Щастлива мама е на двама, Ината - честито малка дама!Бъдещи мами над 35

  • 25 208
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 037

Да не гледаш в кристална топка newsm78?

# 691
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
аз съм пък на шоколад  Party

Сигме,
Скрит текст:
говорих с психолог. Открих невероятна програма за работа с проблемни деца и родители. Напълно безплатна. Случайно попаднах, а психоложката каза - Господ ви изпратри навреме при нас. При тях обикновено ходят, когато децата са вече на наркотици  hahaha Жената каза, че може бая дълго да държи депресията. И друго спомена - според един френски психолог децата от инвитро трябва да се третират като осиновени, по-скоро родителите на децата да се третират като осиновители. Но тепърва ни предстоят срещите

# 692
  • Мнения: 39 665
Моите вещерски способности са отдавна известни  Wink
Иначе повечето невролози ги изписват като за добро утро. Те са и толкова безвредни де-като тик так са  Joy

# 693
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Хоп Добра ви вечер Simple Smile

Гледам след ваксините сме минали на депресия Simple Smile - хайде бързо да ви минава Simple Smile

Аз не си намерих дрехи, в неделя ще ходим до мадъркеър, дано там си купя вече, че ще остана гола  Laughing

# 694
  • Мнения: 5 037
Сигме,никой не се е усъмнил в теб и кристалната ти топка Joy

# 695
  • Мнения: 8 533
Мира, ако да е котка минала пътя ми - само да я хвана и ще й оскубя перушината!
Не знам утре какво ще правя. Може да се заключа в къщи и да изключа телефоните.
Перу, това последното ми е много интересно като ти го обясни терапевтката. Крушката си има опашка, ама така от едно изречение не се вижда.
При нисък ТСХ какви храни са полезни за вдигането му? В нормата е но на ръба на долната граница.
Пък баща ми не ще да си пие деанксита, щото нямал бир нужда. Имам чувството, че е мазохист и му харесва да си живее на кучето в гъза.

# 696
  • Мнения: 2 603
Даре, при гранично тсх, нищо не се пие. Обикновенно ниско значи, доооста под нормата, направо клонящо към 0. Тогава ми бяха изписали метизол. Ама не става за бременни, за разлика от еутирокса. И симптомите са ужасни, поне при мен така бяха, мнооого висок пулс, много голяма нервност, косопад и т.н. Всъщност не разбрах на теб или на баща ти му е такова тсх то?
Перу, лека срещу депресия е...меренге Mr. Green  Hug  А за хаповете за спиране, акж нямаш нужда, не си го причинявай, пила съм ги веднъж...
Сигме, радвам се, че нещата при теб се възстановяват, току  виж че са ти разрешили след някоя друга годинка пак да забременееш  HugАко не е опасно за теб де. Но има много обратими състояния, които се лекуват.

# 697
  • Мнения: 2 473
за добро настроение-  http://skyradiochristmas.radio.net/   нонстоп коледна музика! У нас постоянно върви

# 698
  • Мнения: 3 010
Странно, коментирах по повод казаното от психолога на Перу за децата инвитро, а сега виждам, че и моя коментар, и този на Сигма са изтрити. Да не се е обидил някой?
Скрит текст:
Аз пак да си кажа, за мен това, че родителите на деца инвитро трябвало да се третират като осиновители е голяма глупост. Това дете си е твое, износено, родено и единствената разлика е начина на зачеване. Не може да се приравнява, пък и до наркотиците се стига поради пропуски във възпитанието и други причини, а не заради инвитрото.
Дара, мисля, че се препоръчваха орехи за подобряване на функциите на щитовидната, но не съм сигурна.
Забравих да пиша, че се радвам, че при Сигма всичко е ок!
Р.Р. И на мен не ми е коледно, но детето вече написа писмо и взехме един адвент календар украса, ще мислим задачки-закачки като изпей коледна песничка, нарисувай картичка и прочие за всеки ден от 01 до 24 декември.

# 699
  • Мнения: 8 533
Звездичката, на баща ми е. По-добре, ако може с храна да го вдигне. Той има проблеми с щитовидната и явно е почнало да пада.
Тите, на мен още не ми е Коледно. Но тази вечер видях вече и по софийските магазини доста коледни витрини.

# 700
  • Мнения: 5 037
МианаМиа,явно пак са минали с метлата afwitch.Сигурно защото наближаваме края на темата и разчистват,за да не я изписваме тази вечер.

# 701
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
На Сигмето коментарите бяха един след друг, най - вероятно затова. На Мира, не знам защо Simple Smile

# 702
  • Мнения: 5 037
На Сигмето коментарите бяха един след друг, най - вероятно затова. На Мира, не знам защо Simple Smile
Илейн,едва ли е за това.Жането редовно пише коментари един след друг или който хванат Whistling

# 703
  • Мнения: 1 207
Перу, що депресия? Пък и малко бой не е излишен, то на една крачка от .... (меренгето де)  Joy
Сериозно - щом си намерила помощ и то на време е супер.Дърпайте се тм, но накрая си го гушни момчето  Heart Eyes.
Сигма, аз твоята история не я знаех.Прочетох те в една друга хубава тема на споделени сбъднати мечти.Много се радвам за новините от докторката, само здраве ти желая.Всичко друго се нарежда, а вече имаш и най-голямото богатство.
Илейн защо така нищо не си хареса? Поне едни дънки за бремени. То и аз като се сетя как ходех  ooooh!, обувки нови си вземах, че номер качих с два.
Даре що го почна петъка от четвъртъка? 13ти де, утре може пък да се обърне работата и късмета да те стигне.
Скрит текст:
Днес мм говорил 2цял час с госпожата.Противно на очакванията ми се е държала много добре.Изненадана от това, как детето приема оценките ( #Crazy) и колко е сериозно положението.НО е обещала да започне да прилага различен подход - в обучението и в изпитването.Според мен я е стреснал мм много.Признала си, че е завишила много изискванията си, както и че е много пестелива на похвали.Конкретно обеща на теста другата седмица да я наблюдава и да и даде повече време.
И на мен не ми е коледно още.По обяд  ходих до село да нагледам майсторите - ми то направо пролет.Деацата тъкмо бяха свършили училище и ритаха на улицата по къс ръкав.Идеше ми да запретна ръкави и да хвана лопатата.Ама се върнах на бюрото  Rolling Eyes
То като задуха и завали бързо ще ни стане коледно.
Каква е тази цензура и триене, що така ?(сега да не ме бамнат мене  Crazy)

# 704
  • Мнения: 3 010
Като се замисля, аз цитирах Сигма, а тя беше употребила един израз за психолозите...Може затова да са ни кръцнали, ама тя си беше права и директна - както винаги.
Ава, дано се получи и наистина малко стимул от госпожата, ще е добре.
А и да допълня, за мен бебе да се третира като проблемно дете, ами това си е  Rolling Eyes
Перу, чела съм колко много плаче според теб и близките ти Ида, но това не значи проблемно дете.
Скрит текст:
Бебетата плачат като им е некомфортно - физически или психически, когато търсят контакт. На моя мъж брат му е огласял квартала, всички са се оплаквали, никой не е могъл да спи в тяхната къща и съседните, като след години се оказало, че има силен вроден астигматизъм, от който го е боляло главата, та затова плачел. Бебетата са като малки попивателни и ако възрастните около тях са притеснени, изнервени, и на тях също им се отразява - това от личен опит.

Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 23:18 от MianaNia

Общи условия

Активация на акаунт