бях си внушила че нещо не е наред, обаче то си е добре, тупка си и е вече 1.22 см. Изобщо не подозира колко е луда майка му  Laughing

# 717
  • Мнения: 11 496
Шоши, съжалявам, да ти е първи и последен неуспех. Поне ТМ се запозна отблизо с домакинската работа, това също си е +
Момичета, какви симптоми дирите толкова рано?! Само на хипохондрия може да се открият.

# 718
  • Мнения: 121
Хаха! Вярно си е - хипохондрията е лошо нещо! Ама нетърпението и незнанието са по-лоши Simple Smile.
А жените се славим с нетърпението си.
Искам да Ви попитам Вие след ЕТ ходите ли си на работа, как минава ежедневието Ви, освен в мисли за резултата, разбира се?

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 14:48 от Annaliya

# 719
  • Мнения: 1 849
Шишии, съжалявам, момиче  Tired
Поплачи си, отпразнувай хубавите коледни празници и се нареждай до всички ни, които продължават борбата догодина Hug
На останалите моми- много късмет и тлъсти чхг  Hug

Общи условия

Активация на акаунт