Щастлива мама е на двама, Ината - честито малка дама!Бъдещи мами над 35

  • 25 188
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 365
И аз да си кажа моето мнение, като казвам, че това е лично мое мнение и не целя да обидя никой от тук участващите. В моя живот така се случи, че забременях на 18 г, омъжих се и родих. Тогава изобщо не осъзнавах какво точно ти се случва, гледах си детенцето, бях и студентка по това време, завърших без да съм прекъсвала, детето си отрастна и така. Майка ми тогава беше на 38 г. и като се видехме и тя почваше - аууууу ами детето сяда на земята, ауууу ами детето пипа играчката, която преди това беше изхвърлила на земята вкъщи, аууууу ама нацапала се е и все в този род. А аз въобще не съм се замисляла над тези неща и затова гледането ми се виждаше като песен. Винаги знаех, че искам и още едно дете, единственото което си бях поставила като цел преди да забременея за втори път беше, че искам да съм завършила университета, защото ми беше доста трудно с детенце и университет. Като завърших, поработих 1 година и родих и второто дете. Тогава на 24 г. мога да кажа, че гледането беше по-осъзнато вече и съответно с малко повече тревоги, мисли. Сега вече на 36 г. нещата пък са съвсем различни. Това детенце е първо за ММ и чакано повече от 5 години.  Но моят извод е, че аз която от съвсем малка съм била с деца вкъщи съм свикнала с всичко и нищо не може да ми наруши ежедневието, докато ММ, който е живял 38 г. без дете му е трудно. Затова си мисля, че когато се ражда на една по-голяма възраст е по-трудно с детенце, защото вече си свикнал с твоя си ред и спокойствие и изведнъж детето ти разбутва тези неща.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 40 853
Анн79,ти коя си  newsm78 Аз нали съм най-питащата тук...та...със сменен ник,предполагам,щото по постовете на другите предполагам,че те познават.

Кали,то и аз сега си мисля кво ще правя ако стане Crazy че всичко наново след 9г. Whistling Ама то така сме устроени...или поне повечето от нас.

# 737
  • Мнения: 365
Мистик, не съм съм сменен ник, но докато прочета всичко, което пишете и то темите минават и не успявам да пиша. Сега нещо съм наваксала и затова се включвам. Иначе мисля, че съм се записала по-рано от теб в темата и затова не ме познаваш.

# 738
  • Мнения: 5 037
Мистик,Ан е една от скоро родилите мами в темата.

Вие сте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=884707.new#new

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт